Skocz do zawartości

T-34/85 Revell "Ostatnia Krew" 1/72


TankRed1070

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sądząc po kolorze - blaszki z Eduarda?

Tak. Bardzo ładne i dobrze spasowane. Poza tym sensownie zaprojektowane. Wnętrze mocno uproszczone (kadłub) ale po złożeniu nieźle się prezentuje.

 

Znacznie gorzej na ich tle wypada Part. Tak jak do T-55 były świetne tak T-34 to kicha. Nie najlepiej u nich ze spasowaniem (np. za długie błotniki, za mała obręcz reflektora) a połowa części bez sensu jak np haki i poręcze dla desantu. Są też ewidentne błędy jak np. mocowania zbiorników paliwa, które nijak się mają do rzeczywistości. Jedna częśc jest wręcz niewykonalna jak np zagięcie mocowania piły.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Tyle dodatków i przeróbek w tej skali... Pokaż malowanko, czekamy

 

Bo tyle się da bez problemu zrobić A potem na zdjęciach nie wiadomo jaka to skala

Malowanko już niedługo. Cierpliwości. Na początku wątku jest fotka jak to powinno wyglądać.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam po przerwie,

 

kształt wieży wyprowadzony, zrobiona faktura, spawy i nowe osłony wentylatorów.

 

Przymiarka z browningiem: początkowo miała być "atrapa" w brezencie jak na fotkach. Wtedy zamiast magazynka musiałby być pusty kosz a on jest w tej skali praktycznie niewykonalny (chyba że trawionka, której nie mam). Ostatecznie chyba zdecyduję się na wersję uzbrojoną.

 

Zostało parę pierdółek i można dawać podkład.

 

Picture%20010.jpg

Picture%20008.jpg

Picture%20007.jpg

Picture%20012.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacyjna rewelacja! Nie wiem, czy też tak masz, że żal takie "jubilerskie" wyroby Ci malować? Takie składaki świetnie wyglądają i nie dość, że pokazują kunszt autora to jeszcze możliwości naszej skali.

 

Gratuluje zakończenia budowy i rezultatów!

 

PS.

Brownee na teciaku wygląda super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Fakt, trochę malować żal. Z drugiej strony nie mogę się malowania doczekać bo wtedy wszystko zaczyna wyglądać inaczej i przypomina realny pojazd. Na otarcie łez zostają zdjęcia i .... relacja na modelwork-u!

 

Browning: chyba jednak lepiej wygląda bez pokrowca jask miało być początkowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz, co z resztą Teciaków?

Już mówię:

"Piaskowy Dziadek" czeka na kurzenie, podstawka się robi

"Zemsta Faraona" w poczekalni ale powoli przychodzi i na nią czas.Tam jest jeszcze sporo roboty: okablowanie silnika i całe wnętrze wieży. O pokrywach wszelkiej maści nie wspomnę. Wyzwaniem będzie też podstawka bo nie może być bardziej uproszczona niż model!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już cały sklejony to poleci z górki

Teraz to tylko rodzinkę wysłać gdzieś na ferie i można psiknąć śmierdzielem, tfu surfacerem znaczy

 

Rozumiem, że "dziadka" obejrzymy na żywo za dwa tygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

"Dziadek" na pewno wystąpi w Bytomiu. "Ostatnia krew" raczej też.

 

Co do postępów prac to trochę jestem do tyłu. Kolega Modelarz w międzyczasie zwrócił mi uwagę na jeden okrutny babol, który zapomnialem poprawić. Wieża jest w przeróbce ale jutro powinna być gotowa. Fotki wkrótce. Zacząłem też przymiarki do podstawki

 

Pozdrawiam i dziękuję za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.