Skocz do zawartości

Wrak BA-3 1/35


rzelu

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam pracę za zakończoną.

Głównym celem była zabawa z rdzą, spalenizną i wypróbowanie kilku pomysłów np. na spalone opony.

Figurka nieco żałosna, ale mimo rozlicznych prób w żaden sposób nie potrafię zbliżyć się do standardu kolegów.

 

P1010208.jpg

P1010209.jpg

P1010203.jpg

P1010205.jpg

P1010206.jpg

P1010207.jpg

 

Gąsienice "overall" wykonane z blaszki firmy BEER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny! Najbardziej podobają mi się opony, a raczej to co z nich zostało. Manekin jest OK, nic z nim już nie rób.

Całośc jest urocza i strasznie mi się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nareszcie zdjęcia pozwalają docenić i ocenić rzeczywiste kolory modelu. Na szczęście, bo prezentuje się ten model naprawdę świetnie. Figurka może rzeczywiście trochę odstaje od reszty, za to detale doskonale to rekompensują: felgi z resztkami opon są doskonałe, podobnie jak pozostałość fotela kierowcy i maska nad silnikiem. Jednym słowem: GRATULACJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób w jaki "spaliłeś" ten pojazd zahacza bardzo mocno o mistrzostwo. Wiem, że te słowa może i brzmią górnolotnie (a więc też byc może lekko przesadnie) ale wygląda po prostu tak realistycznie, że nie mogę się powstrzymac od takich określeń. Jest po prostu piękny. Ta spalenizna na powierzchniach karoserii i pancerza i no i wspomniane wcześniej felgi z resztkami opon- rewela. Mojej uwadze nie umknęły jeszcze potłuczone szkła reflektorów. Moje szczere gratulacje i podziw dla umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uroku statyście odbiera lampa i nieco błyszczące wdzianko.Może jakiś ostry mat , typu MM by te efekty wypłaszczył.Samo ich malowanie do najłatwiejszych nie należy, doskonale o tym wiem.

 

 

rzelu, po prawdzie pierwszy raz bez "naciąganego" komentarza mogę napisać że model mi się podoba w 99,99%(0,01 na nie to ta cała opona;) )

 

Pojazd ładnie ubrałeś w kolory, sporo sam dorobiłeś we własnym zakresie i miałeś jakiś pomysł na niego.Sama podstawka wykonana ładnie niemniej w koło pojazdu dodałoby coś ponad i traktuj to jako dodatkową walorkę, celem polepszenia efektu wizualnego.

Z pozycji oglądającego(mnie) jest dość pustawo.

 

gratki !

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomba absolutna! śliczna scenka, jedno ale to prysnąć człowieka matem przynajmniej po spodniach i czapce. ale całość jest super, głębokie ukłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.