Jump to content

kolan

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kolan

 1. kolan

  Farby tamiya

  Łatwiej metrem na kabaty niż z centrum do Martoli w Martoli mają jedynie buteleczki 10ml. Za to świetny wybór modeli.
 2. kolan

  Halgames.pl

  Witam, czy Wasz sklep działa? Strona chyba nie bardzo...
 3. kolan

  Farby tamiya

  Jak mieszkałem na Kabatach lubiłem bardzo Chematic na ul. KEN 36. Mieli duży wybór farbek XF w buteleczkach 23ml. Jednak jak będziesz wjeżdzał lub wyjeżdzał do Kielc przez S7 to Blue City lepiej położone.
 4. Jakiej gradacji papieru używa się do takiego ścierania? Tylko ja maluję akrylami i nie wiem czy to znacząca różnica.
 5. Podkład został a nawet biała z marmurka). Rozpuściło tylko miejscami gunze H 3xx ( szarą z kamo RAF)
 6. Chciałbym odkopać wątek. Pytanie wydaje się być zasadne do tematu wątku. Opcja szukaj wysłała mnie tutaj. Czy używa ktoś maskolu mr hobby? Właśnie przed chwilą odczepiłem go z modelu i w niektórych miejscach odszedł razem z warstwą farby aż do podkładu... Na modelu znajdował się godzinę więc króciutko. Czy ma ktoś z nim podobne doświadczenia? Pytam bo nie wiem: wyrzucać i kupić humbrolowski/ dać mu jeszcze jedną szansę....
 7. Gołe baby i samoloty idą w parze. Ja na miejscu kolegi kontynuował bym projekt 😉
 8. Coś nowego powinno się już pojawić minęło 6 dni od ostatniego
 9. Klasa światowa, jak zawsze zresztą.
 10. Witam, chciałbym odgrzebać temat ponieważ widzę podobny wątek a nie mogę znaleźć na forum tematu o 72. Czy możecie powiedzieć jaki według Was jest najlepszy model F-22 w 1/72? Academy, Fujimi a może coś innego? Może wiecie coś o zapowiedziach? Widzę, że jest problem z ich dostępnością więc trzeba będzie szukać na ebay.
 11. Czekamy na ochotnika, który sprawdzi go w walce
 12. Dzięki za odpowiedź, używam domowego MLT czyli ALT ze wzoru podanego przez Ciebie po skasowaniu wpisów Atlisa tool cleanera zrobiłem również domowego z przepisu jakiegoś gościa z YouTube ale nie działa tak dobrze jak MLT.
 13. Witam wszystkich, chciałbym odgrzebać temat. Po każdym kolorze wlewam troszkę MLT wydmu:bip:e go. Potem nalewam troszkę MLT znowu i po paru chwilach już leci sam rozcieńczalnik. Czy taka procedura wystarczy czy może jednak trzeba zaopatrzyć się w tool cleanera - (ATC)?
 14. Super robota, będę obserwował bo mam takiego samego w składziku a od kolegi można dużo podpatrzeć
 15. kolan

  Zakupy... Cz.4

  przepraszam za błąd, mam procon boy fwa platinum 0.2. Chińczyk mój ma 0.3 ale od czasu jak mam nowego coraz rzadziej go używałem.
 16. kolan

  Zakupy... Cz.4

  Mam takiego samego. Widzę tu na forum bardzo popularny. Jeśli chodzi o powtarzalność, o której mówili koledzy wcześniej to chyba jest naprawdę porządny, można nim uzyskiwać te same efekty. W moim przypadku zszedłem do jednego kleksa na malowanie.... Przy chińczyku miałem 5 albo więcej. I ta regulacja ciśnienia pod zbiorniczkiem jest super użyteczna.
 17. Nigdy nie wstawię galerii ani warsztatu F14... mi bardzo podoba się Twój model. Bardzo podobają mi się również modele Solo. Nie wiem kto ma rację a kto nie.
 18. Robi niesamowite wrażenie
 19. Podoba mi się bardzo. Zazdroszczę umiejętności.
 20. Podoba mi się bardzo. Zazdroszczę umiejętności.
 21. kolan

  Su-30 Trumpeter 1:32

  Ale piękny... super wygląda.
 22. Bardzo ładny samolot i przepiękny model.
 23. Dzięki za chęć pomocy. Tą część wysłał już inny kolega z forum. Pozdrawiam
 24. Dobry pomysł... ale ja nie chcę innej piwaty moja działa już 4 lata i nie mam z nią problemów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.