Skocz do zawartości

XVIII Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 25-26 marca 2023


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

Serio ostatnie pytanie techniczne. Czy jest minimalny rozmiar winiety?

Na ten przykład fragment drogi i kilka figurek powiedzmy z sześć cm długości i dwa szerokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sjmport napisał:

Serio ostatnie pytanie techniczne. Czy jest minimalny rozmiar winiety?

Na ten przykład fragment drogi i kilka figurek powiedzmy z sześć cm długości i dwa szerokości?

nie ma minimum :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Erni napisał:

nie ma minimum :) 

 

Dziękuję. Tam będą cztery figurki. Dwie pieszo i dwie na motocyklu na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku Hurtownia modelarska i producent modeli Hobby 2000 funduje nagrody jako Tamiya/ICM  CUP.
W tym roku zostaną nagrodzone najciekawsze prace wykonane z zestawów od firm Tamiya i ICM. 
Nagrody będą przyznawane we wszystkich kategoriach wiekowych .

1678724521272228.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę Państwa wielka niespodzianka !!!!
Firma Hobby 2000 ufundowała nagrodę specjalną za najciekawszy model lotniczy festiwalu. 

Nagroda jest : 

ICM 53054 Sikorsky CH-54A Tarhe US

ICM-53054-1-35-Sikorsky-CH-54A-Tarhe-Marka-ICM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od lat wspiera nas Hobby2000

Jest fundatorem cyklu Tamiya CUP oraz licznych nagród dla uczestników.

W tym roku również z nami!

Jako niespodzianka - z nowością ICM CUP – wspaniałą pulą nagród dla modeli zbudowanych na bazie zestawu firmy ICM.

Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc.

ICM_01.png

TAMIYA_01.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ze względu na ograniczenia tej strony nie zawsze się to daje. System nie ma możliwości wpisania, że model jest żywiczny, lub metalowy, zostaje tylko podciągnąć to pod "plastik", niektórych nazw producentów nie ma, próbowałem wpisywać, teoretycznie przyjmuje, ale nazwa nie pojawia się w spisie, pozostaje tylko opcja "Inne-other-dalsi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, panDespota napisał:

 

Nie ma clear prop models. Dodałem, wyskoczył komunikat że pomyślnie, a i tak nie mogłem wybrać. 

wiem system będzie aktualizowany po festiwalu o nowe firmy , ciężko zmieścić wszystko .Najbardziej nam zalezy na oznaczaniu firm sponsorujących czyli IBG Tamiya ICM Mini Art 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie tego stolika na którym można będzie wystawić modele przeznaczone do sprzedania. Trzeba mieć karteczkę z opisem,  numerem kontaktowym i ceną?. I druga rzecz kto będzie tego stolika pilnował.  Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, imek46 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie tego stolika na którym można będzie wystawić modele przeznaczone do sprzedania. Trzeba mieć karteczkę z opisem,  numerem kontaktowym i ceną?. I druga rzecz kto będzie tego stolika pilnował.  Dziękuję  

Zbyszku tak będzie taki stolik koło widowni , link do pobrania karteczki jest podany w tym wątku jak i na FB . Organizator nie pilnuje modeli , obowiązek ten należy do sprzedawców. Wystarczy sie w kilku dogadać , i zrobić dyżury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza. Dużo ludzi i modeli.

Przy okazji udało się wprowadzić algorytm blokujący wcześniej wyróżnionym w klasie hobby ponowny start w tej klasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sjmport napisał:

Fajna impreza. Dużo ludzi i modeli.

Przy okazji udało się wprowadzić algorytm blokujący wcześniej wyróżnionym w klasie hobby ponowny start w tej klasie?

Po części tak , było kilka przypadków ale to już czasami nie do wychwycenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy internetowy portal modelarski oczywiście był obecny, były pierwsze zdjęcia na stronie już przed południem w sobotę.

Linki do poszczególnych galerii:

Lotnictwo:

EASTmodels.sk - Festiwal Modelarski Bytom 2023 - viac ako 240 fotografií modelov lietadiel!

 

Pancerka:

EASTmodels.sk - Festiwal Modelarski Bytom 2023 - fotogaléria bojovej techniky

 

Końcowy RAPORT portalu EASTmodels.sk z  konkursu w Bytomiu Jána Moravčíka:

EASTmodels.sk - Festiwal Modelarski Bytom 2023 - REPORT Jána Moravčíka

 

Jako przedstawiciel portalu zapraszam do śledzenia strony i profilu w social mediach.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza.Bardzo dużo modeli na bardzo wysokim poziomie.

Szkoda tylko że nie wszyscy szanują pracę innych.

Urwana rurka Pitota przy C-714 i naderwane śmigło przy MS-406 to dodatkowe atrakcje.

A już ludzie którzy praktycznie kładą się na stołach by zrobić zdjęcie to przegięcie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Xmen napisał:

A już ludzie którzy praktycznie kładą się na stołach by zrobić zdjęcie to przegięcie

Niestety- też to zauważyłem.

Na to jest sposób,  ale on niestety  wymaga inwestycji: stojaki schodkowe jak przy popiersiach.

Miałbyś modele od 70cm w górę na pólkach i większość na wysokości oczu - a część szerokość stołu mogła by być buforem bezpieczeństa i nie trzeba by sìę schylać.

Sam miałem problem by zrobić zdjęcie fistaszka @Kon_Bar. 🙂 bo stał tak z tyłu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.