Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

CieszEM siEM że siEM podoba

Oj Bazyl, Bazyl, To ja się tu produkuję a TY nie czytasz!!?? I Ty Brutusie przeciwko mnie Za brak czytania ze zrozumieniem jest wizyta w piwnicach TWIERDZY i biczowanie "murzynem" z gumy Nie więcej zacieków nie będzie, to nie jakaś tam korweta co to pływała aż się rozpadła W tym okresie ( w sensie '42 ) szkopy jeszcze jako tako dbały o te krypy, dopiero fotki z okresu '44-'45 pokazują u-booty wyglądające jak oklepane śmietniki osiedlowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze już dobrze Gałko ty moja. Zaaferowany sytuacyją Ciapka na oczywistą oczywistość baczyć przestałem. Wolę zatem szanownego autora uszanować raczę i do większego poniewierania niemiaszkowego pływadła więcej nakłaniał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ze względu na wzgląd U boot stał porzucony w swoim doku i przy okazji obrósł syfem i glonem wszelakim. Farba zaczęła odpadać i rdza wkroczyła do akcji. Pułkownik oczywiście nie był zachwycony, więc ekipa malarska skończyła w misce z napisem CIAPEK i ZOFJIA

 

148_zpspvw5dy9c.jpg~original

 

147_zpsgsu1xia0.jpg~original

 

146_zpshas4yl9b.jpg~original

 

145_zpsyjyyetuv.jpg~original

 

144_zpsmec3dnqi.jpg~original

 

149_zpsq8xh0jqf.jpg~original

 

150_zpstrdei1fq.jpg~original

 

151_zpse7ffatww.jpg~original

 

152_zpswbikt7h1.jpg~original

 

153_zpsrlfonm36.jpg~original

 

No i mała całościówka:

 

154_zpsolinoage.jpg~original

 

155_zps6tk6quky.jpg~original

 

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nie znający tematu - dlatego proszę o łagodny wymiar kary i nie zamykanie mnie w czeluściach lochu lub chłostania śmierdzącą rybą - chciałem się zapytać, czy ta linia glonów, a szczególnie jej biała część nie jest za idealnie prosta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nie znający tematu - dlatego proszę o łagodny wymiar kary i nie zamykanie mnie w czeluściach lochu lub chłostania śmierdzącą rybą - chciałem się zapytać, czy ta linia glonów, a szczególnie jej biała część nie jest za idealnie prosta?

nie ,-))

Ta linia się robi jak okręt stoi w porcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam się, jak "się zrobiła" na zaprezentowanym delikwencie?

Może Szacowny Autor podzielić się warsztatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyl jest tak jak pisał Spiton, nie będziesz chłostany, mówią że kto pyta nie błądzi

Linia ona zrobiła się bardzo prosto: najsamwpierw przykleiłem taśmę do granicy pomiędzy osadem czajnikowym, a czystym kolorem podwodnej części kadłuba. Zapodałem z gąbki 4 odcienie rozcieńczonych olejów ( biały z dodatkami żółtego pomarańczowego i czerwonego ), ostatecznie i tak tych subtelnych różnic odcieni nie było widać Dolną krawędź rozmemłałem trochę pyndzlem zamoczonym z łajt spirycie. Wyjąłem moje magiczne kredki akwarelowe i podkolorowałem linię osadów cielistym i pomarańczowym i zrobiłem linię glonową z 2 odcieni zielonego. Rozmyłem wszystko ślinOM osobistOM z pyndzla i włala Jak mówiłem łopatologicznie proste. Kredki akwarelowe to fajny wynalazek. Zamiast śliny osobistej może być woda, ale mnie się nie chciało dupy ruszyć i iść do kranu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast śliny osobistej może być woda, ale mnie się nie chciało dupy ruszyć i iść do kranu

Haha, jak dla mnie to brzmi jak esencja modelarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak z filca nie??

 

W życiu każdego męSZczyzny (nawet SMOKA) są chwile, kiedy chce się popisać swoją torpedą.....

 

156_zpskujiy0kc.jpg~original

 

.... i takie kiedy owa wspaniał broń trafi w niepowołane ręce a jej głowica, choć ćwiczebna skierowana jest w jego własny czerep. Zazwyczaj słychać wtedy tekst w stylu : Ciapeeeek to jak bedzie z tą kasą na nową torebkę.....???

 

157_zpscli6tzhb.jpg~original

 

 

W końcu udało mi się położyć na nią bazy, trza ją jeszczę trochę podcieniować.... żeby nie było że sie opie...lam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ją pocieniowałem, a poza tym było dużo prac społecznie użytecznych ( czyt: Żona Zofjia powiedziała weź k.... w końcu napraw ................ lista była długa ). Jutro pozlepiam jeszcze trochę blaszek i zapodam jakieś nowe fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.