Skocz do zawartości

Beaverette 1/72


rtoipmodest

Rekomendowane odpowiedzi

Dość szybki modelik. Niestety nie ustrzegłem się baboli.

Mimo to jestem kontent majac pierwszego polonika i wreszce coś nie na gąskach.

P5250414.jpg

P5250467.jpg

P5250457.jpg

P5250454.jpg

P5250437.jpg

Jest to (powyżej) jedyne zdjecie z lampą, podoba mi sie bo fajnie wisać wash w uchu porucznika.

P5250435.jpg

P5250412.jpg

P5250378.jpg

P5250376.jpg

P5250433.jpg

P5250430.jpg

P5250428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że scenka jest bardzo fajna. Podoba mi się bo jest taka... lekka. Pokazuje, że wojna to nie tylko front, tygrysy i generalny bajzel, ale również szkolenie i miesiące poza linią frontu.

 

Wielki plus za temat. Mam nadzieję, że to nie ostatni polonik w Twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja

Obserwowałem warsztat, miałem coś napisac, ale stwierdziłem, iz poczekam na FINISH.

I tak:

Model bardzo fajny, ciekawy i b. dobrze pomalowany.

Też kiedyś chciałbym pobawić się z żywicą.

Jeśli chodzi o podstawke to zdecydowałbym sie na mniejszą.

A krowe przywiązałbym do samego pojazdu.

Malowanie samej krowy (ciapki) też zasługuje na wyróżnienie, chociaż brak jej czegos w rodzaju washa. Moje pobrudziłem troszke bardziej ale i tak uważam że to za mało.

Mam pytanie.

Czym i jak malowałeś trawę???

Pozdrawiam Czarek.

Ps. Masz może jakis link na temat w.w. pojazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarku, Twój pomysł z krową wydaje się (delikatnie mówiąc) chybiony.

Nasi byli tam na łasce gospodarzy i nie mogli dysponować ich własnością wedle uznania.

Krowa jest połoszowana - uszy, wymie, nogi, ogon. Zrezygnowałem z reszy bo nie chciałem by na białym wyszło komiksowo. W rzeczywistosci oba kolory łatek są jeszcze zróżnicowane (w przypadku białego jest to niezamierzony efekt zamalowywaia tego co mi nie wyszło).

BTW jeszcze raz dzieki za jej sprezentowanie

Trawa to w mojej opini jeden z najsłabszych elementów. Pierwej wszystko z aerka poszło jakimś brązem tamki - bo zacząłem od ziemi.

I to był wielki błąd bo było mi to bardzo trudno zamalować. Potem psiknąłem zielonym - na tym brązie wygladał upiornie ciemno. Potem przecierałem ją pędzlem coraz jaśniejszymi kolorami. Łączyłem żółty z jaką zielenią (odradzam biel bo wychodzi seledynowy). Summa summarum. Farby jest tam tyle, że zrobiła się niezła skorupa Potem dodałem kwiatki by nie było tak smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtoipmodest

Też maluje trawę i czasami sa z tym problemy.

Może trzeba spróbować bez malowania.

No ale to inwestycja w różne jej kolory.

Czy ta Twoja nie jest jakaś za dluga?

Dziwnie troszke wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.