Skocz do zawartości

F 14A Tomcat w skali 1/18


Mareku

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin przyjacielu i wszystcy, ktozy czekaja na dalszy ciag mojego modelu!

Przepraszam was bardzo, ale mam teraz na prawde dosc duzy problem. Sprawa ma sie tak ze ta cala chemja, ktora przeszedlem wyleczyla mnie z tego raka, ktory mialem w zoladku. Wszystko powinno juz byc OK, ale po ostatnim koncowym badaniu okazalo sie ze za tym wyleczonym raczkiem byl drugi, ktorego ta cala chemja nie ruszyla wcale. Przyznam sie ze sie troche zalamalem i probowalem ten problem w whiski utopic. Wiem ze nie tedy droga, ale ja nie stety jestem tylko czlowiekiem. Teraz juz piaty dzien nie pije, ale lapy jeszcze mi sie trzesa, wiec z modelarstwa nici. Na razie. Za miesiac mam nowe badania i wtedy lekarze postanowia co ze mna zrobic. Gdybym byl bogaty to moglbym sobie zrobic te badania juz jutro, ale nie jestem, wiec musze czekac w kolejce. No i tak sprawy sie maja, bracia Polacy. Prosze wiec o cierpliwosc. Oczywiscie moze sie tez i tak zdarzyc ze ja juz tego modelu nigdy nie dokoncze. No ale....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marek, przestań pitolić tylko weź się w garść. Jest jak jest, ale nie można się załamywać. Zamiast łiskacza rób model, doktory coś wymyślą. Najgorsze jest myślenie i czekanie po próżnicy. A czym więcej wolnego czasu, tym gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek bierz się w garść, zamartwić się nie ma sensu nic to nie da, a od myślenia są łapiduchy. Jednym słowem insz allach, jak to mawiają w Arabii, co ma być to będzie, a we wszystkim jest jakiś plan.

 

Będzie dobrze, wszyscy trzymają za Ciebie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie moze sie tez i tak zdarzyc ze ja juz tego modelu nigdy nie dokoncze. No ale....

Nawet tak nie myśl

Życie to nie je bajka, też swoje przeszedłem i w wieku 40 lat jestem siwy jak baranek.

Będzie gitara

Trzymam kciuki i za Ciebie i za model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za pozytywna energje. Wiem ze sie trzeba wziac w garsc i nie dawac przeciwnoscia losu, ale juz na to nic nie poradze ze tak mnie rodzice zmajstrowali, ze sie czasem musze zalamac. No ale na chwilke i po tem dalej w cug. Macie tez racje ze jak jest za duzo czasu na myslenie to tez nie dobrze. Zabiore sie za raz za model i juz. He,he, he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie moze sie tez i tak zdarzyc ze ja juz tego modelu nigdy nie dokoncze. No ale....

Nawet tak nie myśl

Życie to nie je bajka, też swoje przeszedłem i w wieku 40 lat jestem siwy jak baranek.

Będzie gitara

Trzymam kciuki i za Ciebie i za model.

 

Tak sobie tylko pomyslalem, bo ten sku....l, w tym zoladku nie reaguje na zadne leczenie. Jest jeszcze tak zwana medycyna alternatywna. Trzeba bedzie jej sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego trzeba spróbować i nie poddawać się.

Zawsze po burzy wygląda słonko (jedna taka pani w kasie w sądzie mi tak powiedziała - i miała rację )

Całym sercem jestem z Tobą.

Wiem,że to offtp...., więc jakby co to proszę moderatorów o usunięcie wpisu.

Ja też myślałem, że smutki można topić w ....................

Cztery lata modelu w ręku nie miałem, a jako zapalony wędkarz,wędki, a...............

Dzisiaj mam wspaniałego 7 letniego syna, który potrafi rozróżnić spitfirea od BMW, lub nawet hełm wz,31 od powojennego wz.50 - tak i z nieg patriota

Zważ to u siebie i zastosuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego trzeba spróbować i nie poddawać się.

Zawsze po burzy wygląda słonko (jedna taka pani w kasie w sądzie mi tak powiedziała - i miała rację )

Całym sercem jestem z Tobą.

Wiem,że to offtp...., więc jakby co to proszę moderatorów o usunięcie wpisu.

Ja też myślałem, że smutki można topić w ....................

Cztery lata modelu w ręku nie miałem, a jako zapalony wędkarz,wędki, a...............

Dzisiaj mam wspaniałego 7 letniego syna, który potrafi rozróżnić spitfirea od BMW, lub nawet hełm wz,31 od powojennego wz.50 - tak i z nieg patriota

Zważ to u siebie i zastosuj

 

a mój odróżnia f-14 od f-16 i b-1 od b-2 i ah-64 /version 1/ od ah-64D (też 7 na karku) wie co to aero i jak go używać ---- "pryskał ze mną" ---- szkoda że jedynie na tapetę , wie jak ustawiać ciśnienie na kompresorze, jak mieszać i rozcieńczać farby, zna różnicę między różnymi CA i akrylami i elmaliami;, wie jak używać maskola i jestem z niego bardzo dumny ale jak już coś zaczyna to ........ mnie odpycha --- wszystko na bardzo szybko 1-2 minuty i pomalowane wszystko (moja wina --- nie mam za dużo czasu dla niego ) ale nie widzę go od tygodnia i nie wiem jak postępy ----- sorki ale piszę podczas jazdy samochodem (ja nie kierowca) ale "dziury" przy laptopie robią swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
helsinki górą i zdrowiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

niestety NASZ UKOCHANY PRZYJACIEL !!!! z tego co z nim rozmiawiałem dziś 24 lutego 2013 o godzinie 9.30 rano nigdy już nie dokończy wątku i warsztatu. Więc strasznie proszę Admina aby cały warsztat ze wszystkimi wpisami zachował w pdf-fie. MAREK jest już (ciężkimi palcami to piszę ) na końcu jedej ścieżki i na początku drugiej , miejmy nadzieję że lepszej !!!. Nikt z nas nikomu czegoś takiego nie życzy, dobra wiadomość jest taka że już "pogodził" się z losem I ŻE JESZCZE WALCZY ale .... TAKI WIELKI I WSPANIAŁY CZŁOWIEK I PRZYJACIEL !!! NIE WSPOMINAJĄC O WSPANIAŁYM MODELARZU !!! TRZYMAJMY JESZCZE ZA NIEGO KCIUKI NIECH ROBI TO ale ................. i jeszcze jedno niech wszyscy z nas nabędą "łiski" i wypijmy za jego zdrowie i oby nie ADMIN postaraj się zrobić to o co proszę a ja mam nadzieję że jeszcze MARKA za tydzień usłyszę w telefonie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypijmy za jego zdrowie i oby nie ADMIN postaraj się zrobić to o co proszę a ja mam nadzieję że jeszcze MARKA za tydzień usłyszę w telefonie !!!

Już się robi

Co się dzieje Panowie szlachta......................

Fatum jakieś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo czekałem na aktualizację tego tematu, gdy jednak dostałem powiadomienie na maila to przeszło mi przez myśl najgorsze i niestety się potwierdziło. Ciągle mam jednak nadzieje, że to jeszcze nie koniec.

zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypijmy za jego zdrowie i oby nie ADMIN postaraj się zrobić to o co proszę a ja mam nadzieję że jeszcze MARKA za tydzień usłyszę w telefonie !!!

Już się robi

Co się dzieje Panowie szlachta......................

Fatum jakieś????

 

 

nie samo życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kanał.

Najpierw Paweł, teraz Marek. Rewelacja...

 

jeszcze nie ---- walczy i obiecał mi rozmowę w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaż Markowi że trzymamy kciuki, i wierzymy że jednak dokonczy tą relacje. Nie chłopaki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.