Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

No i dobra, słynna wciągrka na miejscu, swoją drogą jak te ciołki z Griffona sobie to wyobrażały to nie bardzo kumam. Zapodali torpedę stojaki do jej spuszczania, a tej małpy nie dali, że niby nazisty maiły tą torpedę siłą woli opuszczać czy jak?

 

170_zpsahqa0dyw.jpg~original

 

171_zpsto16ebjj.jpg~original

 

173_zps31okfc1i.jpg~original

 

172_zpsejr1clcm.jpg~original

 

Tak czy siak przez ich brak pomyślunku jestem 3 wieczory w plecy

Nazistów już wybrałem, a nawet zapodkładowałem. Po konsultacji z Marcinem zamierzam zaaplikować im mocno rozwodnione bazy z Tamki z "mokrej palety". Wykoncypowałem sobie że przy mocno rozrzedzonej farbie hajlajty i cienie same zaczną sie robić ( farba będzie się zbierać w zagłębieniach)... co wyjdzie się zobaczy Tutaj nasi UBERMENSZE w podkładzie i pod strażą

 

174_zpsenu0iyvp.jpg~original

 

Wyżej wymienione pomysły zamierzam zrealizować jutro wieczorem, więc macie ok 20 h żeby dorzucić swoje 3 grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ewentualnie hajlajty mozna dodac potem jasnocielistym drybrush'em jeszcze, a wash zrobi robote na cieniach.

 

Sliczna ta wyciagarka choc nie bardzo rozumiem, jak dzialala. Że niby tak bez dżwigu tę torpedę wkładali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancik chyba z zestawu innego niż podwodniacy z wilczych stad...

 

To są współcześni mechanicy lotniczy z Preisera. Górna półka jeśli chodzi o figurki, zwłaszcza takie ogólnie dostępne a nie hipstersko-shortrunowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kret, a skąd niby nazisty miałyby wziąść dźwig na środku Atlantyku? Z tego sprzętu korzystali na morzu, ale nawet w porcie dźwigu używali tylko układania torpedy w kołysce, a spuszczali ją do środka tą wciągareczką. A co do samych UBERMENSZÓW to tu masz 3 zestawy Preisera: naziolskich tankistów, personel cywilnych linii lotniczych i personel naziemny NATO. Korciło mnie żeby jedną ze stewardess przerobić na "żonę" któregoś z matrosów, ale w trakcie ładowania ten numer by chyba nie przeszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korciło mnie żeby jedną ze stewardess przerobić na "żonę" któregoś z matrosów, ale w trakcie ładowania ten numer by chyba nie przeszedł

Czemu nie. Przyszła się rzucać że starego w domu nie ma tylko po morzach się szlaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bazyl, "żony" o których tu mowa raczej nie miały nic przeciwko absencji "mężów" Poza tym nie umiałbym w tej skali namalowac kabaretek na jej zgrabnych nóżkach

 

A jako vorspiel oliwienie torpedy przed wsadem do wyrzutni byłoby lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Skoti, wczoraj nie mogła wziąść udziału w sesji bo przygotowywała kolację z krzaków i rozprutych owiec, ale dziś jest

Jak powiedziałem , tak zrobiłem. Ubermensze w kolorach bazowych. Zmęczyłem się, więc dam im poschnąć do jutra. I znów 20 h na Wasze sugestie Planuje zapodać jutro łosze, na szary ciemno-szare, na brązowe ciemno brązowe itd.... Jeśli chodzi o samą kolorystykę, to sugerowałem się Das Boot-em

 

175_zpsupgcryu2.jpg~original

 

176_zpsnkslbfhc.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak mawiał filozof

 

BEDZIE TEGO

 

 

177_zpsxmultz2b.jpg~original

 

178_zps1uo5a1qy.jpg~original

 

179_zpsdhmmpgwx.jpg~original

 

180_zpslu1b31wt.jpg~original

 

181_zpsyxsun1rs.jpg~original

 

182_zpshv6bgqpk.jpg~original

 

183_zpsonnmfprh.jpg~original

 

Wszystkim biorącym czynny i bierny udział przy tworzeniu tego wONtku, dziękuję. Do poniedziałku powinna pojawić się galeria, muszę jeszcze szczelić ostatnią warstwę lakieru i zakręcić go na amen w trumnie.

 

WIELKIE JOŁ

 

I do zobaczenia w kolejnej relacji, może nie będzie dla odmiany przypominała Mody na SUkces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Autora wontka tegoż za ukończenie, szczególne brawa powinien zebrać Ciapek w raz z małżonką za niezeżarcie załogantów faszystofskich. Całość wyszła wspaniale i kolejny warsztat myślę ze również będzie przypominał " Mode na Sukces"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł szkoda że tak szybko. Jak założysz nowy wONtek zakładał to mi koniecznie daj znać bo nie chcę pierwszego rzędu przegapić. A zdarzyć się może że mnie przez dzień czy nawet dwa nie będzie - bizi okres się zanosi przez kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie.

Bazyl 10 miesięcy to szybko?? zakładałem że uwinę się w góra 4-5 Co do zasiadania w pierwszym rzędzie to spokojna Twoja rozczochrana. Za tydzień lecę na urlop do Polszy na dwa tygodnie więc przed sierpniem nic sie nie będzie działo, poza galerą z tej rury kanalizacyjnej oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dostrzegam poważny brak w scenie; Temu gościowi, opartemu o właz - co słucha z ogromną uwagą opowieści majtka ujeżdżającego torpedę odnośnie jego przygód erotycznych pod podkładem - brakuje papierosa! Może być z dymkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie prezentuje grauluje ukonczenia projektu. Fajnie bedzie go zobaczyc we wrzesniu na D4 IPMS na zywo i oczywiscie troche pogawedzic na temat wilka morskiego. Pytanie xz innej beczki czy gablotke robiles sam czy zamawiales gdzies?

 

GRATULUJE SKONCZONEGO PROJEKTU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu gablotę, jak zwykle, zamawiałem w Polszy. U nas też można, tyle tylko że zamiast 100 PLN zapłacisz 100 ojropiniondzóFF. Większość firm robiących znaki i reklamy ma magiczną machinę do gięcia plexy i jest w stanie wygenerować takie cudo tanio i bez większego trudu.

 

Do zobaczyska na D4 :sczerbol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.