Skocz do zawartości

Scania R500 6x2 Patrick vd hoeven


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Witam,

 

Dawno się nic nie działo, egzaminy i zaliczenia. Zostały w sumie dwa przedmioty. Ale w modelu została zmieniona powłoka lakiernicza.

 

Wpadłem na pomysł, żeby napisać do Messera, znalazłem jego ofertę w dziale Giełda. Wiedziałem jak maluje grafiti na modelach, w kabinie biel też poprawił.

 

Oryginał:

 

dscf5129-border.jpg

 

Model:

 

biel.jpg

biel1.jpg

biel2.jpg

biel3.jpg

biel4.jpg

 

Zdjęcia by Messer.

 

Grafiti można u Messera zamawiać jego kontakt (gg: 6349335)

 

Pozdrawiam to by było na tyle po dłuższej przerwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakas aktualka - ostatnio myslalem, ze porzuciles projekt bo dlugo nic nie bylo. Kabina wyglada swietnie, szczegolnie ta Scania na tylnej scianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że reklama na globa mojej roboty podróżuje po Polsce . Moje zdanie na temat tej Scanii Maćku znasz - jest świetnie, a będzie jeszcze lepiej .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio myslalem, ze porzuciles projekt bo dlugo nic nie bylo.

 

Nie, porzuciłem , będzie skończony, moja część marzenia w życiu w tej skali ten projekt

 

Zamówiłem nie dawno halogeny i rurę do tego modelu.

 

Dziękuje za miłe komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

 

Czas na kolejną aktualizację. Dotycząca kabiny. Prima aprilis to nie jest Kabina na finishu.

 

Zdjęcia robione przez Messera. Niedługo fotki kabiny z ramą.

 

paski4.jpg

paski3.jpg

paski2.jpg

paski1.jpg

paski.jpg

grill_3.jpg

 

klar2.jpg

klar1.jpg

klar.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, część fotek jakie wrzucił Maciek przedstawia kabinę zaraz po pomalowaniu pasków, a jeszcze przed ich poprawkami. Dalsze foty są już po poprawkach. Wiadomo - ręczna robota to i idealnie nie jest, ale uważam że wyszło przyzwoicie.

Farby - jak zwykle Vallejo.

 

Czekam na przymiarkę

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pieknie Ci wyszla ta kabinka. Mimo, ze jeszcze nie skonczona to wyglada niesamowicie, choc musze napisac, ze paski mi sie bardziej podobaja niz malunek na tylnej scianie kabiny, z reszta namalowanie czegos takiego w takiej skali z takimi detalami to napewno spore wyzwanie. To na pewno bedzie jeden z najfajniejszych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeka6 wyzwanie jak wyzwanie - przede wszystkim dobra zabawa i fajne doświadczenie. Z paskami miałem roboty - prawie 3 godziny maskowania, a potem poprawki. Kabina jeszcze dostanie klar ( ale to zadanie Maćka ) i wtedy będzie już definitywnie ukończona.

 

Ciesze się że się wam podoba ( przede wszystkim Maćkowi ) a i model na tym zyskał

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zamieszczam zdjęcia przymiarki kabiny z podwoziem. Podwozie jeszcze jest bez większości dodatków.

 

P4084245-1.jpg

 

P4084261.jpg

 

P4084256.jpg

 

P4084255.jpg

 

P4084253-1.jpg

 

P4084251.jpg

 

P4084249-1.jpg

 

P4084242-1.jpg

 

P4084241-1.jpg

 

P4084257.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy dobrze rozumiem ze ta Scania z tyłu jest malowana ręcznie? Patrząc na to co tutaj robicie to raczej nie będę pokazywał własnych prób "popełniania" modeli. Wygląda świetnie. Z czego robiłeś te firanki? Takie pytanie laika: Coś takiego jak cb radio, kubki, laptopy itp robicie sami czy są już gotowe miniaturki? Jeżeli robicie sami to w jaki sposób? Można prosić fotki wnętrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.