Skocz do zawartości

VF-0S "Phoenix"-Hasegawa-1:72


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff...mogę powiedzieć że w pełni usatysfakcjonowany kończę mój pierwszy (mam nadzieję że nie ostatni) projekt w tym konkursie.Jego tematem był tzw variable fighter VF-0S (commander version) firmy Hasegawa w skali 1:72.Dodałem cięgła katapulty oraz wykonałem podstawkę (fragment lotniskowca CVN-99 ASUKA).Sklejanie obyło się bez większych problemów,szczegóły oraz in-box w warsztacie:klik

A oto zdjęcia gotowego modelu:

 

P1260003-1.jpg

P1260005.jpg

P1260008.jpg

P1260006.jpg

P1260009.jpg

P1260011.jpg

P1260020.jpg

P1260021.jpg

P1260022.jpg

P1260023.jpg

P1260016.jpg

P1260014.jpg

P1260013.jpg

 

I trzy bez podstawki...

VF1.jpg

P1260001.jpg

VF.jpg

 

Jeśli chodzi o fotki to wykrzesałem z mojej "małpy" co się dało...mam nadzieję że widać cokolwiek...

 

EDIT:

 

Dorzucam kilka nowych fotek,chyba lepsze niż poprzednie:

vf014.jpg

vf011.jpg

vf02.jpg

vf04.jpg

vf05.jpg

vf06.jpg

vf08.jpg

vf0.jpg

vf09.jpg

vf010.jpg

vf03.jpg

 

A na koniec zdjęcie z nocnych lotów

vf03-1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwinę sie komentarzowo, chyba najlepiej odda moje odczucia taki zlepek słów:

- znać, to ja sie na nich nie znam, ale podoba mi sie okropnie to, co widzę.

 

Gratuluję ukończenia projekciku, oraz ubolewam nad stanem Twojego konta....(pewnie nie da sie zliczyć pogryzionych klawiatur przez "konkurencję" - jak to "ściagnałem" z inszych cycatów, a wypadałoby Im zwrócić )

 

 

 

z poważaniem, niepoważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja mam powiedzieć? Wiadomo, że świetny

 

P.S. Ej ej, miało nie być okopceń po drugiej stronie tego czegoś.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dał jeszcze jakąś, chociaż jedną, figurkę z obsługi naziemnej to byłoby idealnie!

 

Nie powiem, żebyś przekonał mnie do tego typu wynalazków (w tej kwestii jestem beton ) ale wykonanie super

 

Fotki szczegółów dużo dały.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwinę sie komentarzowo, chyba najlepiej odda moje odczucia taki zlepek słów:

- znać, to ja sie na nich nie znam, ale podoba mi sie okropnie to, co widzę.

 

 

Zgadzam się z Rafałem. Model chole....... strrrasznie mi się podoba. Bardzo pieczołowicie odwzorowane są różnej maści linie podziału itp. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, mi również się podoba ale razi mnie mały szczególik

cała maszyna się świeci, okey ale opony można by było darować i walnąć je matem, po za tym się należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wielkie sorry, że jeszcze się tu nie odezwałem. Jak już Ci mówiłem uważam, że model wyszedł świetnie. Trudno dopatrzyć się jakichkolwiek błędów wykonania. Samolot ma extra sylwetkę i Ty świetnie ją nam ukazałeś. Dzięki, że nieco przybliżyłeś nam te klimaty, które swoją drogą są bardzo ciekawe. Kwestia gustu, mnie się podoba! Dużo pracy włożyłeś w podstawkę i opłacało się, bo wyszła znakomicie. Fajne dopełnienie.

 

Pozdro i czekam na Yamato!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model naprawdę pokazuje wysoki poziom wykonania. Ten wycinek Elementu pasa startowego z lotniskowca jest kozacki. Jedynym elementem którego mi brakuje to figurki pokazującej możliwość do startu. Z tego o kojarzę człowiek w żółtej kamizelce.

 

Tak po prostu nisko się kłaniam.. mimo że skrzydłowe latadła to nie moja działka, to lubię spojrzeć na dobrą pracę mocne -5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

figurki pokazującej możliwość do startu. Z tego o kojarzę człowiek w żółtej kamizelce.
Czyli Air-Marshall.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym elementem którego mi brakuje to figurki pokazującej możliwość do startu. Z tego o kojarzę człowiek w żółtej kamizelce.

 

Więc Feniks wraca na kilka dni na warsztat.Dodam tę figurkę Przy okazji walnę koła na mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.