Skocz do zawartości

Tiger II Dragon 1:35


Michał96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym przedstawić swój najnowszy model firmy dragon w skali 1;35. Model posiada fototrawione grille, aluminiową lufę-bez hamulca wylotowego. Model malowany aerografem farbami pactry. Wash z czarnej farby olejnej. Zrobiłem również biedronkę z farb olejnych, pierwszy raz zastosowałem filtry. Model brudzony pigmentami Vallejo. Tym razem popracowałem też nad figurką niemieckiego spadochroniaża

 

img0467or.jpg

 

img0466tn.jpg

 

img0462mh.jpg

 

img0460jc.jpg

 

img0455eg.jpg

 

img0454p.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja skala (za duża), ale powiem, że model niczego sobie. Jedyne co mi się nie podoba to oczy spadochroniarza. Nie dość, że ma zeza to chyba jeszcze dodatkowo cierpi na wytrzeszcz. No chyba, że miał w zamierzeniu czuć nadchodzący koniec III Rzeszy i patrzy z przerażeniem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsze Twoje dzielo. Kazdy moze miec wlasna interpretacje tego jak powinien wygladac model, wiec moze nie dla wszystkich ten tygrys bedzie bardzo dobry, ale mi sie on bardzo podoba. Jast jednak cos co go troche oszpeca, pewnie domyslasz sie ze chodzi mi o.......................................................................................

 

............tak, dokladnie, masz racje!!!!! chodzi o tego wojaka. Jest dostrzegalna przepasc w wykonaniu pomiedzy czolgiem a wojakiem. Trzeba z nim cos zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super praca . Bardzo mi się podoba. Co następne?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ferie wykorzystane na maksa . Bardzo fajny Tiger.Z każdym następnym modelem jest coraz lepiej i widać że się rozwijasz.Ogólnie wykonanie, brudzenie i ogólny wygląd bardzo dobrze. A że wszyscy tak słodzą i żebyś nie wpadł w samozachwyt i nie spoczął na laurach to teraz tak- bardzo mi się nie podobają gąski na wieży (jak wykopane z ziemi po 50 latach). Następnie- numer na wieży. Przy tak styranym czołgu daje nienaganną bielą i czernią po oczach.Figurka- ogólnie wyszła fajnie tylko te oczy. Zdecydowanie za szerokie białe krechy .Znowu się śpieszyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki No właśnie chiałem coś takiego uzyskać-ciemna tonacja, udało mi się to zrobić, poprzez pierwsze w moich modelach filtry. No z tymi kalkami macie rację, zawsze się staram uniknąć zdzierania ich, bo jest to dla mnie trochę kłopotliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.