Skocz do zawartości

Warszawski Festiwal Modelarski BABARYBA 2024 - 1/2 czerwca 2024


gajowy z wąsami

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Xmen napisał:

 trzeba będzie się kiedyś wybrać na tę imprezę.

 

 

I znów dochodzi do niecodziennej sytuacji, gdzie muszę się z Tobą zgodzić 😛

 

...choć tylko połowicznie, ponieważ

Cytat

oczywiście bez modeli.

tu popełniasz błąd. Szanuję Twój wybór, ale naprawdę warto pokazywać swoje modele światu. 

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, socjo1 napisał:

I znów dochodzi do niecodziennej sytuacji, gdzie muszę się z Tobą zgodzić 😛

Widzę że coraz częściej do tego dochodzi.:super:

 

25 minut temu, socjo1 napisał:

tu popełniasz błąd.

Być może ale nie chcę wlec modeli tak daleko.

 

25 minut temu, socjo1 napisał:

naprawdę warto pokazywać swoje modele światu. 

Pozdrawiam!

Jestem tego samego zdania.(znowu :mrgreen:)

Pozdrawiam 

Edytowane przez Xmen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba trzeba bo są jeszcze kategorie słabiej reprezentowane nawet w tak dużej masie jak na tej imprezie. Ja tam jestem zdania żeby utrudniać organizatorom i sędziom zadanie poprzez frekwencję😉😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, unicaunica napisał:

Tak trzeba trzeba bo są jeszcze kategorie słabiej reprezentowane nawet w tak dużej masie jak na tej imprezie. Ja tam jestem zdania żeby utrudniać organizatorom i sędziom zadanie poprzez frekwencję😉😁

A tak trochę jaśniej.

Dlaczego utrudniać organizatorom poprzez frekwencję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, unicaunica napisał:

Oczywiście żartobliwie, nie po złości, więcej modeli to więcej stołów, więcej oceniania itd. Frekwencja to też docenienie trudu włożonego w przygotowanie imprezy.

Ale ja doceniam trud organizatorów w przygotowanie imprezy.

Tylko niektóre imprezy są dla mnie za daleko by jechać na nie z modelami.

Teraz już uciekam bo znowu dostanę opr. za pisanie nie na temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Endrju napisał:

Dziękuję za spotkanie kolegom @abtb, @Grzes, @Paweł Czarnocki, @TAW, @WPR, @zaruk, @socjo1.

Korzystając z okazji chcę też podziękować koledze @Mitrandir z którym pogawędki o śmigłowcach są dla mnie ogromną przyjemnością.

Za rok też się wybieram i mam nadzieję, że Was wszystkich tam spotkam.

Ja też się cieszę Andrzeju, że miałem zaszczyt osobiście Cię poznać i uścisnąć modelarska dłoń...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, unicaunica napisał:

... są jeszcze kategorie słabiej reprezentowane nawet w tak dużej masie jak na tej imprezie.

No to jest zadanie dla wystawiających się modelarzy, a nie dla organizatorów - na to kto jaki model zarejestruje / przywiezie organizator wpływu nie ma...

 

15 godzin temu, unicaunica napisał:

Oczywiście żartobliwie, nie po złości, więcej modeli to więcej stołów, więcej oceniania itd. ...

Więcej stołów... w tej konkretnej hali już dużo więcej stołów raczej się nie pomieści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem, troszkę mi się ta Babaryba przeciągnęła :) . Dziękuję organizatorom za przygotowanie świetnej imprezy, życzliwość i pomoc żeby się odnaleźć, kolegom z forum za to, że dali się poznać 😉, porozmawiać i pomacać wydruki. Wyjazd bardzo udany bo i po zakończeniu było co robić - Warszawa oferuje wiele do zwiedzania, szczególnie kiedy się jeszcze tu nie było. A i jeszcze Mamrot w Wilkowyjach się nawinął. Cała rodzina trochę zmęczona, ale szczęśliwa choć planu wycieczki nie udało się zrealizować w 100% - będzie po co wrócić 😉  . Dzięki wielkie i do zobaczenia przy następnej okazji!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gajowy z wąsami napisał:

Więcej stołów... w tej konkretnej hali już dużo więcej stołów raczej się nie pomieści 🙂

Jeszcze jest Narodowy.

Dach zamknąć i do boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2024 o 11:57, Dudzio napisał:

Czy są jakieś fotorelacje z festiwalu? Takie nie na zamkniętych grupach facebookowych 😉 

Będzie relacja na :

https://ipmspolska.org.pl/imprezy/

Video:

 

 

Edytowane przez robertmodelarz
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zostanę uznany za awanturnika ale trudno.

Właśnie przeczytałem wyniki i jedna rzecz mi się nie podoba.

Brakuje mi zapisu w regulaminie że nagradzany jest najlepszy model danego zawodnika bez względu ile modeli wystawił. Jak dla mnie dziwnie to wygląda jak dwa ,trzy  lub więcej czołowych  miejsc w danej kategorii zajmuje ta sama osoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Xmen napisał:

Brakuje mi zapisu w regulaminie że nagradzany jest najlepszy model danego zawodnika bez względu ile modeli wystawił. Jak dla mnie dziwnie to wygląda jak dwa ,trzy  lub więcej czołowych  miejsc w danej kategorii zajmuje ta sama osoba.

 

Bo w festiwalu oceniany jest model a nie modelarz...
Dlatego jeśli modelarz wystawił w danej kategorii kilka dobrych modeli, to jego kilka modeli może być wyróżnionych (jeśli faktycznie, w ocenie komisji sędziowskiej, na to zasługują)
Na Babierybie nie ma limitu wyróżnień w danej kategorii - może być jedno a może być i fafnaście - wszystko zależy od tego ile dobrych (w ocenie komisji sędziowskiej) modeli będzie w danej kategorii..

 

Za to modelarz - niezależnie od ilości wyróżnionych modeli - otrzymuje tylko jednego "krasnala" (u nas - wpinkę) którą odbiera w biurze festiwalu (mowa oczywiście o seniorach) plus odpowiednią ilość dyplomów...

Edytowane przez gajowy z wąsami
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, gajowy z wąsami napisał:

Bo w festiwalu oceniany jest model a nie modelarz...

Myślałem że na wszystkich imprezach modelarskich tak jest.:hmmm:Chyba że źle myślałem.

 

10 minut temu, gajowy z wąsami napisał:

Dlatego jeśli modelarz wystawił w danej kategorii kilka dobrych modeli, to jego kilka modeli może być wyróżnionych

Nie przekonuje mnie to wyjaśnienie.Ale to jest bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.