Jump to content

McLaren F1 GTR /Studio27 1:24/

portalus
 Share

Recommended Posts

Bardzo ładny model Jezeli miał bym do czegoś sie przyczepić , to chyba tylko do tego (miejsca zaznaczone kółeczkami):

ef1ba293ff891173.jpg

Nie wiem czy są to pyłki kurzu na lakierze, czy coś przykleiło się podczas malowania Model na zdjęciu jest mocno powiekszony, to pewnie w realu tego nie widać

0b3edd7c4ce11360.jpg

Jeśli są jakieś kropki na lakierze to są to pyłki kurzu, powierzchnia tych zaznaczonych fragmentów jest dość dobrze widoczna na warsztacie – zdjęcia poniżej.

Lakier jest tak położony, że w większości zniwelowałem schodek od kalek – oprócz progu.

Okolice przy wylotach powietrza nie są perfekt a wynika to z faktu, że dość trudno było je wyciąć i obrobić – nie mam jeszcze dość doświadczenia w pracy z żywicą no i czas gonił.

gtr_71.jpg

gtr_72.jpg

gtr_73.jpg

Witam, model super, co tu dużo gadać Ale jeszcze bardziej mnie ciekawi i zachwyca sam wygląd zdjęć. Rewelacyjnie to wygląda. Zdradzisz jak przygotować taką "scenerię"? Podejrzewam czarny brystol i tafla szkła ale wolę się upewnić A jak z oświetleniem?

Gratuluję!

Piękne lustro ,aż się przejrzeć można

P.S.Model na czarnym tle wygląda jak by był zrobiony komputerowo

Pozdrawiam.

Wspaniała robota. Mimo że wiem jak trudno obrabia się żywice by nadać efekt super. Ale widzę że Tobie walka z nie żywą materią się udała.

Mimo jakiś tam drobniutkich wad i niedoróbek to model zacny.

Też jestem ciekaw jak zrobiłeś te zdjęcia. Co służyło za światło materiał jako tło i efekt odbiciowy.

Coś niesamowitego. W pierwszej chwili pomyślałem, że jest to model 3D wyrenderowany w jakimś programie - naprawdę. Zdjęcia są cudowne, a wykonanie modelu jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz powtórzę, zdjęcia są genialne.

Nic dodać, nic ując piękna maszyna.

• 2 weeks later...

Odpowiedź spóźniona ale zawsze.

Studio wygląda tak:

sil_40.jpg

W skrócie:

- Podstawa to płyta z plexi – lustro daje podwójne odbicie

- Tło to taki niby aksamit z zestawu co był w namiocie

- Namiot bezcieniowy 80

- 2x150W halogen i 3x60W zwykłe żarówki z lampy pod sufitem

- KM Dynax 5D kit ze standardowym obiektywem

- Statyw i zabawa z czasem i przesłoną

- PC + oprogramowanie

Zadrapania i kurz na plexi usuwam w komputerze.

Tak na gorąco zdjęcie z dzisiaj skończonego Lambo:

sil_41.jpg

Portalusie, model zajefajny!

Widziałem już Twoje wcześniejsze prace, i naprawde masz opanowane pojazdy na tip top. Mam dwuletniego synka i na wystawie w Poznaniu, cały czas chciał oglądać Twoje Lambo, tak go zaciekawiło! (zielone i zółte.

Robisz mi apetyt na takie modele.