Skocz do zawartości

Zapowiedz i nowości - Dragon


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście to ciekawe kiedy sie u nas pojawi

http://www.zvezda.org.ru/?lng=eng&nav=1&nov=2&set=3596

 

W produkcji miało być w listopadzie, więc w sklepach powinno się pojawić na początku stycznia, bo święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten Mercedes to nie będzie przepakiem Italeri???

Nie, Italka robiła L3000, a to wersja L4500.

Już się doczekać nie mogę, bo in-box wygląda zachęcająco - nawet plastik dali lepszy, no i to kolejna ciężarówka, więc kolejny plusik :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że już wcześniej koledzy wspominali, że Italka nie robiła nigdy tego modelu...

Bo możliwe że to nowa produkcja Italki sprzedawana pod szyldem Zwezdy. Mam parę modeli z Italki i wypisz wymaluj kanały doprowadzające tworzywo identyczne. Ale możliwe że to moje dywagacje tylko. Całe szczęście że opon nie zrobili z gumy no i jak to u zwezdy figurki do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że już wcześniej koledzy wspominali, że Italka nie robiła nigdy tego modelu...

Bo możliwe że to nowa produkcja Italki sprzedawana pod szyldem Zwezdy. Mam parę modeli z Italki i wypisz wymaluj kanały doprowadzające tworzywo identyczne. Ale możliwe że to moje dywagacje tylko. Całe szczęście że opon nie zrobili z gumy no i jak to u zwezdy figurki do wyrzucenia.

A czy wyobrażasz sobie, ze Italerii robi zupelnie nowy model, po czym.... nie sprzedaje go, tylko pozwala Zviezdzie go przepakować? Z marketingowego punktu widzenia byłby to absurd. Raczej to Italerii go kiedyś przepakuje.

A tak przy okazji - na trzecim zdjęciu ramki widać wyraźnie (z boku) symbol Zvezdy, więc to chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości.

A co do figurek, to skąd wiesz, ze do wyrzucenie, skoro ich nie widziałeś jaszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec4-13 Nie przesadzaj proszę, zvezda teraz robi nowe modele które nic wspólnego z italeri ,nie wiem czy widziałeś nowe figurki zvezdy lub też jej nowe modele sd kfz 251, kv-1 ,pe-8 to zupełnie inna jakość niż stare zestawy.Poniekąd nie dziwi mnie twoje przypuszczenie bo zvezda pełna jest starych zestawów italeri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszDudek niedawno przerabialiśmy kwestie ceny . Owszem też sądze że podobnie tyle że od 50-60 do 80 maxymalnie.

 

 

Cena tej Zvezdy to 65,00 zł, Dream już podał cenę hurtową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji - na trzecim zdjęciu ramki widać wyraźnie (z boku) symbol Zvezdy, więc to chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Więc zgadzam się że to tylko moje złe przypuszczenia. Co do figurek to oglądałem w miarę świeży zestaw wympieł i gebirgsjagerów. W mojej opinii są takie jakieś "plastusiowate" Po Przyłożeniu do dragona mają inne proporcje, twarze są mało wyraziste szwy na mundurach i butach. No ale ja porównuje do dragonów 1 generacji więc może mam za duże wymagania

Ale ciężarówka wypas, na pewno kupie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te na zdjęciach to nie są gąski z zestawu tylko plastikowe Model Kasten produkcji japońskiej. Ruchome, na sztyfcikach. Bardzo ładne i takoż drogie (ok. 150 pln za zestaw).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.