Skocz do zawartości

JagdPanther late ( Dragon 1:35 ) + dodatki


Firefly Vc

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak rzuty graficzne - komputerowe na pudełkach Dragonowskich smart-kitów

 

Bardzo się podoba postęp prac i wygląd waloryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba chodzilo o hamulec wylotowy :P

 

Właśnie pomyliłem się dzięki za sprostowanie i przepraszam za pomyłkę.Klejąc wczoraj w nocy dwa zasobniki umieszczone na tylnej płycie pojazdu wyszło że voyager zrobił je o 3 mm za wysokie a tak chciałem mieć blaszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzilo o hamulec wylotowy :P

 

Właśnie pomyliłem się dzięki za sprostowanie i przepraszam za pomyłkę.Klejąc wczoraj w nocy dwa zasobniki umieszczone na tylnej płycie pojazdu wyszło że voyager zrobił je o 3 mm za wysokie a tak chciałem mieć blaszane

 

jakieś dziwne rzeczy piszesz

miałem zestaw Voyagera do pantery G i wszystko pasowało

 

 

http://i1063.photobucket.com/albums/t503/slawek68/IMG_2001-2.jpg

 

a z tym tłumikiem na lufie dałeś dopiero ciała

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fotki.Wklejone tylne zasobniki i dodane do nich pierdółki.Zwróccie uwagę na kłódki.

 

 

 

zwróć uwagę na spawy

chyba Sasza je robił bo wyglądają jakby to był teciak spawany pod obstrzałem Stalingradu.....kłódki ? a po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm i co twój post ma wnieść do mojego tematu

 

a chociażby to że masz/miałeś zamiar zrobić WIERNY oryginałowi pojazd a robisz jakieś nie wiadomo co czego przykładem są te spawy o kłódkach już nie wspomnę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha rozbawiłeś mnie swoim postem dawno się tak nie uśmiałem.Masz poczucie humoru

 

Czyli co kłódek nigdy nie było do zamykania tych zasobników

A spawy są złe ponieważ są nierówno wykonane bo nie łapie.

 

Ps.Pisz sensowniej o co ci chodzi.ponieważ mam już dosyć tego nie uzasadnionego czepialstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczył Marcin Marcina...

 

> Slawekmalysek. W tym wątku, jak pamiętam, już raz czyjaś arogancja (żeby nie nazwać gorzej) doprowadziła do generalnego czyszczenia. Może sytuacja się powtórzy i na nic Twoje wysiłki, aby błysnąć. Podoba Ci się to lub nie, ale z czepialstwem lepiej znać umiar, żeby ktoś nie czuł potrzeby posprzątać, gdy napaskudzisz. A swoją droga, jak się guzik wie, to w ogóle lepiej nie trudzić się pisaniem złośliwości.

 

> Firefly. Ocena spawów jest na razie trudna ze względu na kontrast kolorystyczny. Ja mam wrażenie, że są zbyt wypukłe - zwykle nie wystawały poza bruzdy, jakie wypełniały.

Co do kłódek, to wiesz wiecej, niż wyżej wymieniony, ale i tak nie wszystko chyba. Jedna kłódka na skrzynkę to wszystko, co trzeba, bo zabezpiecza wystarczająco. A ucho przy drugim zamku służyło do wsunięcia pręta blokowanego kłódką przy pierwszym (tylnym) zamku - ten pręt był oddzielnym elementem i mógł się gubić, stąd rzadko go widać na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc JSJ z tymi kłódkami jeszcze powalczę.A spawy wyrównam do linii płyt czyli zrobię od nowa.

 

JSJ Z tym bolcem to nie wiedziałem że było coś takiego ale co do kłódek to mam parę fotek gdzie są normalnie zamykane jak w moim modelu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego robisz te spawy?

Nie wiem czy gdzieś to bylo już pisane, nie chce mi się po prostu przeglądać 10 stron wątku.

Poki co robota ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczył Marcin Marcina...

 

> Slawekmalysek. W tym wątku, jak pamiętam, już raz czyjaś arogancja (żeby nie nazwać gorzej) doprowadziła do generalnego czyszczenia. Może sytuacja się powtórzy i na nic Twoje wysiłki, aby błysnąć. Podoba Ci się to lub nie, ale z czepialstwem lepiej znać umiar, żeby ktoś nie czuł potrzeby posprzątać, gdy napaskudzisz. A swoją droga, jak się guzik wie, to w ogóle lepiej nie trudzić się pisaniem złośliwości.

 

> Firefly. Ocena spawów jest na razie trudna ze względu na kontrast kolorystyczny. Ja mam wrażenie, że są zbyt wypukłe - zwykle nie wystawały poza bruzdy, jakie wypełniały.

Co do kłódek, to wiesz wiecej, niż wyżej wymieniony, ale i tak nie wszystko chyba. Jedna kłódka na skrzynkę to wszystko, co trzeba, bo zabezpiecza wystarczająco. A ucho przy drugim zamku służyło do wsunięcia pręta blokowanego kłódką przy pierwszym (tylnym) zamku - ten pręt był oddzielnym elementem i mógł się gubić, stąd rzadko go widać na zdjęciach.

a więc w krócie żeby już wątku nie zaśmiecać

wyraziłem swoje wątpliwości w kwesti zasobników zamieszczająć zdjęcie mojej G z tymi zasobnikami tej samej firmy

wyraziłem swoje wątpliwości w kwesti spawów gdyż są one za grube i wystają poza krawędzie rowków jak również w kwesti kłódek gdzie jak słusznie zauważyłeś jeżeli już była to ew. jedna ot tyle i nie było w tym grama złośliwości co napisałem to raczej prowadzący warsztat zalicza kolejne wpadki ale to już inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraziłem swoje wątpliwości w kwesti spawów gdyż są one za grube i wystają poza krawędzie rowków jak również w kwesti kłódek gdzie jak słusznie zauważyłeś jeżeli już była to ew. jedna ot tyle i nie było w tym grama złośliwości co napisałem to raczej prowadzący warsztat zalicza kolejne wpadki ale to już inna bajka

 

Wiesz co po to jest warsztat by popełniać błędy nikt nie jest nie omylny.Ale twój sposób pisania nic mi nie mówił ponieważ tak pisałeś że nie rozumiałem przekazu.A jeśli ktoś wie więcej ode mnie to przecież może mi pomóc swoją wiedzą.Ja jestem otwarty na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spawów jedno warstwowych to powiem tyle że im grubsze/bardziej wypukłe tym większe ryzyko ich uszkodzenia są słabsze bardziej wrażliwe na pęknięcia podczas pracy konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.