Skocz do zawartości

Revell 1/350 Bismarck


skell

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no następnym razem dobrze się zastanowię, zanim odwiedzę twój wątek...

Normalnie się odechciewa wracać do swojego pływadła... SZOK !!!

 

 

 

załamany Kami pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Radku.

Miło widzieć że znów dłubiesz. Już zaczynałem się martwić, ale jak widać niepotrzebnie.

Koledzy z klubu miłośników już szykują wodowania w rocznicę, a mi nie pozostaje nic innego jak powolutku rzeźbić dalej.

Nie masz się co śpieszyć. Twój Bismarck to będzie prawdziwe cacko. Dłub swoim tempem i nie idź na skróty a jak już go skończysz to nasze Bismarcki będą spoglądały z zazdrością

Czekam na dalsze postępy niecierpliwie.

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie...

Nieco dramatycznie zabrzmiał wstęp Twojego postu ale najważniejsze, że dalej kontynuujesz dobrą robotę

 

Przykładając na próbę do całości jakoś zaczyna to już wyglądać.

 

to żart..? Wszystko doskonale się komponuje, mnie najbardziej podoba się "uśmiechnięta skrzynka"

 

Robota jak zawsze pierwsza liga. Przy tego rodzaju hobby pośpiech jest najgorszy i lubi się mścić.

Pozdrawiam i czekam na jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stocznia wraca po dłuuugiej przerwie (chociaż niewiele brakowało, a przerwa byłaby jeszcze dłuższa, albo i relacja zakończyłaby się na dobre...) - ech życie, nigdy nie znasz dnia ani godziny...
Najważniejsze, że wróciłeś do stoczni i dłubiesz dalej

...

Jednak farfocle na artylerii to kurz, który dało się usunąć, w realu na powierzchni nic nie było widać.

...

Na tym kończę kolejny odcinek, w następnym stoczniowcy powinni zainstalować wrota hangaru głównego.
Ta doklejona biżuteria całkiem całkiem... wiele wnosi powoli chyba czas na malowanie, hę ?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam w grudniu kupie sobie Bismarcka 1:350 revella

Witaj w gronie bismarckowców

to co tu zobaczyłem to mnie rozwaliło chciałbym choć w połowie zrobić tak dobrze model.

Chyba wszyscy mamy podobne odczucia w kwestii okrętu skell-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Bismarck!

 

Witaj w klubie.

Dzięki za opinie o mojej pracy. Co do dalszych postępów - nie powiem, ssie mnie że aż strach, ale póki co problemy większej wagi zabierają mój czas, a i sezon RC w pełni...

 

Bismarck niedługo wróci na warsztat, jak i aktualizacja mego "brazylijskiego serialu" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A następnych zdjęć kiedy można się spodziewać.

 

Właśnie bo ja też nie mogę się już doczekać.

A w ogóle to witam kolegę z mojego miasta.

 

Tak jak ktoś widzi taki okręt to aż chce zrobić swój.

 

To dalej do roboty i będzie kolejny Bismarck na forum.

 

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bismarck taka mała rada. Zamiast pisać post pod postem możesz edytować swój poprzedni klikając na "zmień". Tak jest bardziej elegancko.

Wracając do Twojego pytania. Jest to malowanie w tzw. kamuflaż bałtycki. Bismarck był tak malowany w okresie testów na Bałtyku między końcem 40 roku a początkiem 41. Na modelu Z linku który podałeś nie jest on kompletny. Brakuje "zebry" na kominie. Właściwe malowanie (z lekkim przesunięciem na kominie) możesz zobaczyć w mojej galerii, ponieważ właśnie ukończyłem Bismarcka z takim właśnie malowaniem

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.