Skocz do zawartości

JagdPanther late ( Dragon 1:35 ) + dodatki


Firefly Vc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Rozpoczynam kolejny warsztat który mam zamiar prowadzić od początku aż do galerii (a przy najmniej tak sądzę).Jest to już mój 6 model tego niszczyciela czołgów,co do samego warsztatu i modelu to mam zamiar zbudować jak najwierniejszą replikę w skali owego pojazdu.Aby wykonać model będę się wzorował na istniejących egzemplarzach w Aberdeen Proving Ground,Maryland,U.S.A. i w Tank museum,Kubinka,Rosja.A spytacie na pewno dlaczego właśnie na tych dwóch egzemplarzach będę się wzorował,więc od powiem ponieważ Dragon wykonał tą wersję na bardziej przypominającą wyżej wymienione eksponaty muzealne.Do modelu do kupiłem garść dodatków by zbliżyć się jak najbardziej do pierwowzoru,tak więc czeka mnie dużo pracy nad modelem i przetwarzania dokumentacji fotograficznej.Niestety jeszcze nie wybrałem typu Kamuflażu w jakim będzie przystrojona JagdPanther-a myślę za na tym etapie jest to jeszcze nie potrzebne.Tak więc by już się nie rozpisywać zapraszam do śledzenia wątku i do czynnego udzielania się.

 

Baza wyjściowa : Dragon 1:35 JagdPanther Late Production (Smart Kit) numer katalogowy 6393

ABER - 35L-08 KwK 43/3 L/71( 88 mm) późna wersja

ABER - R-26 Niemieckie anteny od radiostacji ( 2 m ) w opakowaniu są 3 sztuki

ABER - 35L-63 Zestaw 2 luf do niemieckich czołgowych karabinów maszynowych typu MG-34

Friulmodel ATL-08 Panther Ausf G późny typ gąsienicy

Voyager Model - 35229

Eureka XXL - ER-3501 Lina holownicza do Panther Ausf.G

RB Model - 35D09 Wiadro metalowe

+ parę innych dodatków z własnych zasobów

 

403981_335920486504349_2139754749_n.jpg

 

Jak by ktoś był za interesowany in-box-em : http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=3949

 

Ps: to dopiero początek... cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to cię trochę kasy szarpnął ten projekt na starcie.

 

Od czasu do czasu można się wykosztować.

 

Z przyjemnoscia pokibicoje

 

Dzięki serdeczne przyda mi się wsparcie.

 

Brakuje tylko dachu z PanzerArtu.

 

Niestety ja produktów z tej firmy nie kupuję za wiodłem się na niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstaza modelarska w czystej postaci.

 

Widzę kolego, że taki sam z ciebie świrus jak ja. Zawsze też dopycham waloryzacjami modele ile wlezie.

Powinieneś wprowadzić abonament za przeglądanie tego tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstaza modelarska w czystej postaci.

 

Widzę kolego, że taki sam z ciebie świrus jak ja. Zawsze też dopycham waloryzacjami modele ile wlezie.

Powinieneś wprowadzić abonament za przeglądanie tego tematu :P

 

Dzięki robię to nieodpłatnie.Zawsze uważałem się za świrusa ale nie mogłem znaleźć innych świrusów .Witam na zbiorowej terapii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tą późną porą.Za czołem już dłubać przy modelu o to efekty.Skalpel mam od taty ale on nic o tym nie wie rano muszę go zwrócić by się nie kapnoł że go używałem(nie lubi jak używam jego narzędzi) do 7 rano będę jeszcze coś robił przy JagdPanther.

 

 

419551_337814216314976_904526019_n.jpg

 

Na razie w klejone wałki skrętne.

 

580799_337814236314974_840533624_n.jpg

 

Ściąć elementy i zaszpachlować otwory

 

76499_337814192981645_2045935867_n.jpg

 

487396_337814252981639_205720878_n.jpg

 

383477_337814206314977_1601200277_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę obserwował, bowiem Jagdpanthera gdzieś tam kolebie mi się po głowie. Wnętrze jakieś planujesz?

 

Ja wnętrza nigdy nie wykonuję w swych modelach.

 

Kupa roboty, ale zapowiada się niezły efekt.

 

To mało powiedziane kupa roboty,końcowy efekt będzie na pewno powalający .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.