Skocz do zawartości

F 14A Tomcat w skali 1/18


Mareku

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga będę słodził :P

 

Panowie spokojnie to tylko model w skali 1/18 o ktorym zawsze mazylem,. Czyli ze duza skala i mozna dodawac duzo detali. Ja zawsze lubilem i lubie dodawac detale, czyli schratchbuilding

 

Co nie zmienia faktu, że model będzie powalał przy takiej ilości detali mnie się hiper podoba będę zaglądał b. często

 

Już ostrzę ząbki na moje F-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uwaga będę słodził :P

 

Panowie spokojnie to tylko model w skali 1/18 o ktorym zawsze mazylem,. Czyli ze duza skala i mozna dodawac duzo detali. Ja zawsze lubilem i lubie dodawac detale, czyli schratchbuilding

 

Co nie zmienia faktu, że model będzie powalał przy takiej ilości detali mnie się hiper podoba będę zaglądał b. często

 

Już ostrzę ząbki na moje F-14

 

No coz. Dzieki piekne za slodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_IGP9839.jpg

Dzialku brakuje jeszcze kilka detali. Czyli jeszcze do nastepnegorazu.

Znaczy się, w środku będzie mikrosilnik z jakiejś komórki coby lufy pięknie wirowały

 

O rany! Z kad wiedziales Malo tego, jeszcze bedzie strzelal te wszystkie sliczne kule, czy naboje, ktore tak mozolnie wyrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak taki cwany jesteś to teraz to samo powtórz w 72

 

Nie kuś bo Marek jeszcze weźmie sobie Twoje słowa do serca, i powtórzy to w 72 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak taki cwany jesteś to teraz to samo powtórz w 72

Nie no model wymiata, nie mogę się doczekać galerii, która sądząc po tempie prac już niedługo.

Jakoś tego nie mogę pojąć, i szybko i dokładnie

 

Mozna by sie pokusic, tylko ze ja nie lubie 72 skali. Przyznaje ze raz sie skusilem na Tomcata w 72 i juz wiecej nie chce. Nie to ze takich malych detali nie mozna zrobis, bo mozna , tylko potem to wszystko trzeba przez lupe ogladac.

Co do szybkosci to po tym ganie musze sobie troche odsapnac. No mam troche klopotow z cockpitem. Tam w kabinach jest tak dozo roznych tekstow ze musze jakos wykombinowac, jakby tu kalkomanje jakies najpierw zrobic a potem leciec po troszeczku z galkami, przelacznikami i.t.p. Poza tym intrumenty pokladowe to musza juz byc wyrazne i czyste w tej skali. To tylko dobra kalkomania odac moze. Trzeba to bedzie wszystko w Corelu najpierw wektorowo wyrysowac, bo z fotokopji to kaszamanna wychodzi. Juz probowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakaś galeria? Bo bardzo się nnnieeecierpliwię

 

Dziekiza zainteresowanie ale troche potrwa,bo zbieram materjaly do nastepnych przedsiewziec z tym Tomcatem. Cockpit np. to moj wielki problem bo potrzebuje dokladnych zdjec konsoli i instumentow zeby je wyrysowac w Corelu i zrobic dokladne ostre kalkomanje. Tam w tych cockpitach jest strasznie duzo tekstow i w tak dozej skali musza byc widoczne. Poza tym to czekam na SMD LED-y zeby oswietlic to malenstwo. Czyli cierpliwosci mosci panowie i panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz proba wykonania swiatla londowania, na goleniu podwozia przedniego:

_IGP9864.jpg

_IGP9865.jpg

_IGP9866.jpg

To jest proba ze swiatlowodem, ale nie bardzo udana. Swiatlo jest za male i nie oddaje znaczenia reflektora.

Trzeba bedzie zrobic to jeszcze raz z SMD LED-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szok: Ty masz takie małe ręce czy te golenie są takie ogromne

Ps.Mógł byś podać jakieś wymiary całości, głownie chodzi mi o długość

 

Czy hodzi ci o dlugosc calego modelu samolotu czy golenia podwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dajmy sie nabrać Mareku, on pokazuje remont prawdziwego samolotu, a nie model

 

A te dłonie, maty, suwmiarki to magia Photoshopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie dajmy sie nabrać Mareku, on pokazuje remont prawdziwego samolotu, a nie model

 

A te dłonie, maty, suwmiarki to magia Photoshopa

 

Ten Photoshop to troch trudny jest program. Nie da sie ukryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szok: Ty masz takie małe ręce czy te golenie są takie ogromne

Ps.Mógł byś podać jakieś wymiary całości, głownie chodzi mi o długość

 

Czy hodzi ci o dlugosc calego modelu samolotu czy golenia podwozia?

 

Jeśli to nie problem to chciał bym obu

Wręcz nie mogę się doczekać kolejnych aktualizacji, bo projekt wzbudził we mnie naprawdę wielkie zainteresowanie.

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szok: Ty masz takie małe ręce czy te golenie są takie ogromne

Ps.Mógł byś podać jakieś wymiary całości, głownie chodzi mi o długość

 

Czy hodzi ci o dlugosc calego modelu samolotu czy golenia podwozia?

 

Jeśli to nie problem to chciał bym obu

Wręcz nie mogę się doczekać kolejnych aktualizacji, bo projekt wzbudził we mnie naprawdę wielkie zainteresowanie.

Powodzonka

Nie jest to zaden problem. Dlugosc calego modelu samolotu to 120 cm; przedni golen podwozia ma wysokosc, czyli dlogosc 7.6 cm. Szerokosc modelu, przy zlozonych skrzydlach okolo 60 cm.

Dzieki za mile slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.