Skocz do zawartości

"Hitlerowskie" wynalazki


szkp

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nudzisz się człowieku...

Ten temat akurat nie jest taki zły, a mi się spodobał.

 

Według mnie ten "czołg" jest zupełnie bezsensowny....

Co prawda to prawda. Jednakże mi sam pojadz i plany się bardzo podobają i jakiś czas temu zrobiłem sobie wydruk wg mnie najfajniejszego rysunku i powiesiłem na ściance. Najbardziej rozwaliła mnie waga tego czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeśli chodzi o historię to wszystko mogło się zdarzyć

1. Niemcy byli o 3-4 miesiące od wprowadzenia do produkcji jakiejś tam substancji której kropelka na 1m kwadratowy zabija człowieka, a oni mieli to produkować tonami...

2.praktycznie taki ratte nie miał by sensownego zastosowania. po niczym by nie przejechał, a ewentualne popsucie się np. gąsienic, chyb nie musze dodawać co mam ytu na myśli...

postawić go na brzegu Francji płn. i by strzelał do Anglii... ale samolocik z bombą i mamy z wraku materiału na budowę paru dziesięciu Tygrysów...

3. "wujek Adolf" mógł by wygrać tą wojnę, tzn.

a) tak, skoro D-day był możliwy w te to i był możliwy w drugą stronę

b) odparcie D-day było możliwe tylko ten się uparł

c) El-Alamein tak samo potem ładna droga na Kair i do szybów naftowych, co by też wpłynęło na sytuacje w Rosji

d) największy problem to amerykanie, daleko a silni... no ale myślę że cały "nowy świat" nie został by zdobyty lecz gnił by w radioaktywnym gruzie

4. no wiele błędów Adolf popełnił które mogły bardzo zmienić tą wojne:

a) same u-booty wygranej nie czynią - brakowało lotniskowców, i szybkich fregat

b) powinni opracować nowy szyfr bo Enigma to wiadomo

c) złe wykorzystanie samolotów - Ju-87 w bitwie o Anglię

d) odwlekanie z Me-262

e) i to się tyczy też pancerki ale bardziej latawideł - więcej pomysłów niż konkretów

 

no można by dalej pisać ale mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o historię to wszystko mogło się zdarzyć

1. Niemcy byli o 3-4 miesiące od wprowadzenia do produkcji jakiejś tam substancji której kropelka na 1m kwadratowy zabija człowieka, a oni mieli to produkować tonami...

2.praktycznie taki ratte nie miał by sensownego zastosowania. po niczym by nie przejechał, a ewentualne popsucie się np. gąsienic, chyb nie musze dodawać co mam ytu na myśli...

postawić go na brzegu Francji płn. i by strzelał do Anglii... ale samolocik z bombą i mamy z wraku materiału na budowę paru dziesięciu Tygrysów...

3. "wujek Adolf" mógł by wygrać tą wojnę, tzn.

a) tak, skoro D-day był możliwy w te to i był możliwy w drugą stronę

b) odparcie D-day było możliwe tylko ten się uparł

c) El-Alamein tak samo potem ładna droga na Kair i do szybów naftowych, co by też wpłynęło na sytuacje w Rosji

d) największy problem to amerykanie, daleko a silni... no ale myślę że cały "nowy świat" nie został by zdobyty lecz gnił by w radioaktywnym gruzie

4. no wiele błędów Adolf popełnił które mogły bardzo zmienić tą wojne:

a) same u-booty wygranej nie czynią - brakowało lotniskowców, i szybkich fregat

b) powinni opracować nowy szyfr bo Enigma to wiadomo

c) złe wykorzystanie samolotów - Ju-87 w bitwie o Anglię

d) odwlekanie z Me-262

e) i to się tyczy też pancerki ale bardziej latawideł - więcej pomysłów niż konkretów

 

no można by dalej pisać ale mi się nie chce...

 

Zważywszy, ze wypisujesz w większości bzdury większe niż w Fakcie czy Superexpresie. Zastanów się czasami, przeanalizuj, a nie kopiuj jakieś pierdoły nie wiadomo skąd.

Czasem odnoszę wrażenie, że wszystkim jest cholernie żal, ze to Niemcy przegrały wojnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnoszę wrażenie, że wszystkim jest cholernie żal, ze to Niemcy przegrały wojnę Confused

 

Nie tylko Ty odnosisz takie wrażenie...

Sądzę, że to tylko fascynacja techniką, pomieszana z wyobraźnią zaczerpniętą ze świata gier komputerowych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnoszę wrażenie, że wszystkim jest cholernie żal, ze to Niemcy przegrały wojnę Confused

 

Nie tylko Ty odnosisz takie wrażenie...

Sądzę, że to tylko fascynacja techniką, pomieszana z wyobraźnią zaczerpniętą ze świata gier komputerowych...

Miejmy nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pod koniec wojny z braku surowcow Niemcy pogarszali jakosc swoich pancerzy , tak ze Pantera czy Tygrys z okresu konca wojny nie mogla sie rownac z Pantera , Tygrysem z poczatku produkcji

Monstrualnej wielkosci czolgi , to absurd .Sama Pantera byla juz ciezkim czolgiem nie mowiac o Tygrysie 1 i Tygrysie 2 gdzie we wszystkich czoalgach byl jeden silnik ( na pewno to tyczy sie Tygrysow , nie pamietam o Panterze ) a roznica w wadze byla ogromna .A co dopiero te "potwory" , no coz jednego Germanom nie mozna zarzucic - fantazji ( tyczy sie tylko projektowania broni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.