Skocz do zawartości

Tiger initial 1:72


Andrzej_LK

Rekomendowane odpowiedzi

na wystawie w Wilnie jako załącznik do dyplomu dostałem takie coś:

DSC08175800x600.jpg

DSC08172800x600.jpg

to najlepsza nagroda jaką kiedykolwiek dostałem i ucieszyła mnie bardzo. na pewno taki komplecik pomoże w tygryskowaniu. a póki co powstają brygady tygrysa (prace w toku, efekt tymczasowy):

DSC08183800x600.jpg

DSC08176800x600.jpg

DSC08158800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

miło, że ktoś jeszcze pamięta o tym wątku. na razie tygrys będzie miał przerwę bo muszę skończyć inne projekty. poza tym nastał czas wakacji i podróży co nie sprzyja modelowaniu. wiem już, że kolor zimowych anoraków nie jest dobry ale tak je zostawię z premedytacją. jupdejty pewnie dopiero pod koniec sierpnia. miłych wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

trochę mnie tu nie było... wieczorowa porą coś tam maluje. na razie wcale mi się nie podoba ale poczekam na efekt końcowy. wieża jeszcze dostanie warstwę białości.

DSC08888800x600.jpg

DSC08885800x600.jpg

DSC08883800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dziękuję za opinie, farba mogłaby być bardziej zużyta, to prawda, sugerowałem się zdjęciami "3" które można pooglądać na drugiej stronie tego wątku dzięki uprzejmości Tomka. jak widać czołg był porządnie pomalowany, przynajmniej na początku oczywiście. to mój pierwszy zimowy czołg i wszystkiego się uczę. kamo powstało za pomocą farby Vallejo foundation white - to specjalna farba do kamuflażu zimowego, ma trochę inne właściwości, uzyskuje się efekt podobny do mazania wapnem, ale dość słabo kryje. chwyciłem za pędzel o położyłem parę warstw, na to poszedł sidolux i neutral wash MiGa. długo nie mogłem się do niego przekonać, ale na kamuflażu zimowym i pustynnym pracuje idealnie wręcz, ma świetny odcień zgaszonego brązu, jest też przyjazny we współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze, jak na 1/72 to tygrys wyglada świetnie, no i myśle że ten rodzaj techniki malowania wapnowego kamo jest bliższy rzeczywistości niż popularny lakier do włosów. Troszke źle nawierciłeś otwory odpływowe na kopułce wieży i gdzieś wcieło mocowania lin koło wlewów paliwa ale ogólnie jest pieknie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję bardzo za opinie, przyszedł czas na podstawkę, na poczatek trochę Milliputa

DSC09165800x600.jpg

do tego jakiś badylek

DSC09166800x600.jpg

ziemia z doniczki

DSC09167800x600.jpg

a później czary mary i soda

DSC09203800x600.jpg

DSC09187800x600.jpg

no i taki tam migawki z dłubania

DSC09227800x600.jpg

DSC09211800x600.jpg

DSC09224.jpg

DSC09223800x600.jpg

chyba niedużo do końca zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie przysypana, nakładam sodę warstwami i jeszcze trochę zostało do zrobienia, chcę zostawić na niej taki nawiany śnieg, zobaczymy, jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.