Skocz do zawartości

CHAR B1 bis Trumpeter 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przedstawiam finał ciągnącej się niemożebnie zabawy pt.”Zróbmy sobie czołg” której to przebieg można sobie oglądnąć tutaj :

 

viewtopic.php?f=87&t=35815

 

Widok ogólny:

 

IMG_0969_zps16096bfd.jpg

 

…i trochę bardziej szczególny:

 

IMG_0973a_zpsb49282ba.jpg

 

IMG_0974_zps260d5f46.jpg

 

IMG_0979_zps2356602d.jpg

 

IMG_0981_zps141415c7.jpg

 

IMG_0985_zps686e971a.jpg

 

IMG_0986_zps2bff6085.jpg

 

…oraz nieco zbliżeń:

 

IMG_0973_zps1cad2d1c.jpg

 

IMG_0985a_zpsba97c6b0.jpg

 

IMG_0987_zps82586fe2.jpg

 

IMG_0977_zps9653aad6.jpg

 

IMG_0992_zps00605fb0.jpg

 

IMG_0994_zpsc8b4148c.jpg

 

IMG_0999_zpse01435a8.jpg

 

IMG_0996a_zps0d1843ac.jpg

 

Życzę miłego oglądania !

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie pomalowana architektura. Taka, nieprzegadana. Subtelna i bardzo realistyczna. Ale dzięki nieprzegadaniu, nie odciąga uwagi od czołgu. 72 od jakiegoś czasu w czołgach doczekała się wielu znakomitych modeli !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna i "wysmakowana" scenka... Wszystko: model, ruiny, bruk - pierwsza klasa. Bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam i czekam na kolejne Twoje modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pięknie pomalowana architektura. Taka, nieprzegadana. Subtelna i bardzo realistyczna. Ale dzięki nieprzegadaniu, nie odciąga uwagi od czołgu.

 

Taka właśnie przyświecała mi idea – aby tło było wyłącznie kontekstem a nie stanowiło konkurencji dla modelu. Zasadniczo główną przyczyną zastoju w budowie modelu był brak pomysłu na ów „kontekst” . Na szczęście w końcu się „objawił” w oglądanej tu postaci dzięki czemu mogłem wreszcie zakończyć pracę i ją zaprezentować .

 

72 od jakiegoś czasu w czołgach doczekała się wielu znakomitych modeli !!

 

I oby tak dalej!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, dzieło twe to miód z boczkiem dla oczu! czołg jako żywy, ruina jako żywa, jeno ten figurant odstaje... można by go trochę domęczyć, kurtkę red leather farbą przetrzeć nieco a głowy go najpierw pozbawić i nową wstawić. a nawet jeśli waść tego nie uczynisz to i tak mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się jeszcze pozachwycam

 

 

IMG_0994_zpsc8b4148c.jpg

 

Subtelność i zarazem realizm tego murku mnie zabija. A jak sobie uzmysłowię , że to 1/72, to nie mam słów.Na tym zdjęciu wszystko jest idealne. Mistrzostwo świata.

 

IMG_0996a_zps0d1843ac.jpg

I to rumowisko. Piękne zgaszone kolory. Kolorystyka trochę w stylu ewpigi. Subtelna, i zarazem bardzo realistyczna. I znowu zimny prysznic, że to 72 !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko pogratulować talentu. Jeżeli patrząc na fotki nie jestem w stanie na pierwszy rzut oka ocenić skali, to model musi być bardzo dobry. I taki jest. Wszystko idealnie zgrane, ale model jest najładniejszy.

Kolejny przykład na to że i w tej skali można zrobić śliczny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.