Skocz do zawartości

Pz.Kpfw. IV Ausf.D Mirage + Part + Aber 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

Temir - Twoje maleństwo jest wielkie, warto było czekać . Bardzo dobrze, że nie przesadzałeś z ilością obić i odprysków farby. W obecnym stanie przypomina pojazdy DAK z fotek archiwalnych bardziej, aniżeli większość "afrykańskich germańców", jakie można zobaczyć w forumowych galeriach . Kurzenia układu jezdnego jest tak delikatne, że prawie niezauważalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temir - Twoje maleństwo jest wielkie, warto było czekać . Bardzo dobrze, że nie przesadzałeś z ilością obić i odprysków farby. W obecnym stanie przypomina pojazdy DAK z fotek archiwalnych bardziej, aniżeli większość "afrykańskich germańców", jakie można zobaczyć w forumowych galeriach . Kurzenia układu jezdnego jest tak delikatne, że prawie niezauważalne .

Dzieki Kazio, nie musialem sie rozpisywac dzieki Tobie.

Moje zdanie jest identyczne.

Gratulacje Temir Brawo

Ps. Szkoda ze nie ma dioramki

 

tanko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo dobrze zrobiony model. Nieźle się przy nim napracowałeś, ale warto było, spokojnie dorównuje(a nawet przewyższa)niektóre modele w 1/35.

Ps. Szkoda ze nie ma dioramki

Dioramka była by świetnym uwieńczeniem tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gratulacje Temir Brawo

Ps. Szkoda ze nie ma dioramki

 

tanko.jpg

 

Jak zobaczłem Twój fotomontaż z moim biedaczkiem to mi to szczena opadła do ziemi z takim hukiem jakby się TIRy zderzyły a echo to się jeszcze od scian odbija . Cudowny

Muszę się w końcu zaprzeć i spróbować sklecić sobie winetkę - po tym obrazku to teraz nie będę spał po nocach .

Jeszcze raz wielkie dzięki

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to majstersztyk pięciogwiazdkowy. natomiast na twoim poziomie zaawansowania (czyli na szczytach i wyżynach) jakaś podstawka i załogant powinni być w pakiecie. w każdym razie... ech, zrobić kiedyś coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model naprawdę rewelacja. Chyba najładniejszy jaki widziałem w 1:72.

Napewno będzie tu wiele pochwał...

Jedynie malowanie cześci poniżej poziomu błotników jest lekko nudne.

Wielkie gratulacje i czekamy nakolejny model!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cacko ,oczy już są na miejscu po paru minutach szukania .

 

Model naprawdę rewelacja. Chyba najładniejszy jaki widziałem w 1:72.

 

jest to majstersztyk pięciogwiazdkowy. natomiast na twoim poziomie zaawansowania (czyli na szczytach i wyżynach)

 

Wszytkie te tak bardzo pochlebne opinie kolegów forumowiczów o moim modelu bardzo mnie cieszą i stanowią jednocześnie zachętę do dalszych prac .

 

Wielkie dzięki

 

ech, zrobić kiedyś coś takiego...

 

No,no - przepraszam bardzo ale Twoje prace to miód z boczkiem dla oczu - i nie jest to żadne lukrowanie tylko proste stwierdzenie oczywistych faktów

 

A teraz od karesów do konkretów :

Jedynie malowanie cześci poniżej poziomu błotników jest lekko nudne.

 

Jest to prawda - wynika to z tego że trudno zróżnicować pył i piasek pustyni - chociaż starałem się zdziałać coś w tej materii: do utytłania dolnej części kadłuba zastosowałem trzy odcienie pigmentów, dwa łosza i przynajmniej tyleż samo "pyłu". Przy takim nawarstwieniu "mdłych" z natury rzeczy nalotów kontrasty ulegają zatarciu i można ulec wrażeniu monotonii - niestety ( ) jest uroda takiego podłoża: o błocie w stylu np."wiosna/jesień na froncie wschodnim" wraz jego odcieniami tu nie może być mowy .

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę zarzucić - to fotencje dość mgławe(ale nie sugerowałbym sie tym, bo to raczej z zazdrości/złośliwości)

 

Temir, wymiatasz - zazdraszczam, zazdroszczę, pykam palcem w biurko..mocniej, mocniej....szszsszszuuuu...klawka poleciała o ścianę.

Zły na Ciebie - nie, na siebie

 

 

Poważniej, podziwiać pozastało mi, podziwiać - jeden z moich faworytów w tej skali tegoz forum.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

to fotencje dość mgławe

 

Niestety aparat którym dysponuję nie jest najwyższych lotów tak więc fotki każdorazowo muszę podbijać fotoszopą - ale cóż z tego kiedy marny ze mnie "obrabiacz"

Próbowałem też z różnymi kolorami tła ale to nic nie zmienia

 

Poważniej, podziwiać pozastało mi, podziwiać - jeden z moich faworytów w tej skali tegoz forum.

 

Wzruszenie odbiera mi mowę - dzięki za uznanie

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeden z najlepiej zdetalowanych modeli jaki widziałem w 72 - dla jasności na swiecie - dla mnie jesteś mistrzem tej skali.

Wobec takiej pochwały i to na dodatek od kolegi z takim dorobkiem warsztatowym - nie pozostaje mi nic innego jak skromnie podziękować i z pokorą pracować dalej .

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.