Skocz do zawartości

Pz III L-Tamiya 1/35


Artur Wałachowski

Rekomendowane odpowiedzi

Arturze, całość robi powalający efekt, tylko mam jedno pytanie, dlaczego bandaże kół nie są wyszlifowane? Bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Model po prostu genialny, brak mi słów

Znakomite ślady eksploatacji i w ogóle rewelacyjne malowanie, jedyna rzecz która mi nie pasuje w tym modelu to liny holownicze (wyglądają jak te z zestawu), szkoda że nie postanowiłeś ich wymienić na metalowe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arturze

Model jak zwykle wyśmienity

Ale czy mógłbyś przybliżyć nam jakich farb użyłeś i jak malowałeś obicia(i oczywiście jaka farbą:D).

Bo tez planuje taki model zakupić i chciałbym się troszke do niego przygotować

Z góry dzięki :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Artur - zmiana stylu wyszła na dobre, to jest to. Jeszcze Cię dalej namawiam na podwozia, w trójkach aż się proszą do wyeksponowania tysiąca rzeczy. Jeśli nie lubisz błota to chociaż przebarwienia, wilgoć, spływające płyny eksploatacyjne - nie popuszczę.

Gratuluję z pełną odpowiedzialnością trojeczka się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany wg najlepszych standardów światowych,techniki eksploatacyjne to majstersztyk,ale pytanie czy jest to model pojazdu który już nie jest w użyciu i stoi gdzieś tam na boku drogi albo na polu,czy jest to pojazd w trakcie użytkowania. Gąsienice jak nówki , w ciągłym użyciu a góra jakby trochę z innego przedziału czasowego.Ale to tylko moja prywatna opinia.Model uważam i tak za jeden z najlepszych III-ek w większości stron i pism modelarskich na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię,obicia to gąbeczka i cienki pędzelek 000-kolor brąz Van Dyck,a jaśniejsze to kolor bazowy rozjaśniony bielą.

 

Jeszcze Cię dalej namawiam na podwozia, w trójkach aż się proszą do wyeksponowania tysiąca rzeczy. Jeśli nie lubisz błota to chociaż przebarwienia, wilgoć, spływające płyny eksploatacyjne - nie popuszczę.

 

Wiem,wiem.pracuje nad podwoziem,już potrenowałem błocenie,pozwolę sobie zamieścić efekty poniżej.

 

p1040275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mnie się podoba mam tylko pytanie: dlaczego lewa i prawa burta pod błotnikami są tylko brudne od kurzu? Wg mnie powinny być także udrapane ( choć w mniejszym stopniu ) i usmarowane jakimiś płynami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego lewa i prawa burta pod błotnikami są tylko brudne od kurzu? Wg mnie powinny być także udrapane ( choć w mniejszym stopniu ) i usmarowane jakimiś płynami...

 

ale rzeczywiście podwozie jest "za czyste" przydało by się trochę urozmaicić.

 

Właśnie teraz robię wszelkie zabiegi żeby wyrównać wierzch ze spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja przepraszam, że trochę odgrzewam temat, ale mam pytanie do Ciebie Artur skąd wziąłeś schemat malowania, czy ewentualnie możesz wrzucić na forum, albo jak ktoś inny ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, że trochę odgrzewam temat, ale mam pytanie do Ciebie Artur skąd wziąłeś schemat malowania, czy ewentualnie możesz wrzucić na forum, albo jak ktoś inny ma?

 

Schemat malowania jest z instrukcji Tamiyi-miały być zielone wężyki-no ale jak zwykle wash je trochę wypłowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja trochę nie na temat. Chciałem wejść na Twoją stronę (bo bardzo lubię Twój styl modelarski) ale mój antywirus informuje że jest zainfekowana jakimś trojanem i nie mogę jej otworzyć. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja trochę nie na temat. Chciałem wejść na Twoją stronę (bo bardzo lubię Twój styl modelarski) ale mój antywirus informuje że jest zainfekowana jakimś trojanem i nie mogę jej otworzyć. Da się coś z tym zrobić?

 

Działania są podjęte,niedługo stronka ruszy,uzupełniona o nowe zdjęcia w galerii,będzie też dwu języczna-tekst polski i angielski,myśle że to sprawa 2 tygodni góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.