Skocz do zawartości

Mi-14 PŁ "1010", 1:72, Hobby Boss + Armory


Robroy

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że się podoba

 

A tak przy okazji bawię się teraz z komorami podwozia, na pierwszy ogień podwozie główne, na górę przyjdzie jeszcze blaszka, a wokół pojemników na pływaki obejmy.

 

DSC_0074_zpscbfd1ddf.jpg

 

DSC_0075_zpsc10cc149.jpg

 

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Trwa zabawa z górą, ale w międzyczasie odrywając się od monotonii silników itp. zmontowałem sobie wodzidło. Ponieważ dostałem odpowiednie kwity więc postanowiłem wzbogacić model o poniższy gadżet (zbudowany z profili i cynowego drucika, w sumie 98 części) . Może jutro pomaluję go sobie, będzie pomarańczowy, a dyszel czarno-żółty)

 

DSC_0325_zps6beab620.jpg

 

DSC_0322_zps5a0fe5a9.jpg

 

pozdrawiam,

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam po małej przerwie, bo z czasem ostatnio krucho, lecz żeby nie było, że nic nie robię to wystrugałem sobie górę tzn. AI-9, blok hydrauliki i WR-14 i zacząłem wrzucać przewody. Zostały do zrobienia przy AI-9 no i czas na silniki, a jak później wszystko zatwierdzi główny nadzór budowlany , to będę sobie dłubał kolejne elementy. Poniżej parę zdjęć z tego co udało mi się od ostatniej wizyty zrobić.

 

Najpierw była przymiarka na sucho:

 

1a_zpsb78976af.jpg

 

Później już malowanie i klejenie:

 

1_zpsba35401b.jpg

 

2_zps83138ec0.jpg

 

3_zps2fea8910.jpg

 

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamałeś z tą skalą 1/72?????

W żadnym wypadku

 

Chcesz żebym dostał zawału z samego rana?.....przecież muszę iść do pracy.....[...]

Uważaj, bo upały nadchodzą, dużo pij

 

A że tak zapytam....masz jakieś fotki z budowy przekładni....czy może wykorzystałeś jakiegoś gotowca np. od MI-24 Zvezdy?
Ładnie to wszystko wygląda, szczególnie wystrugany Al-9 mi się podoba. Przekładnie główną też dorabiałeś czy zapożyczona od Mi-24 Zvezdy??

Zdjęcia przekładni gdzieś mam- wrzucę przy następnej sesji jak znajdę i nie zapomnę. Co do samej budowy to wykorzystałem części korpusu z Mi-24, skróciłem i przerobiłem, łapy też są od Mi-24 bo pasowały idealnie. Reszta hand made

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Co ten temat tak padł? Trzeba to dzieło kontynuować!

 

Padł?? ... tylko 14 dni przerwy . Wróciłem dopiero z wakacji, na wyjazd Mila nie zabrałem, a obecnie robią się silniki (pośpiech nie wskazany ), jak zrobię wrzucę zdjęcia.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.