Skocz do zawartości

Włoskie Wakacje -Semovente Tamiya 1/35


rollingstones

Rekomendowane odpowiedzi

Bader mnie zdopingował do udziału w konkursie zimowym. W końcu do trzech razy sztuka. Dla przypomnienia się przedstawiam ostatnią pracę - dziś skończoną -). Model praktycznie prosto z pudła dołożone tylko friule i trochę pierdółek fototrawionych z zapasów. Worki to zestaw armoscale a lufa RB model ( czyli w sumie nie tak prosto z pudła -))).

Praca powstała dzięki Kaziowi który obdarował mnie friulami. Dziękuję.

 

 

IMG_0029.jpg

IMG_0030.jpg

IMG_0031.jpg

IMG_0032.jpg

IMG_0033.jpg

IMG_0035.jpg

IMG_0036.jpg

IMG_0039.jpg

IMG_0038.jpg

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOŁ

Świetny modelik, szczególnie podoba mi się podwozie, takie brudne i usmarowane. Lubię czołgi po których widac, że walczyły w terenie, a nie stały na piedestale jak to widac w niektórych modelach.

Swietna praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze.

 

Dużo masz miejsca w domu na modele ?

W domu miejsca mam dużo a podstawki robię małe -)))

 

jest wrecz nierealne do osiagniecia przez zwyklego smiertelnika:)

 

nie zgodzę się z toba - jest to dosyć proste - w konkursie dioram zimowych - przedstawię krok po kroku jak to zrobić. Na razie nie mogę zdecydować się na model jako głównego bohatera. Myślę o Jagdpanzer IV

 

Nie sądziłem, że kwiatki mogą mi się tak spodobać Skąd je wziąłeś?

Ze spaceru - naprawdę - większość mojej roślinności to spacer po łąkach.Wszystko impregnuje w glicerynie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zmartwychwstańców najwyraźniej jakiś nastał - najpierw pan Badger, teraz pan S. Zauważyłem, że chwalone jest wsyćko, od brudu po kwiatki, ale nikt nie pochwalił ogrodzenia, co niniejszym czynię! Bardzo to wszystko fajne, ale chyba jeszcze w 1/72 tyż będziesz działał ?

 

 

przedstawię krok po kroku jak to zrobić.

Czekamy, czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna włoszczyzna. Mają samoventi w sobie jakiś urok i wg mnie nawiązują swoją pokracznością do tankietek. Wszystko mi się podoba tutaj - od samej idei włoskiego pojazdu, a na źdźbłach trawy kończąc

 

rollingstones wiele bym dał, żeby ogarnąć tylko ułamek Twojego warsztatu. Póki co trza się brać do roboty i nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny model. piekna podstawka.

Tez robie cos z Wloch, ale...

Ten piasek na modelu wyglada jak polany woda.

Chyba fixer miga tak podziałal. Mam z nim problemy.

Moze warto przykurzyc model pigmentami bez ich utrwalania, nie wiem sam???

Co by nie by lo poziom reprezentujesz, ale...

No własnie zawsze jes jakies ale...

Sam sie o tym przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie. Czaku jak by to powiedzieć - akurat na takim efekcie na górze mi zależało tak że, to kwestia odbioru u konkretnego widza danego szczegółu. Nie używałem na górze fiksera - ostanio jestem zakochany w terpentynie balsamicznej Renesansu za 4 złote.

Myślę zę pod koniec grudnia wystartuje w zimowym konkursie dioram - wybrałem jagdpanzer IV Dragona nowego Smart Kita- tam fajnie widać podwozie to będzie wygodny w SBS.

miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rollingstones, wiesz co? Tak sobie oglądam po raz kolejny... Ten kanister tak trochę na tej skośnej płycie wygląda, że on się zsunąć powinien, a nie tak leżeć spokojnie. Ale może to wspomniana wyżej kwestia percepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaku jak by to powiedzieć - akurat na takim efekcie na górze mi zależało tak że, to kwestia odbioru u konkretnego widza danego szczegółu. Nie używałem na górze fiksera - ostanio jestem zakochany w terpentynie balsamicznej Renesansu za 4 złote.

Luz, wiesz ja to juz sam siebie sie czepiam, mimo iż mi pisza ze jest GIT.

A ta terpentyna to na trwałe utrwala pigmenty?

I jak wpływa na farby Vallejo? Pytam bo mi kiedys terpentyna to farbe z modelu zżarła

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.