Skocz do zawartości

Tiger II 1:35 Dragon


Gonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się z uwagi na stylizację z samego końca produkcji jeśli chodzi o wymalowanie. Co mi przeszkadza to ekrany siatkowe z którymi nigdy się nie spotkałem w dokumentacji zdjęciowej. Były one na wyposażeniu T34 w operacji Berlińskiej ale na kociaku... Koło będące na wieży i jego srebrna obręcz. Z tego co się orientuję metal bardzo szybko pokrywa się nalotem rdzy nawet zaraz po zakończeniu obróbki (się bawiło kiedyś na frezarce i tokarce na praktykach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się z uwagi na stylizację z samego końca produkcji jeśli chodzi o wymalowanie. Co mi przeszkadza to ekrany siatkowe z którymi nigdy się nie spotkałem w dokumentacji zdjęciowej. Były one na wyposażeniu T34 w operacji Berlińskiej ale na kociaku... Koło będące na wieży i jego srebrna obręcz. Z tego co się orientuję metal bardzo szybko pokrywa się nalotem rdzy nawet zaraz po zakończeniu obróbki (się bawiło kiedyś na frezarce i tokarce na praktykach)

 

 

Dlatego napisałem że to model z przymrużeniem oka ;) A koło faktycznie chyba trzeba poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta interpretacja.Co do koła to mały szczegół,poprawisz to w minutę (lakier matowy i pigment rdzawy lub specyfik AK-013).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny i klimatyczny. Jedynie mam zastrzeżenia do tej siatki zasłaniającej tylny właz wieży. Nie znam się na tych czołgach, ale jeśli ten właz był używany do awaryjnej ewakuacji to osobiście nie pozwoliłbym sobie jej zablokować. No i jeszcze może ten srebrny, suchy pędzel na osłonach rur wydechowych. Trochę rzuca mi się w oczy, ale to szczegół i może wina światła =P

 

Tak czy inaczej jeszcze bardziej mam ochotę zrobić niemiecki pojazd w takich alternatywnych klimatach^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło zapasowe zdjęli z innego czołgu, bo wyszlifowane od gąsienic ? Ale w końcu SF, jak te siatkowe ekrany ;), którymi zaspawali sobie właz ewakuacyjny i do podawania amunicji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisał merytoryka z przymrużeniem oka , ale wykonanie jak dla mnie super .

Kolor zielony to z jakiej firmy ? bo mi się podoba .

Pozdrawiam Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model. Super foty !! Gratuluje foty admina !

 

Genialnie pomalowana beczka. Reszta oczywiście też znakomita. Ale beczka zabija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisał merytoryka z przymrużeniem oka , ale wykonanie jak dla mnie super .

Kolor zielony to z jakiej firmy ? bo mi się podoba .

Pozdrawiam Mirek .

 

 

Dzięki wszystkim

 

a zielony pochodzi z zestawu: AK INTERACTIVE 167 - German Green & Brown Modulation Set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.