Skocz do zawartości

Mi-14 PŁ "1010", 1:72, Hobby Boss + Armory


Robroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Blisko co raz bliżej , jeszcze parę drobiazgów zostało i będzie zasłużony koniec. Z grubszych rzeczy dorobiłem jeszcze drabinkę do drzwi bocznych, a z mniej grubszych to np. stateczniki dostały czerwone końcówki, a segmenty łopat od spodu nr od 1-20. A poniżej takie robocze zdjęcia z milusiowymi gadżetami.

 

DSC_1273_zpsjbuobuji.jpg

 

DSC_1279_zpswpr4ws3f.jpg

 

DSC_1293_zpso7ccm2ue.jpg

 

DSC_1294_zpsusemgucu.jpg

 

DSC_1296_zps9zhsiyb5.jpg

 

ps. A widzieć Milka z bliska i posiedzieć w nim bezcenne

 

cdn...niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. A widzieć Milka z bliska i posiedzieć w nim bezcenne

O Panie szacunek za miniaturę! W zeszłym tygodniu kolejny raz się im przyglądałem z bliska i nie widzę różnicy między oryginałem, a modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, ale ja byłem tylko wyrobnikiem, nad wszystkim czuwał inżynier budowy

 

Nie przeceniajmy ;-) Mikołaj- skończ Sukę i rozgrzeb coś śmigłowcopodobnego i będziesz mieć kierownika ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj- skończ Sukę i rozgrzeb coś śmigłowcopodobnego i będziesz mieć kierownika ;-)

 

A to jest argument z kategorii nie do obalenia..

 

Gwoli sprawiedliwości dodam tylko, że dobrzy ludzie z branży czuwają nad moją Suczką i wiele razy uniknąłem dzięki temu niezamierzonych błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No i nastał koniec prac przy Milusiu, 4 lata minęły....

Kilka zdjęć tutaj, reszta będzie w galerii. Czas na budowę następnego śmigła do kolekcji

No i oczywiście bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy budowie "czternastki", twórcowi kalek, farb itp. Ale w szczególności głównemu inżynierowi - Qalimarowi

 

DSC_1367_zpsdkhpvxcs.jpg

 

DSC_1369_zpsquhcfgik.jpg

 

DSC_1371_zpsgu3lr6gu.jpg

 

THE END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję

 

Kiedy ty go w Inowrocławiu na żywo pokażesz?

 

W konkursie nieprędko, bo przecież własnych nie wystawiamy, ale jak przyjadę w przyszłym roku autem to go pewnie zabiorę.

A jak trochę sobie "odpocznę" to zaczynam zabawę z kolejnym:

http://www.airliners.net/photo/Poland-Navy/Mil-Mi-14PS/1698389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert specjalnie nic nie pisałem, bo wiedziałem że w Świdnicy zobaczę go na żywo. Wrażenia bardzo pozytywne , i tylko można wyrazić szacunek za efekt końcowy. Bardzo udany model. Jeszcze raz gratuluję. Nawet podświetlane wnętrze, do którego jak pamiętasz byłem sceptycznie nastawiony, przekonało mnie na żywo, że jest w tym modelu potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.