Skocz do zawartości

100 Lat polskich skrzydeł


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Następny mój LOT nielot czyli Ił -18 w nowszych barwach lotowskich.

Zestaw Eastern Express 1/144 plus kalki Brasildecals.

8f13971a09e98728.jpg

7983402894cf6b1b.jpg

e8f337a2c5b1234e.jpg

 

An-2 z w malowaniu z 7 Specjalnego Pułku Lotnictwa MW z Siemirowic .

Zestaw Trumpeter 1/72. Z mojej strony spora ingerencja w zestaw by poprawic wyglad ogólny modelu.

 

b342db4950731584.jpg

8cf659c1eac56139.jpg

2e4cb3c96078d2af.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w opisie użyłem kalek Brasildecals. Te zestawowe nie są złej jakości ,absolutnie tylko zbyt ubogie jak mi się wydaje. Poza tym ładnie są odwzorowane okna z imitacja ramek a to pomimo ze w rzeczywistosci miejsca nie miało trochę dodaje kopa modelowi.Poza tym w zestawowych brak napisów ostrzegawczych i informacyjnych ( np. o wyjsciach awaryjnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w opisie użyłem kalek Brasildecals. Te zestawowe nie są złej jakości ,absolutnie tylko zbyt ubogie jak mi się wydaje. Poza tym ładnie są odwzorowane okna z imitacja ramek a to pomimo ze w rzeczywistosci miejsca nie miało trochę dodaje kopa modelowi.Poza tym w zestawowych brak napisów ostrzegawczych i informacyjnych ( np. o wyjsciach awaryjnych).

 

 

Dzięki za info , planuję zakup tego Iła więc dlatego zapytałem o kalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że ja też dodam coś od siebie. Szału nie ma... W fotel też nie wgniata, ale mi się nawet podoba

Ił-28, Airfix, 1:72, pędzle plus Humbrol.

Wysłużony, przeznaczony do złomowania bądź jako eksponat muzealny

Nie znalazłem żadnych informacji na temat egz. z numerem taktycznym 25.

Il-28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

To może i ja dorzucę coś od siebie. Ostatnio popełniłem dwa Poloniki, oto one:

TS11_013.jpg

TS-11 Iskra z 40 ELT w Świdwinie, skala 1/48 Choroszy Modelbud.

FF-49b_028.jpg

Friedrichshafen FF-49b z Bazy Lotnictwa Morskiego w Pucku, skala 1/72 TopGun.

 

Ponieważ w produkcji i w planach są kolejne modele, myślę, że się tu jeszcze pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie mam kwitów na to malowanie - jest to mój osobisty modelarski hołd złożony nieżyjącemu dziadkowi. To on mnie przekonał do modelarstwa. Pomysł na takie, a nie inne malowanie to mój pomysł. Cyfry na górnym płacie to data urodzin dziadka (rok). Takiego malowanie nigdzie nie ma - autorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Na koniec roku postanowilem pokazac szkolnego Nieuporta Ni-83E2 z zestawu HR Model w 1/72. Kalkomania zrobiona na zamowienie, w trakcie budowy tego modelu nie bylo jeszcze na rynku zestawu z odpowiednimi kalkomaniami (wystepuje tam rowniez ta 25). No ale tak bywa jak robi sie maly model z przerwami przez 2 lata.

35972b5a7221cec8.jpg

659ca345f0639a6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.