Skocz do zawartości

[G]ORP Podhalanin 1:350 Mirage + North Star


Seba77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zestaw firmy Mirage wzbogacony blaszkami NorthStar oraz dodatkami własnymi. Zestawik niewielki ale dający sporo frajdy z budowy. Dysponując planami jednostki można wprowadzić kilka dodatków nie ujętych w zestawie. Dopasowanie elementów dobre , szpachli szło niewiele. Sam zestaw bez blaszek wykonany prosto z pudła jest dobry. Jedyne zastrzeżenie można mieć co do grubości masztów.

 

Teraz kilka fotek gotowego modelu. Piszcie co sądzicie i jakie macie pomysły co można było zrobić lepiej. ( Brudzenie pomijamy )

 

20160202_170419_zpsaaawomtu.jpg

20160202_170746_zpsp9fvvwpk.jpg

20160202_170817_zpsdvjlzp4s.jpg

20160202_170838_zps9tcciycu.jpg

20160202_170903_zpskvvnwgwa.jpg

20160202_171138_zpsxpgrcia8.jpg

20160202_171213_zpsndmuwjat.jpg

20160202_171233_zpss1ccr6qh.jpg

 

Pozdrawiam i do następnego razu tzn. modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny z klimatem. Też bym chciał tak umieć. Gdyby nie to że mam zaplanowane najbliższe 30 lat modelowania (tyle tego czeka w kolejce) to bym sobie też całą serię sprawił. Obserwowałem warsztat i widziałem że trochę go przeorganizowałeś. Biorąc pod uwagę materiał wyjściowy to jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się o lepszej jakości zdjęcia. Jak nie dam rady poproszę o pomoc fotografa który lepiej ogarnie temat. Obecnie dysponuję tylko aparatem w komórce.

Dostałem wskazówkę że powinienem zdemontować banderę na maszcie. Gdy jest proporzec na dziobie okręt stoi w porcie i bandera jest tylko na flagsztoku rufowym.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pisałem w warsztacie ale nie omieszkam i tu

bardzo fajnie to wyszło i duży szacunek za cały projekt - gratulacje - tylko jakoś tak ... zazdrość zżera

brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba77 - już się wypowiadałem w warsztacie, że bardzo mi się podoba więc nie będę się powtarzał

Zrezygnowałeś z załogantów? Bo coś mi się kojarzy, że się zastanawiałeś nad figsami (chyba że coś mi się pomerdało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ładny... no ale weź mu chociaż trochę ten komin okopć Zrób jakieś przebarwienia na dnie, glona jakiegoś... No i na tym szarym to też mogłeś sie trochę pobawić olejami w innych kolorach, trochę wariacji tonalnej dodać, a nie tylko szarym łoszem chlap chlap

Nic się nie martw tak se ino marudzę, model jest bardzo ładny. A za te zdjęcia to Pułkownik już umówił Cię na spotkanie ze SMOKIEM Z KOMODO

 

smok.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.