Skocz do zawartości

M1A1 poraz drugi ( Dragon 1/35)


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurcze, już 2 lata staram się skończyć ten projekt i jak na razie nic z tego nie wychodzi. Dziś po raz kolejny postanowiłem reaktywować ten temat. Jak niektórzy wiedzą, wymyśliłem sobie scenkę z dwoma czołgami, z których jeden miażdży samochód. Udało mi się nawet zbudować modele dwóch czołgów ale na tym poprzestałem, głównie z tego powodu, że nie miałem pojęcia, jak zabrać się do realizacji tego pomysłu ( nadal zresztą nie mam ). Dziś siedząc sobie w pokoju, wpadłem na pomysł że przecież jeden z moich abramsów ma ruchome zawieszenie, więc dlaczego tego nie wykorzystać i wymyśliłem coś takiego:

 

Obraz377_zps9d336c51.jpg

 

Obraz376_zpsf7fd5686.jpg

 

Obraz373_zps69ff8f17.jpg

 

Obraz374_zpsb1383a58.jpg

 

Obraz375_zpsd4571f35.jpg

 

i chciałem prosić ewentualnych podglądaczy o jakąś opinię, wskazówkę, krytykę ( na to ostatnie liczę najbardziej ). Wiem np. że ten samochodzik przydało by się jeszcze spłaszczyć. Za jakość zdjęć z góry przepraszam, liczę na odzew i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pomysł dobry, tylko trzeba by przy samochodzie nieco popracować, co by się bardziej spłaszczył. Ze stalowym modelikiem to dość trudna sprawa, ale do zrobienia. Tylko pracochłonna. Niektóre elementy karoserii wytnij i dorób np z tacki na grill lub puszki po napoju itp, żeby były cienkie. I dopiero trzeba pogiąć obserwując np zdjęcie prawdziwego rozjechanego samochodu, aby wyglądało to realistycznie.

 

Wątek obserwuje, bo skończyłem abramsa M1A2 z Tamiya i może jakąs podstawkę dorobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Czy tylko mi się wydaje, że ten Abrams ma wysoko uniesione podwozie? Jak stoi na płaskim wygląda jak m60 Może to kwestia zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, Piotrek aleś temat wygrzebał. Nawet ja, jako autor o nim zapomniałem. No niestety, czołg miał zgnieść cywila, ale sam został zgnieciony, butem rozwścieczonej żony. Jakieś 3 lata temu. W sumie to cały czas pamiętam o tym projekcie, a że na rynku pojawiło się kilka nowych modeli Abramsa, to może, coś się kiedyś urodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.