Skocz do zawartości

T-90 Zvezda 1/35


Gość Grzegorz Grabowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Takie dwie fotki pokazujące jak rozwiązałem optykę w moim modelu.

9bc697064ef39731med.jpg

6450f31367f7a208med.jpg

Oprócz tego powyginałem i podciąłem o jakiś 1mm boczne fartuchy. Zagruntowałem chaos black'iem wannę i koła. Posklejałem troszkę wieży, zrobiłem promienniki sztory i przygotowałem elementy składowe pod pociągnięcie okablowania, aha no i potraktowałem pancerz wieży rozpuszczalnikiem nitro, żeby nie było za gładko imitując też w ten sposób łączenia burt wieży. Jednym słowem nic z powyższego raczej nie nadaje się do jakiegoś szczególnego pokazywania, ot rzemiosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieżyczka dowódcy - soczewki znalezione w złomie, pewnie z jakichś latadeł, naklejone na tło z jednej warstwy płyty dvd, czyli coś a'la Athlon. Szkiełko też z płyty- warstwa przeźroczysta/niebieska. Całe wnętrze wyłożone folią aluminiową. W świetle łądnie błyszczy:)

Celownik oryginalna szybka pociągnięta Tamiya Smoke, wnętrze pomalowane na czarno za wyjątkiem fragmentu gdzie przyklejona jest inna soczewka na tle z dvd, też ładnie łapie refleksy świetlne.

Dalmierz wyszedł słabo, wnętrze na biało, tło z płyty, szkiełko też z płyty, ale ze względu na to, że jest w tym tunelu słabo łapie światło.

Sztory (nie widać na zdjęciu) - pociągnięte Tamiya Transparent Red, środki bardzo grubą warstwą, za szkiełkiem tło z płyty, też ładnie błyszczy.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Oprocz Friula rownierz Miniarm zapowiedzial wypuszczenie paru drobiazgow do modelu Zwiezdy - zestaw nowych trakow,poprawiona plyta czolowego opancerzenia,wiezyczka d-cy,itp.Wiecej na ten temat mozna znalezsc na stronie Armoramy

Miniarm

http://www.perthmilitarymodelling.com/newkitnews/miniarm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w tych zestawach sztuki dla sztuki...coś jak u Voyagera. Proponują poprawiać rzeczy drugorzędne albo takie, które można poprawić we własnym zakresie niewielkim nakładem sił a pozostawiają bez odpowiedzi elementy, które mnie przynajmniej kłują w oczy, ale wiadomo kasa misiu kasa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Athlon, osłona jest docelowa, nie wiem co masz na myśli.

 

Jo, fotki mogę dać większe, ale wtedy będą z odnośnikami do fotosika i trzeba będzie klikać, a wiem, że mało kto lubi taką opcję, więc daje mniejsze ale do popatrzenia bezpośrednio na forum.

 

Gajur, linki dla ciebie:

http://dishmodels.ru/wshow.htm?p=1700

http://dishmodels.ru/wshow.htm?p=1702

http://www.fotovalkirumodelism.com/page.php?page=870

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No te zdjęcia to tak pod ciebie wrzuciłem

Jeśli będziesz chciał robić wieżyczkę w takiej kolejności jak ja tzn. bez przyklejania wkm-u przed malowaniem to zwróć uwagę,że musisz odciąć od wkm-u tą część na dole i przykleić wcześniej, inaczej go nie wpasujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKM będę zamawiał z miniarmu :

 

B35071.jpg

 

podobnie jak i gąsienice, gdyż zamaierzam stworzyc coś takiego:

 

s8454225.jpg

 

Wiem, pisałem że zrobie czołg w locie, ale że juz ktos taki zrobił, ja przestawię sytuacje odwrotną. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.