Skocz do zawartości

Tiger II Porsche - Arnhem 1944 - Revell 1:72


R_Mazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Potworek zaczęty w ramach konkursu zimowego.

Skończony dzisiaj, dokładnie miesiąc po zadanym terminie ...

 

Większa część warsztatu tutaj

Podsumowując wątek warsztatowy:

- model Revell, zimmerit Atak, RB lufa, Part, Eureka

- figurki Preiser

- dorobiona osłona kominka i wydechy

- malowany pędzlem - farbki LifeColor, oleje, pigmenty itp.

 

 

Wyszedł tak:

23_01.jpg

 

23_02.jpg

 

23_03.jpg

 

23_04.jpg

 

23_05.jpg

 

23_06.jpg

 

23_07.jpg

 

23_08.jpg

 

i troszkę detali:

23_09.jpg

 

23_10.jpg

 

23_11.jpg

 

Z premedytacją zrobiony prawie nówka.

Wyszedł jak wyszedł, to na pewno najlepszy Tygrys jakiego zbudowałem

 

Dziękuję wszystkim którzy śledzili wątek warsztatowy, duże piwo należy się zwłaszcza koledze tomek14147

 

Ps1. Skrzynki może kiedyś wymienię

Ps2. Andrzej jak widać owieczka do odstrzału już jest, a co z wilkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny tygrysek ogląda się z przyjemnością. ładna, naturalna scenka pt. "jeden robi jak się patrzy, reszta patrzy jak się robi". dobrze poukładane, skomponowane kolorystycznie. tylko wash mógłby być trochę wyraźniejszy, model byłby jeszcze bardziej plastyczny. odstrzał będzie mozliwy chyba dopiero w przyszłym roku w Bytomiu. rzeźbię kolejne części, do tego praca i przeprowadzka... ale modelarze to ludzie cierpliwi. to teraz Rycerzyk? może też wrzucę i zrobimy warsztat symultaniczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki

 

tylko wash mógłby być trochę wyraźniejszy, ..... to teraz Rycerzyk? może też wrzucę i zrobimy warsztat symultaniczny?

 

Przez moment wieża była mocniej potraktowana wash'em ale jakoś mi się to nie widziało, nie za bardzo mogłem trafić z dobraniem koloru. Troszkę też pigmenty go na końcu przygasiły.

Postaram się zrobić fotkę bardziej od dołu, z takiej perspektywy lepiej widać, że jakiś wash tam mimo wszystko jest

 

Rycerzyk? Hmmmm, no teraz mam zamiar wrzucić austina na ruszt.

A Firefly, w sumie rzucę na niego okiem co słychać w pudełku

 

Będziesz dorabiał właz czy dajesz taki jak Dragon przykazał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny Król

 

Może następnym razem pokusiłbyś się o taką scenkę tylko z oglądającymi go po bitwie w 1945 roku żołnierzami naszej 1 Brygady Spadochronowej ?

 

http://www.defendingarnhem.com/destroyedtigerlge.gif

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem pokusiłbyś się o taką scenkę tylko z oglądającymi go po bitwie w 1945 roku żołnierzami naszej 1 Brygady Spadochronowej ?

 

Fajnista fotka. Masz jakieś info na temat tej maszyny? Skoro to rejon Arnhem to chyba też powinien być ubrany w zimmerit.

Troszkę mi to nie pasuje, obiecałem sobie jeszcze do kompletu zdziałać kiedyś henschla ale późnego, bez pasty...

 

No i za to że nowy - czyli realistyczny

Założyłem, że to piknik przed a nie po bitwie. Chłopaki dopiero co zjechali z platformy, wymienili łapcie i odpoczywają

A poważnie jakoś ostatnio nie mam natchnienia do dewastacji.

Wystarczy mi jak popatrzę co młody robi z zabawkami i całą resztą domowych sprzętów, oczywiście przypadkiem

 

 

Chcesz parę pocisków albo łusek do niego?

A dziękuję za propozycję

Chyba jednak zostawię już jak jest, nawiasem mówiąc to skrzynki są troszkę nie teges, znaczy się od tygrysa ale jedynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnista fotka. Masz jakieś info na temat tej maszyny? Skoro to rejon Arnhem to chyba też powinien być ubrany w zimmerit.

Troszkę mi to nie pasuje, obiecałem sobie jeszcze do kompletu zdziałać kiedyś henschla ale późnego, bez pasty...

 

Lepsze zdjęcie Króla oglądanego przez chłopaków Sosaba, mam w jednej z książek o Brygadzie, ale postaram się Ci je znaleźć w wersji elektronicznej. Jednostkę też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.