Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
miła wiadomość dla wielbicieli współczesnych podwodniaków 1:350 Borey, Yasen i Le Triomphant w zapowiedziach Hobby Boss
- nowe rosyjskie SSN i SSBN zostaly zapowiedziane na 2012 rok.

 

Le Triomphant SSBN ma sie podobno pojawic juz w kwietniu 2011.

 

5c15a599f8ea62b7.jpg

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogelio, niestety w 1/350 nic konkretnego

...

PKD4GA, od rufy wygląda trochę jak zmodyfikowana klasa Los Angeles (+ napęd jak w SSN21)

Rozumiem, że ten model to też wypust Hobby-Boss'a ?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jakby ktoś chciał, to już jest

Fuso 1/350 !!!

592bab2aa7b1e6f4.jpg

Ma ktoś może kilka stów na zbyciu? Chętnie przygarnę

 

Sorry za podwójny post, ale muszę podzielić się moją radością....

Nie wytrzymałem i zamówiłem wraz z dedykowanymi blachami i drzewnianym pokładem....

 

ps

a teraz ogłaszam bankructwo.... i proszę nie informować o nowościach IJN w jedynie słusznej skali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zamówiłem wraz z dedykowanymi blachami i drzewnianym pokładem....

heh! też się złamałem ale dla odmiany postanowiłem sobie podozować wrażenia i na dniach powinno dotrzeć do mnie "jedynie" pudło z modelem, z dodatkami poczekam na jakiegoś Flyhawka lub Lion roar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dodatkami poczekam na jakiegoś Flyhawka lub Lion roar

Zawsze blachy można odsprzedać jakby co , ale np. do ISE blach Flyhawka lub Lion roar nie ma do tej pory, wolę więc nie ryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przy okazji odnotować nową firmę z drewnianymi pokładami http://shop.scaledecks.com/ w 350-ce na razie 4 produkty ale każdy w dwóch opcjach kolorystycznych (jasny i ciemniejszy), są też w ofercie arkusze do własnego wykorzystania i jak zwykle przy tego typu produktach nie jest tanio...

pokłady są bardzo cieniutkie, wręcz prześwitujące wskazane więc będzie zagruntowanie kolorem przed położeniem, producent sprzedaje też na ebay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyższa uwaga dotyczy chyba wszystkich tego typu produktów i wynika zapewne z wykonywania takiego pokładu z jednego kawałka forniru

u tego producenta odnoszę wrażenie, że zwiększenie wyrazistości rysunku desek (pewnie poprzez zwiększenie mocy lasera podczas wypalania albo wolniejszego jego przesuwu) odbija się małymi przebrawieniami/osmoleniami

 

a Fuso przed kwadransem przytachałem do domku, teraz najważniejsze wyzwanie - znaleźć jakieś miejsce na to prawie 70cm pudło... co nie będzie takie proste

pobieżny rzut oka - ładny model, w środku dodatkowo dwa pudła z marynarzami, metalowe lufy (gł. artyleria) i papierowe flagi, dokładniejsze oględziny pewnie jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In-Box Exclamation , Kolego, In-Box jak najszybciej

Oczywiście, czekamy

 

A tak z ciekawości to ile za ten cały komplecik zapłaciłeś? Ja znalazłem na angielskiej stronie za ok 460$, a u nas sam model za 1200 złociszy

 

Kami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup w Hobbyeasy (mój ulubiony sklep na Dalekim Wschodzie), czas oczekiwania na przesyłkę 10 dni, całość kosztów między 700 a 800zł (musiałbym zerknąć w papiery by podać dokładną kwotę), in-boxa na razie nie będzie (brak słońca, czasu, chęci), może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z blachami i pokładem? Jeśli tak to świetny zakup

niestety, tak dobrze to nie ma... to "goły" model, znając życie dodatki to będzie drugie tyle

 

pomału zerkam w stronę okrętów, przydałoby się coś zrobić, "wiszą" nade mną 3 zaczęte niszczyciele (PBG) i trochę odstrasza mnie wizja ponownego zagłębiania się w kwity, zwłaszcza w przypadku USS Laffey, z chęcią kupiłbym plany tego okrętu, czy ktoś je sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał, to już jest

Fuso 1/350 !!!

Chciał, ale nie stać Z drugiej strony, zanim skończę swojego........ A swoją drogą ciekawe, że przy premierach zawsze pokazują gotowe modele pomalowane, ale bez olinowania

...

Fuso przed kwadransem przytachałem do domku
In-Box , Kolego, In-Box jak najszybciej
Zgadzam się z przedmówcą !!

...

Czyli na cło nie trafił
A mnie na UC mnie poinformowali, że przesyłki z zadeklarowaną zawartością powyżej 150 EUR (lub równowartość w innej walucie) zawsze podlegają ocleniu...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.