Skocz do zawartości

Art of Trans - modele drukowane


kopernik

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Gotowy model, 1:32. Terminy realizacji zamówień faktycznie, wydłużają się. Moce przerobowe nie są chyba gotowe na taką ilość zamówień. Więcej zdjęć modelu na str projektanta/producenta ( zamieszczone pochodzi z tego źródła )

1mi2.jpg

Edytowane przez kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kopernik napisał:

Proszę

Dzięki :super:

11 minut temu, kopernik napisał:

Autor zapowiada, że nie będzie skali 1:72

Ciekawe czemu?

Ale jak nie, to nie. Mam go w du...  pupie

Edytowane przez Grzes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grzes napisał:

Dzięki :super:

Ciekawe czemu?

Ale jak nie, to nie. Mam go w du...  pupie

Info z dyskusji

W 1:72 chyba nie będę robił, bo będzie problem z strasznie cienkimi ramkami szyb;

 

Ja wydrukuję tylko wklejenie szkła w 1:72 słabo widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Grzes napisał:

Ale jak nie, to nie. Mam go w du...  pupie

A ja mam Broplana i musi wystarczyć. Do leżenia w szafie może być, nawet nie wiem kiedy może trafić na warsztat 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kopernik napisał:

Info z dyskusji

W 1:72 chyba nie będę robił, bo będzie problem z strasznie cienkimi ramkami szyb;

 

Ja wydrukuję tylko wklejenie szkła w 1:72 słabo widzę

To chyba mądra decyzja bo jak widać już w 1/32 spasowanie szyb jest delikatnie mówiąc rozczarowujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" dach " i nos robilbym juz z przezroczystego plastiku i maskowal "okna"

dach jest plaski, wiec zaden problem, a nos to juz wytloczka

Co z reszta? to juz trzeba by pokombinowac, jak na przyklad z Wilga os Amodela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kopernik napisał:

Proszę. Model podobno sklejony prosto z pudła. Autor zapowiada, że nie będzie skali 1:72.

 

Z rozmowy z autorem wynika że może jednak będzie, ma wypróbować inny sposób na ramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, coś się tu smutno-dziwne dzieje. A to w pupie, a to porządek za modelem.

Człowiek coś robi, ocenia logicznie, czego może się podjąć. Czasem łapie się za model bez dobrej dokumentacji i ma spory oper..

Ale coś robi i chwała mu za to.  Komentujący? Już niekoniecznie mają coś na swoim fizycznym koncie...

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BRAVO112 napisał:

szkoda tylko, ze w tle balagan 😞

u mnie na warsztacie takiego nie ma, a zeby zaprezentoeac zrobiony model ( jako reklame ),ktory wyglada niezle ( ! ), mozna

by troche posprzatac, albo wyniesc model na trawnik

Ale można też podpatrzeć co tam na warsztacie jest używane ... A model czysto sklejony, schludnie, nic nie czepia się farby ani nie przywiera do oszklenia. Nie widać śmieci i całego bajzlu po wycinaniu, szlifowaniu , rozlanych farb itd ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, India napisał:

Kochani, coś się tu smutno-dziwne dzieje. A to w pupie,

Ojtam, nie bierz moich słów tak dosłownie.

To tylko szybka reakcja na rezygnację z robienia Sm-2 w skali 1:72.

3 godziny temu, India napisał:

Ale coś robi i chwała mu za to

Dlatego też nigdzie nie krytykuję tego co i jak robi, a jedynie z ciekawością obserwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BRAVO112 napisał:

no

ten z gondolami juz wyniesiony na trawnik 🙂 

noooo  aceton nie zakrecony....

Pewnie był też bez kapci. Bez sensu. Jaki wpływ na prezentację całkowicie swojego projektu ma niezakręcony aceton ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kopernik napisał:

Jaki wpływ na prezentację całkowicie swojego projektu ma niezakręcony aceton ?

Nie wiesz? Jak nie wdychałeś to nie zauważasz, że świat staje się piękniejszy, śpiewają ptaszki, wokół kwiaty...😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzięki tym zapachom człowiek opracował tyle modeli naszych samolotów i teraz, śmigłowców.

Teraz żart: i z powodu stężenia, tychże występują czasami błędy 🙃. ( Koniec żartu).

PS, A na serio - szacun.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kopernik napisał:

Jaki wpływ na prezentację całkowicie swojego projektu ma niezakręcony aceton ?

Żaden, tak jak prezentacja na zaśmieconym stole, a sam mam nawet gorszy. Tyle, że to świadczy o poczuciu estetyki i lenistwie autora któremu nie chce się dać kawałek białego tła i zrobić w miarę porządnych i wyraźnych zdjęć do oceny modelu. Co klient ma sądzić o estetyce modeli w takim kontekście?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No to popatrzcie co w bajzlu powstaje. Ruszył kolejny projekt . Docelowo ma to być PZL M-20 Mewa. Co wyjdzie, zobaczymy .

1mewa.jpg

Edytowane przez kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.