Skocz do zawartości

M113 Tamiya 1/35


Christophorus21

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwnie go pobrudziłeś. Lepiej by wuglądały zacieki, obicia, a nie te plamy czarne ( bardzo wszędobylskie zresztą). Następnym razem będzie lepiej. Tych obić, które zrobiłeś powinno być nieco mniej. Nudno trochę w tym pojeździe. Brudzenie bardzo jednolite. Może spróbujesz to urozmaicić. Powodzenia. Ogólnie ma coś w sobie Twój model, choć nie wygląda idealnie. Pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brudzenia to tak jak już pisałem- to mój pierwszy raz... Do środka wrzucę jeszcze trochę bambetli- kanistry, plecaki, skrzynki itd.

 

Każdy jakoś zaczynał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam po świętach

Żeby nie było, że nic przez ten czas nie robiłem – zamieszczam kolejny raport z postępu prac

 

1. Pomalowałem na czarno kratki na pokrywie silnika

2. Wymieniłem karabin na taki lepiej wykonany z Academy

3. Zamalowałem miejsca których nie pokrył aero (łączenie między płytą czołową a bocznymi; kanty na samej górze, itp)

4. Dokleiłem właz kierowcy, narzędzia, gąsienice na pancerzu, błotniki po bokach

5. Dodałem trochę bambetli do środka (żeby nie było tak pusto ) - kanistry, skrzyni amunicyjne do km-ów itp. A propos – skrzynka która leży na ławce (swoją drogą od czego ona może być??) nie jest przyklejona. Czekam na ew. sugestie gdzie ew. pasowałaby lepiej (a może w ogóle ją stamtąd wyrzucić??)

6. Zastanawiam się nad tym czy aby nie lepiej by było pomalować ławeczki na jakiś kolor, np. oliwkowozielony albo czarny…

 

Prace nad M 113 nieuchronnie zbliżają się ku końcowi…

 

 

IMG383.jpg

 

IMG387.jpg

 

IMG384.jpg

 

IMG392.jpg

 

IMG391.jpg

 

IMG390.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ale kalki się świecą... szkoda, że nie położyłeś sidoluxu na model przed umieszczaniem ich...

 

Jeden z elementów koła napędowego jest odgięty... (5 foto od dołu).

Pokrywa włazu kierowcy od wewnętrznej strony powinna być pokryta białą farbą.

Tej dziury na pokrywie włazu strzelca też trzeba było się pozbyć przed malowaniem jakąś szpachlą.

 

Generalnie nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość do kalek używaj zmiękczacza - nie będą sie błyszczeć (oczywiście kłaść trzeba na lakier błysk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KM został potraktowany metalizerem o stanowczo zbyt jasnej barwie. Powinien być pomalowany na czarno i przetarty suchym pędzlem odcieniami szarości lub metalizerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.