Skocz do zawartości

Stryker M1126 (ICV) Trumpeter 1:35


peter

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to teraz przykrył na sucho, tylko leciutko, pastelami. Powinno poprawić efekt. Ew. podmaluj na czarno i jedziesz od nowa

Powoli do przodu, młody jesteś (ja też ) mamy czas na mistrzowskie modele, nastepny będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakoś powoli poszło, dorobiłem anteny, teraz tylko lusterka które zrobie złożone, kwestia karabinu zostaje zamknięta bo mi jego malowanie jakoś nie wychodzi

SV501835.jpg

tu widać pustke którą nie wiem czym zapełnić

SV501842.jpg

komentować !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter...

 

Z całym szacunkiem dla Twojej pracy, ale na Twoim miejscu zmył bym jeszcze raz to kurzenie asfatu i zaczoł od nowa.

jakoś to tak sztuczne wygląda...

Kurz widać jak był bym zamiatany szczotkami (efekt zomazywania pędzlem). Wygląda to dość nieciekawie.

Moim zdaniem droga powinna być bardziej zakurzona szarością i na to dopiero pisakowy pł.

 

Odnoście samego nanoszenia pasteli to bardziej posiłkowł bym się techniką "pukania" pionowo pędzem niż "mazów" wzdłuż.

Powinno dać to zróznicowany efek cieniowania róznych miejsc a unikniesz zarazem tych maźnięć pędza. I do tego celu nadaje się raczej dość duży pędzel.

 

Masz też dość sporą przestrzeń na makiecie i pytasz się co z tym zrobić?

Ja proponuję sytację umieścić na dwu pasmowej drodze.

Czyli barykada stoji ze Strykerem na jednym Papsie (tak jak stoji) a drugi pas wolny (przejezdny) W rogu za Strykerem (stoji na pasię bocznym) zrób trochę piasku i jaką stepową ubogą trawę w kępkach.

W tedy droga będze szła w poprzek podstawy i w rogu za pojazdem zjadze się róg pobocza drogi. Urozmaici to całość.

 

Drugi pas też można jakoś zagostpodarować. Nawet stawiająć jakieś zasieki czy szlaban. Może jakieś walajace się gazety czy papiery (jakieś pozostałość przeszukania na punkcie kontrolnym?)...

 

Pozdrawiam i jak od początku wątku tak dalej czekam finału.

MarCiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby zakończyć jakoś optymistycznie koniec ferii (nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!) pokaze jak wyglada na dziś

Model skończony całkowicie ( zastanawiam sie czy dać ucha do holowania bo dużo Strykerów ich nie ma ), lusterka złożone czego oczywiście producent nie przewidział więc se troszke podłubałem skalpelem przy nich.

Zaczęta pustynia, jakiś niby krzak/roślina w czasie początku powstawania ( na zdjęci jest jakoś żółta a w realu zlewa sie z tłem )

SV501850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje ekwipunek zmatowić ,,ciutkę,, się błyszczy(chyba że tylko na fotach)...

I może jeszcze parę gratów dorzucić...taki jakiś goły

 

http://www.army.mil/features/strykerOE/stryker2-(rear-view).jpg

 

http://img.photobucket.com/albums/v26/brogonzo/a33_stryker_wide.jpg

 

http://www.armedforces-int.com/images/projects/6/stryker2b.jpg

 

na ostatnim to chyba nawet zestaw do latania mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dorzuce

PS. znalazłem zdjęcia fajnych modyfikacji i może bym dorobił, zaawansowane nie są przydałby sie co prawda M60 albo M240 ale M249 będzie mi musiał wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Zrobiłęm trawe z przyciętego pędzla, jak to wygląda ?

Jak zostanie zaakceptowane przez społeczność Modelwork to uzupełnia brakujący piach i dodam parę kamyczków, jak nie to będę kombinował dalej, wyrażajcie swoje opinie

SV501882.jpg

A tu zrobiłem dwa czasopisma/książki

SV501880.jpg

Wykonałem je z okładki zeszytu na wpół spożytego przez niszczyciela modeli o nazwie Rico (rasa mieszana krew szatana, ten kto ma psa wie o czym mówię )

jedno ma zgiętą okładkę, drugie jest otwarte i pokazuje nam piękną ilustracje w zieleni Jihadu, tu opinie też mile widziane

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział bym ok! - jak na moj gust.

Choć teraz powiem ale...

 

Ale bambetle Ci się święcą jak byś je nawoskował i to drugie zdjęcie cholernie nie ostre. na jego podstawie nic nie można powiedzeć...

 

jak na poboczu nie wiesz co jeszcze robić walnij jakiś pogięty rozerwany karton - byl pusty tośmy go wyciepli...

 

A odnośnie ksiązki ja bym jeszcze z niej powyrywał kilka kartek i luzem walnoł. Ewentualnie jeszcze do tego na pół przedarta ją . Wojo znalazło coś nielegalnego to zniszczyło/spaliło...

 

Heh o plamie krwi już nie spomnę - ale to już na ostro.

 

MarCiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podmieniłem foty na wyraźniejsze

2.

 

Ale bambetle Ci się święcą jak byś je nawoskował

już je z dziesięć razy matowiłm i dalej jak psu oczy na wiosne chyba dam se spokój

3.

 

Hej wrzuć na pobocze jakiś stary, zardzewiały znak...

Jak zrobię kamienie itd. i nadal będzie pusto

Rozumiem że trawa została zaakceptowana dziś zrobiłem luźno latające kartki (nie zapisane bo ani drukarki ani chęci...)

 

Heh o plamie krwi już nie spomnę - ale to już na ostro.

Krwi na modelach nie trawię więc raczej odpada

Coś czuję że galeria w tym miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie umyłem go lekko w Wamodzie i dorobiłem pare rzeczy przy korpusie oraz zrobiłem długie luźne nogawki

A i jeszcze po obraniu głowy z helmu dorobiłem ze szpachli fryzurke

SV501892.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.