Skocz do zawartości

T-90 Zvezda 1/35


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli robimy SF.

Jutro postaram się zrobić fotki. Tak z pamięci to Twoja antena ma za długie to zgrubienie, jest odrobinę za gruba i za długa ( w porównaniu do anteny RB ).

A jak wygląda ten pokrowiec, bo się zastanawiam, cz go zostawić czy nie ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 366
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podobnie, jak gecon29, zmieniłbym tą osłonę - obecna jest za bardzo pomarszczona.

Takie na szybko wyszukane zdjęcie, może będzie pomocne: http://otvaga2004.narod.ru/publ_w7_2010/xlop/t90/051.jpg

 

ps. Ja osobiście robiłem z chusteczki higienicznej, nasączanej wikolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem pokrowiec tylko po to , by lufa była prosto, ale widać nie jestem w tym dobry.

Gecon wstawiam poniżej fotki anteny.

 

zdjcie0525ir.jpg

By marekwojtek at 2012-06-24

zdjcie0527i.jpg

By marekwojtek at 2012-06-24

 

Już chyba zdecydowałem się, co zrobić. Dołożę tylną osłonę kumulacyjną, zapasowe koło, kilka tobołków, dwa kanistry i kilka drobnych detali. Co do malowania to jeszcze nie jestem pewny, ale ma być post apokaliptyczne.

 

P.S. Ma ktoś możliwość ściągnięcia gąsek Miniarm-u ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma ktoś możliwość ściągnięcia gąsek Miniarm-u ? ? ?

 

Miniarm ciężko teraz dostać, a Sector35 Ci się nie podoba?? Is-7 Napisz mi jeszcze proszę jak ta antenę znaleźć na stronie RB Model??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no byłyby świetne te Sectory, ale chyba są droższe od Miniarmów i też je dość trudno dostać. Chyba, że się mylę...

To jest antena do BMP-3. W zestawie są od razu dwie sztuki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już wyczaiłem tą antenę. Pytałem bo na stronie RB Model, jest kilka anten przeznaczonych do rosyjskich pojazdów. A co do ceny gąsek, to Miniarm i Sector35 wychodzą tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest jakaś olbrzymia, ale chodzi o to, że nie mam PayPal i nie kupie sobie ich. Może ktoś z forumowiczów robi zakupy w sklepie, gdzie są dostępne Sektory i mógłby dla mnie je zamówić ? ? ? Jak by co to proszę pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy!! Chciałem Wam dziś pokazać wstępne przymiarki do zrobienia układu jezdnego. Wszystko poskładane jest na sucho ale tak to by miało wyglądać. O to scenka z zaimprowizowanym na szyko podestem:

 

Obraz032-3.jpg

 

Obraz031-2.jpg

 

Obraz033-3.jpg

 

Obraz034-2.jpg

 

No to na razie tyle. Mam nadzieję że się spodoba. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gecon fajnie wygląda. Może go troszkę jeszcze do przodu przesunąć ? ? ?

 

Tymczasem w mojej tajnej hali produkcyjnej powstaje wieża T-90.

 

img3262cy.jpg

By marekwojtek at 2012-06-26

img3261y.jpg

By marekwojtek at 2012-06-26

img3263bl.jpg

By marekwojtek at 2012-06-26

img3264z.jpg

By marekwojtek at 2012-06-26

img3266xw.jpg

By marekwojtek at 2012-06-26

img3267yq.jpg

By marekwojtek at 2012-06-26

 

Niektóre rzeczy nie są jeszcze przyklejone i mogą odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moja 90-ka, stoi już o własnych siłach, oczywiście wszystko na sucho. Zmiany ustawienia wymagały tylko 3 wahacze, licząc od przodu, drugi opuszczony nieco w dół, trzeci podniesiony dość mocno do góry, no i ostatni również podniesiony do góry. Z efektu jestem zadowolony, bo wyszło mi to niemal identycznie jak na fotce, na której się wzoruję. Teraz pozostało już tylko skończyć składać drugą gąskę i układ jezdny gotowy. O to kilka fotek:

 

Obraz036-1.jpg

 

Obraz037-2.jpg

 

Obraz038.jpg

 

Obraz035-2.jpg

 

No to miłego oglądania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja chcę fotkę z gąskami.

 

Będzie, będzie , już niedługo. Muszę tylko tą drugą gąskę poskładać. Na szczęście te Sectory mają to do siebie że składa się je błyskawicznie. Dobrze że w ostatniej chwili zrezygnowałem z kupna Miniarmu i zdecydowałem się na Sector.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na zębach widzę nadlewki. Warto byłoby je zaszpachlować, bo będzie je widać dość dobrze.

 

 

Się zrobi . A tak nawiasem mówiąc to luknij sobie na to, to również metalowe gąski lecz innej firmy i są dostępne:

 

http://www.hobbyeasy.com/en/data/jyykxizqfdy7vpjaussb.html

 

Swoja drogą to porównując te gąski ze Spade Ace Models i Sectory to troszkę się wkurzyłem że nie kupiłem tych pierwszych. Wydaje mi się że Spade Ace Models troszkę rzetelniej podszedł do tematu i bardziej postarał się merytorycznie niż Sector35, ale to może tylko moje wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mogę zameldować o wykonaniu zadania . Is-7, dla Ciebie i nie tylko, fotki 90-ki stojącej już nie tylko na kołach, ale i obydwu gąsienicach. O samych gąskach, mogę napisać tylko tyle, że przyjemnie się je składało, fajnie pasują do kół i w ogóle, są fajne. Ok teraz fotki:

 

Obraz040-1.jpg

 

Obraz041-1.jpg

 

Obraz039-1.jpg

 

Obraz044-1.jpg

 

Obraz043-1.jpg

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Koła są jeszcze nie obrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tetka wygląda świetnie. Ja też już swoją kończę, ale to tylko za sprawą świetnego spasowania części.

Ja też już wymyśliłem swoją dioramę, ale to dopiero wieczorem. Wtedy rzucę fotki modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No to model skończony. Fajnie mi się go sklejało. Dodałem trochę kabelków i kilka elementów od siebie.

 

tytuowafota.jpg

By marekwojtek at 2012-07-04

img3297gg.jpg

By marekwojtek at 2012-07-04

img3295nb.jpg

By marekwojtek at 2012-07-04

img3288c.jpg

By marekwojtek at 2012-07-04

img3298aq.jpg

By marekwojtek at 2012-07-04

img3299px.jpg

By marekwojtek at 2012-07-04

 

Ta duża płachta materiału na kadłubie to będzie rosyjska flaga. Reszta to będą szmaty.

No i próba malowania rosyjskiej flagi.

img3311z.jpg

By marekwojtek at 2012-07-04

Spróbować ją jeszcze cieniować, czy zostawić tak jak jest ? ? ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.