Skocz do zawartości

[Pojazdy wojsk.] Zadajemy pytania. Otrzymujemy odpowiedzi.


Złośliwiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Witajcie.

Poszukuję materiałów dotyczących BMP-2D w malowaniu afgańskim. Trochę już po googlach polatałem i coś tam mam ale brakuje mi konkretnych schematów malowania, łącznie z numeracją farb. Czy ktoś może mnie naprowadzić gdzie znaleźć instrukcje? Wiem, że Zvezda wydała BMP-2, jedno z malowań to właśnie afgańskie ale nie mogę go znaleźć. Zdjęcia też chętnie przygarnę.

Ogólnie będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kolory z valleyo air będą potrzebne do pomalowania matyldy z afryki ,piaskowy mam już ,ale te ciemne i jasne pasy ,chyba caunter się nazywa taki schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje informacji/zdjęc Tygrysa z sPzAbt 505 numer 334, Nowe Koszary, 1944. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o nim Głownie mi chodzi o to, czy jest to wersja pózna, czy końcowa ?

 

Michał szukaj tu, jak są będą na pewno :

 

http://www.tiif.de/

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu Tomek sam nie wiem, czemu pomyliłeś mi się z Michałem, kolegą moim modelarzem też pancerniakiem. Przepraszam Cię.

Łobadaj ten "Tiger Im Focus", może znajdziesz swojego Tigra. My z Marcinem znaleźliśmy zdjęcia Królewskiego, który On koniecznie chciał robić z Zimmeritem, z Arden, wiesz ten z późnym układem jezdnym. Na Im Focus są zdjęcia tej maszyny, niestety bez Zimmeritu.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastosowaniu decal medium została mi taka jasna plama, jakby się wżarło w lakier, jak to usunąć ? troche jakby wodą zeszło ,polakierować jeszcze raz to miejsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj Panowie. Szybkie pytanie - znajomy ma urodziny w czerwcu i jest maniakiem gry WOT, planuję dać mu w prezencie tygryska I w fikcyjnym malowaniu z tej gry. Model ma być na małej podstawce w skali 1/72, co polecacie? Revell, zvezda, czy może Dragon 7440. Ostatnio pojawił się jako nowość, ktoś jest w stanie zrobić zestawienie tygrysów tych trzech firm?

 

Z góry dzięki. Pzdr

 

Witaj.

Najlepszym wyjściem jest Dragon. Revella nie polecam, a Zvezda, no cóż.....nie jest zła, ale Dragon jest najlepszy z tych trzech firm. Najlepiej kup mu gotowca, z Dragona. Jest na podstawce z opisem. Dla gracza i dla Ciebie ( tylko go przemalujesz, podstawka gotowa ) to jest dobre wyjście :

 

http://allegro.pl/tiger-i-normandy-1944-forces-of-valor-i4193332038.html

 

no chyba, że koniecznie chcesz robić sam, to ten Dragon jest o tyle ciekawy, że z Zimmeritem.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy ktoś ma dostęp do gąsienic Friulmodel ATL-146 do Whippet? W środku ma być instrukcja jakich zmian dokonać w modelu, ale w moim zestawie jej nie ma. Szukałem w necie ale na próżno. Może jakiś skan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie washa z vallejo

 

http://www.mojehobby.pl/products/Model-Wash-Dark-Brown-35-ml..html

 

Wash ten jest akrylowy , czy nie będzie mi sie żarł z sidoluxem , i czym go ścierać .

 

Które kolory polecacie do ruskiej i niemieckiej pancerki po 43 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoj koledzy. Zadam standardowe pytanie człeka leniwego, choć w temacie się już trochę orientowałem to jeszcze żyję złudzeniami... Czy Tygrys królewski z wieżą porsche był produkowany bez zimmeritu i czy jest cień szansy na znalezienie egzemplarza z tą wieżą w kamuflażu ambush?

Takiego?? http://www.mojehobby.pl/products/Sd.Kfz-182-King-Tiger-Porsche-Turret.html był z zimmeritem i bez chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Który Tygrys królewski (king tiger) - pojazd ma być bez zimmeritu - będzie lepszy: Dragon 6232, Dragon 6254 czy Tamiya 35252? Gąsienice najprawdopodobniej Friul. Tylko proszę nie piszcie Dragon bo ma z regóły lepszy detal - chciałbym rzeczowa ocenę modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.