Skocz do zawartości

SW-4 Puszczyk z Broplanu 1:72


raptorf22

Rekomendowane odpowiedzi

Nowość, ma się ukazać w sierpniu

 

 

http://www.aviationmegastore.com/?shopid=LM4881cf1e30b3d64256a6e7b9d2&action=prodinfo&parent_id=212&art=80234

 

Ma zawierać 24 części wtryskowe !!!! i 3 szklane. Kalki dla 3 maszyn.

Cena..... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No niestety, cena tradycyjna dla Broplanu, jak i to że zapewne bedzie niedostępny w Polsce (chore, nieprawdaż?)

 

Sugerujesz że będzie go trzeba zamawiać w zachodnim sklepie internetowym? Grzesiu, nie załamuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak przypuszczam. Gdy chciałem kupić Bryzę i Anakondę, producent (Broplan) odesłał mnie do sklepu w Wielkiej Brytanii z dopiskiem, że w kraju modeli nie sprzedają

A czy widział ktoś model Casy w naszych sklepach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak post pod postem, wkurzyłem się i dzwonie do Broplanu. Pan (szef) odsyła do sklepu Martola, że jak zamówią to będzie , bo model już jest gotowty. Pytałem i chciałem zakupić bezpośrednio, argumentując że więcej sprzeda itp odpowiedź krótka NIE NIE. Nie sprzedaje bezpośrednio, bo nie ma czasu i takie tam tere fere.

Na Martoli Casa 230 zł, SW-4 ma kosztować ok 80 zł (za szit ran?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezła wiadomość, trzeba będzie zakupić.

Cena pewnie jest wynikiem niskonakładowej produkcji.

A swoją drogą wielbiciele polskich skrzydeł powinni być mistrzami modelarstwa. Żeby skleić sensownie Orlika, Bryzę, Sokoła i pewnie SW-4 trzeba mieć znacznie więcej samozaparcia i zdolności niż przy tysiącsiedemsetczterdziesympiątym Meserszmicie czy Fokiewulfie z samosklejalnej Tamigawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raptorf22 no to widzisz, że nie kłamałem (niestety)

O, to dobra wiadomość Wojtku... A SW-4 bedziez zamawiał?

 

Najpierw napiszę do Martoli i dowiem się o cenę. Jak będzie a poziomie CASy to nie kupuje...

Ale na na poziomie Bryzy to chyba kupię... raz się żyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Martoli, modele będa w przyszłym tygodniu. Cena 85 zł.

Zastanawiam się czy zamówić, bo jak znam życie jak go dostanę to odrazu się za to zabiorę. I znowu kolejny model budowany w bólach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem to info i mam podobny dylemat

Poprosiłem jeszcze o fotki wyprasek i kalkomanii, może sie uda zobaczyć model przed kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, to i tak jest dobrze, ze Martola sprzedaje czasem Broplany. Nawet ten sklep z UK to też nie tragedia, bo z Anglii przesyłka jest niedroga. Natomiast jak chciałem w Broplanie kupić Boeinga (taki cywilny z lat 30tych), to mnie pan odesłał do sklepu w.... Szwecji. I powiedział, żebym tam sobie kupił . No cóż, ostatecznie kupiłem w UK, bo cena była o wiele niższa niż w Szwecji. A model, za który zapłaciłem ponad 180 pln okazał się totalną, asklejalną porażką.... Nigdy więcej Broplana. Brrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się doczekacie zdjęć, z tego co wiem to w Martoli modele się rozchodzą mimo swojej ceny. Zamówiłem i czekam na przesyłkę , mam nadzieję że się nie rozczaruję i żona mnie nie sklepie

 

Tak jakoś się na niego napaliłem sam nie wiem dlaczego? Aktulanie kończe Tigera z Revella i będe kontynuował temat heli. Jak dostane to w łapki to zrobię inboxa, ale modelu w ciemno nigdy nie kupowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "badziew" w wykonaniu polskiego producenta. A cena, zostawię bez komentarza, komuś nieźle pomieszało się w głowie. I jeszcze brak szacunku dla polskiego klienta. W taki sposób miną jeszcze wieki zanim dogonimy świat w tej materi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swojego SW-4 czekam, widze że nie będzie tak źle. Co do ceny, hmmm mi nie było łatwo powiedzieć że kupuję (to 85 zł!!!! za szit ran), ale bardziej interesuje mnie to , że będę miał model, który jest raptem u kilku modelarzy, a nie masówka spitów, messerów itp.. Każdy skleja co chce, ja akurat chcę mieć polski sprzęt więc kupuję to co się pojawi. Może w piątek go dostanę , to będą lepsze zdjęcia.

 

ps. Nigdy nie sklejałem Hase, Tamiyi itp super producentów, więc może dlatego mam więszą tolerancję między totalnym badziewem, a bazą na ciekawy i unikatowy model.Grzesiu dzięki za fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "badziew" w wykonaniu polskiego producenta. A cena, zostawię bez komentarza, komuś nieźle pomieszało się w głowie. I jeszcze brak szacunku dla polskiego klienta. W taki sposób miną jeszcze wieki zanim dogonimy świat w tej materi...

No właśnie Kolego. Spróbuj niewielkim nakładem kosztów zrobić coś sensownego i jeszcze wyżywić z tego rodzinę i siebie. Broplan to nie Hasegawa ani nawet Italeri - modele są dość proste i drogie - takich małych firemek produkujących niechodliwe modele są na świecie setki. Zaleta ich bytu jest taka, że wąskie grono maniaków konkretnego typu ma możliwość sklejenia swojego cacuszka. Pomyśl ile w Polsce i Europie osób sklei Mesera czy Fokę a ile Sokoła lub Puszczyka. Teraz już wiesz skąd wysoka cena???

Aaa jeszcze jedno, tak długo jak polskie samoloty nie będą popularne na świecie nie znajdzie się w Polsce producent bądź firma która wyłoży kapitał na masową produkcję modelu. Nie ma to nic wspólnego z szacunkiem dla klientów.

Grzesiu daj więcej fotek bom niecierpliwy a chciałbym się rozczarować...miło.

P.S. Skany wiesz czego puszczę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26549f6892cc277fmed.jpg

 

bffc5034606a37bemed.jpg

 

 

abbd6b0301ecaad0med.jpg

 

 

Kolejny "badziew" w wykonaniu polskiego producenta.

 

Nie podoba się - nie masz przymusu kupować. Zresztą dość wyraźnie na pudełku producent napisał:

 

TYLKO DLA DOŚWIADCZONYCH MODELARZY!

(kolorek też czerwony dał)

 

To czy wyjdzie z tego badziew czy cudo zależy tylko wyłącznie od Ciebie.

 

A mi on przypomina jeden z moich pierwszych wiatraków - Mi-1 MPMu... Aż się łeska kręci w oku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.