Skocz do zawartości

[Pojazdy wojsk.] Zadajemy pytania. Otrzymujemy odpowiedzi.


Złośliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jestem z nich zadowolony. Używam Tamiya. Najpierw maluję wnętrze reflektora na srebrno a potem transparenta. Poniżej masz link do foty na której to widać:

 

https://lh5.googleusercontent.com/-2bV2DnIr1i4/UK5x8vvgfdI/AAAAAAAAChc/EjQhMU_9ItM/s640/DSCF1571.JPG

 

Przednie lampy robiłem podobnie tylko zamiast transparentnej farby dawałem Vallejo Still Water. Ostatni kupiłem sobie Humbrol Clear fix i będę w przyszłości testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty do tej pory robiłeś, że nie słyszałeś, czytałeś czy nie widziałeś farb olejnych MIG-a, albo AK ?

Pzdr

Nie wiem, modelowałem?

Pomalowałem SE figurki akrylami , bo nie znałem AK I MIG, i napiszesz jakie to one nie są (LOL)

DSCF2842.jpg

Potem se w rzeczce WEL połapałem rybek, a później pomalowałem takie coś?

DSCF2302.jpg

Dalej wesoło, że się obudziłem ? Ty moje fajne ty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Italeri-SWS-w-3-7cm-Flak-43_Italeri,images_big,4,MI-6480.jpg

 

Możecie mi powiedzieć, co to jest za pojazd? Tylko tak dokładniej. Wiem, że to SWS. Natomiast nie wiem, która to wersja Sdkfz. Chciałem znaleźć literaturę do tej konstrukcji, ale nie wiem czego dokładnie szukać.

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z nudów, w trakcie gdy zasychała farba na nowiutkim TKS, pobawiłem się czymś takim:

83q3.jpg

 

Warto to zostawić i próbować coś z tego wyciągnąć, czy to lepiej porzucić?

 

Aby oddać skalę tego:

 

dax8.jpg

 

 

Sam nie wiem co mam o tym myśleć, są chwile, że chce się to oddać torbie ze śmieciami, a są momenty by zostawić, liczę, że pomożecie mi rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to imitować kostkę brukową to jest kiepskie i wywal. Kostka lepiej wygląda gdy jej elementy w sąsiadujących rzędach są na przemian. Najlepiej takie coś wykonac z płyty kartonowo-gipsowej. Moczysz papier, sciągasz go a potem to już tylko rycie.

Sorki za szczerość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem posiadaczem modelu Tiger w sakli 1;16 firmy henglong i mam takie pytanie co zrobić aby model poruszał sie bardziej realistycznie bo jak teraz nim steruje to porusza sie bardzo szybko, i jak zrobić aby przy skręcaniu na boki 1 strona kół z gąsienicami stała bez ruchu a druga strona w ruchu napędzała by model powodując przesunięcie sie w dana strone (lewo czy tez prawo) tak jak jest to w prawdziwych czołgach,bo w tym orginalnie jest tak że jedna strona układu kół wraz z gąsienicami przesuwa sie do przodu a druga strona do tyłu i w taki sposób powoduje obrót modelu (lewo czy tez w prawo) i jeszcze takie małe pytanie jak tan model można rozebrać jak sciągnąć gąsienice koła itp. aby dostać sie do silnika i całego układu.Czekam na wasze odp.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wie ktoś może, jakie siatki noszą nasze wozy w Afganie lub na Pustyni Błędowskiej? Ewentualnie-czy przewidujemy jakieś siatki/płachty pustynne dla wozów bojowych? Otóż składam sobie 2A5 i chcę go wstawić na kawałek pustyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wie ktos jak można zrobić otwierane włazy w modelu Tiger I Heng Long 1:16 ? myślałem nad wycięciem tych włazów sklejonychhttp://i887.photobucket.com/albums/ac80/podraza83/Tygrys%20Heng%20Long/2.jpg szpachlówką modelarską wyrównać otwory dla włazów i zamontować te:http://www.swistak.pl/a54176623,metalowe-elementy-wlazy-2szt-TIGER-I-1-16.htmlale w jaki sposób można by je było przymocować aby się dobrze otwierały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wie ktos jak można zrobić otwierane włazy w modelu Tiger I Heng Long 1:16 ? myślałem nad wycięciem tych włazów sklejonychhttp://i887.photobucket.com/albums/ac80/podraza83/Tygrys%20Heng%20Long/2.jpg szpachlówką modelarską wyrównać otwory dla włazów i zamontować te:http://www.swistak.pl/a54176623,metalowe-elementy-wlazy-2szt-TIGER-I-1-16.htmlale w jaki sposób można by je było przymocować aby się dobrze otwierały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.