Skocz do zawartości

T-34 SPG-100 "Zemsta Faraona" 1/72 'składak'


TankRed1070

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zastanawiające co bardziej się mści ....model, czy twórca ;)

Pytanko z rodzaju głupich:

te widoczne nadtopy na prawej burcie to znaczniki na coś, wejśćmaco...czy to postrzelony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nadtopy/dziury na uchwyty desantu. Nie obrobione jeszcze stąd wyglądają jak przestrzeliny.

Silnik i przekładna gotowe, okablowanie/orurowanie zostało i chłodnice oraz montaż do wnętrza. Co do płyt: zewnętrzne będą zdjęte a wewnętrzne też niekompletne żeby jak najwięcej pokazać. jeszcze nie zecydowałem do końca które będa a które nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka jakieś 10 euro. Na początku system nalicza 19 ale rzeczywista oplata naliczana jest od wagi. Ja trochę tego nazamawiałem wtedy. Płatność kartą kredytową - bezproblemowa. Najgorsze to dwumiesięczne ponad czekanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu to długo czekałeś a nie lepiej było w edziu zamawiać ja tam sprowadzam na zamówienie od dosyć dawna i nawet nie czekam długo bo wystarczy zadzwonić przed dostawą. A wracając do teciaka to jak dużą planujesz zrobić podstawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Długo ale to były dosyć unikalne rzeczy. Nie wiedziałem wtedy jeszce o edziu.

 

Podstawka: raczej nie za duża: teciak, może jeszcze jakiś pojazd (mały) i trochę gratów. Może wielkości pudełka na film DVD?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Egon,

dzięki. Przynajmniej mam jakieś pojecie o co z nimi chodzi i ile pocisków wchodziło.

Pozdrawiam

 

Czekam na dalsze postępy:):):):)

Poszukam może jeszcze coś namierzę...

Klepnij na priva go Grzegorza On ma sporą wiedzę i dokumentację na temat Rosyjskiego/radzieckiego sprzętu może ma lepszą fotkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Na kołach:

I to lubię. Mieszanka kółek. Widziałem ostatnio fotki T 34 z kołami (właścieie jednym z kół) od pantery. A najbardziej ucieszyło mnie zdjecie SU 85M z kołami ażurowymi - wszystkimi z fotografowanej strony.

TankRed trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie.

Na razie zrobiłem przymiarkę tych gumiaków od dragona i wygląda to g.. nie. Tragedia. Co z tym zrobić?! Z daleka widać że to guma! W przypadku mniejszych ogniwek i agresywniejszego wzoru to może jakoś wygląda a le tu - lipa. Nie chcę psuć fajnego modelu czymś takim. Chyba odżałuję jeszcze parę złociszy na fototrawionki....

Macie jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł: jedyne słuszne gąsienice Uni Models. Fototrawionki za cienkie są raczej i szkoda kasy.

I nawet przypadkiem mam o jeden komplet za dużo

 

Ja do manufaktury wracam pod koniec września bo teraz życie nie pozwala na dłubanie. Ale dla relaksu sobie Twój temacik pooglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł: jedyne słuszne gąsienice Uni Models.

I nawet przypadkiem mam o jeden komplet za dużo

 

Jak masz na zbyciu to jestem zainteresowany Daj znać co jak.

 

U mnie też czsu mało na modele ale trzeba się odstresować czasem...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.