Skocz do zawartości

M26 Pershing HobbyBoss 1:35


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszyscy skupiają się na tanku, a figurki też bardzo ładnie pomalowane.

 

Fajnie. Trafia w mój gust.

 

Dzięki Figurki w całości pierwszy raz malowałem akrylem zazwyczaj używałem humbroli i suchego pędzla a do twarzy olei art. W następnych figurach mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze lepiej.

 

No to cacy jak ci się udało , zostało prawie na następny model

Krzysiu już pisali my że ludki bajki

 

Dokładnie ; p bo zamawiam IS'a Zvezdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyna świetna- towarzystwo równie zacne

brakuje mi na mundurach i ewentualnie hełmach oznaczeń stopni, jednostki- tacy trochę jednoimienni są

Namalowanie czegoś takiego mnie przerasta..

 

Jak pisałem wcześniej - bardzo ładnie. Możesz podać jakimi kolorkami malowałeś te figurki?

wszystko to to Vallejo. Tak więc:

twarze itp : seria Panzer Aces 341, 342, 343 Model Color 70927 ,

ubranka: MC 70893 rozjaśniane białą i 70891,

pakunki to mieszanki na bazie PA 314 oraz MC 70824 i białej,

buciory to mieszanki 70824 i 70872 i PA 302

Hełm i granaty to LifeColor jakiś olivedrab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyna świetna- towarzystwo równie zacne

brakuje mi na mundurach i ewentualnie hełmach oznaczeń stopni, jednostki- tacy trochę jednoimienni są

 

trochę prawda... jeśli nie ma się ręki do takich drobiazgów to może lepiej to odpuścić, chociaż widząc malowanie twarzy, oczu to nie powinien mieć problemów, byle znalazł dobre barwne tablice na wzór. a kalki dość dużo kosztują

 

Aha, podoba mi się malowanie broni, ja tak niestety jeszcze nie umiem. ale łopatkę to popraw, bo sztyl złamany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyna świetna- towarzystwo równie zacne

brakuje mi na mundurach i ewentualnie hełmach oznaczeń stopni, jednostki- tacy trochę jednoimienni są

 

trochę prawda... jeśli nie ma się ręki do takich drobiazgów to może lepiej to odpuścić, chociaż widząc malowanie twarzy, oczu to nie powinien mieć problemów, byle znalazł dobre barwne tablice na wzór. a kalki dość dużo kosztują

 

Aha, podoba mi się malowanie broni, ja tak niestety jeszcze nie umiem. ale łopatkę to popraw, bo sztyl złamany

 

Dobrze, że zauważyłeś bo bym zapomniał o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę prawda... jeśli nie ma się ręki do takich drobiazgów to może lepiej to odpuścić, chociaż widząc malowanie twarzy, oczu to nie powinien mieć problemów, byle znalazł dobre barwne tablice na wzór. a kalki dość dużo kosztują

 

w niektórych zestawach Dragona są kalki z oznaczeniami np Rangersów. Paski na hełmie nie są aż takim wyzwaniem sądząc po warsztacie

Spróbuj

 

edit- coś mi z cytowaniem nawaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kalki z takiego zestawu- Rangers'owe. Jak reflektujesz- zapraszam na PW. Może jakoś je wykorzystasz

 

dodatkowo domaluj coś sensownego

http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1T4GGLL_plPL344PL344&q=oznaczenia+na+he%C5%82mach+US+Army&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=0TtDUcG8LYn17AaZ7oGICw&biw=1280&bih=555&sei=1DtDUYSXLe3n7AbSk4DAAg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pokombinuje z domalowaniem tych oznaczeń na hełmach i mundurze tylko ogarnę jeszcze jak i gdzie co było. Paski na hełmach były malowane tylko to słabo widać, spróbuje je rozjaśnić aby się odróżniały. Zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo ładny pień. M26 też wygląda niezwykle. Szczególnie podobają mi się obicia i zacieki. Kombinuj dalej, bo model ma potencjał, a jak jeszcze dojdzie ciekawa podstawka to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam.

Bardzo ładny pień. M26 też wygląda niezwykle. Szczególnie podobają mi się obicia i zacieki. Kombinuj dalej, bo model ma potencjał, a jak jeszcze dojdzie ciekawa podstawka to już w ogóle.

Podstawka moja 2 w całej przygodzie ; p

Czołg juz jest ładny a z podstawką to dopiero będzie czad.

czy czad to nie wiem bo CO to cichy zabójca, którego nie widać

Oceńcie sami. W teorii miała to być leśna droga

dscn4300y.jpg

 

dscn4301f.jpg

 

dscn4302un.jpg

 

dscn4303w.jpg

 

dscn4306o.jpg

 

dscn4308rb.jpg

 

dscn4309oo.jpg

 

Figuranci leża w szafce i tylko jednego wyciągnąłem ;o co do ich domalowania to sam nie wiem... jak poręce jakieś oznaczenia i będzie klops.

Dojdą kamienie tylko niech w końcu ten śnieg zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.