Skocz do zawartości

ISU-152 - TAMYIA 1:35


woto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam moje trzymiesięczne wypociny na temat ISU-152. Na pewno jeszcze dużo mu brakuje tu i tam ale myślę, że niektórym przypadnie taki czyścioch do gustu. Dziękuję za doping i cenne uwagi podczas warsztatu.

 

galisu1.jpg

galisu2.jpg

galisu3.jpg

galisu4.jpg

galisu5.jpg

galisu6.jpg

galisu7.jpg

galisu8.jpg

galisu9.jpg

galisu10.jpg

galisu11.jpg

galisu12.jpg

 

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przedstawiam moje trzymiesięczne wypociny na temat ISU-152. Na pewno jeszcze dużo mu brakuje tu i tam ale myślę, że niektórym przypadnie taki czyścioch do gustu. Dziękuję za doping i cenne uwagi podczas warsztatu.

 

 

A czego ma mianowicie brakować ? Model jest piękny , w takim czystym wykonaniu ten potwór wygląda bardzo subtelnie .

Gratuluję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie

 

 

podoba mi się brud na gąskach - czym robiłeś ?

Odnośnie gąsek to wyszedł mi z tego całkiem pokaźny przepis

1. podkład szary

2. Track Primer vallejo 304 PA

3. Black Shade wash vallejo 73201

4. Dark Red Ochre - pigment vallejo 73107 na mokro

5. Burnt Siena - pigment vallejo 73106 na mokro

6. po wyschnięciu i przetarciu twardym pędzlem mieszanka pigmentów vallejo na sucho Light Yellow Ocre 73102, Natural Umber 73109, Light Slate Grey 73113

7. sucha pastela bardzo ciemny brąz (coś jak vandyke brown) - punktowo i przetarte twardym pędzlem

8. na koniec miejscowo pigment Burnt Umber 73110 oraz Russian Earth P034

9. przetarcia na wystających elementach metalowych to Gun vallejo air a po wyschnięciu przejechane ołówkiem 5B dla postarzenia.

 

mam nadzieję, że o czymś nie zapomniałem bo nigdy takich rzeczy nie zapisuję bo w gąskach zawsze testuje dotąd, aż wyjdzie efekt, który mnie zadowoli.

 

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam trochę mieszane uczucia, podoba mi się, że nie jest ubabrany po pachy, co często trąci przesadą. Natomiast brakuje mi akcentów które

przykułyby moją uwagę...

Mam wrażenie że przy takim modelu mówi się "nice" i idzie dalej.

Dlaczego końcówka lufy jest czarna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny efekt wyszedł. Zetknąłeś się ze zdjęciem polskich ISU-152 bez numeru taktycznego? Wojenne na pewno go miały (13 pas). Co do powojennych na fotkach które znam też mają numer taktyczny, ale może czegoś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.