Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ciężko ostatnio jakoś mi to idzie, zdemotywowany jestem Torpeda nie wygląda juz tak zabawkowo... mam nadzieję Polepiłem i zapodkładowam więcej blaszek.....

 

159_zpsf5isauov.jpg~original

 

158_zpsurartycg.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

taaa. Mnie ładniejsza połowa straszy, że założy tu konto i będzie wrzucać zdjęcia listew podłogowych.... Zwłaszcza tych, co nie lubią się trzymać ścian

Oj ciężko ostatnio jakoś mi to idzie, zdemotywowany jestem

dawaj, dawaj... pięknie to u Ciebie wygląda.

1432923337_q5janb_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda do dwubarwne kamo na konserwie, no i ten kiosk bomba. A jeśli ochrana nie daje rady... do stoczni przyjrzeć się budowie i postępowi prac zostanie wysłany carski detektyw Erast Fandorin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fandorin jak najbardziej czemu nie Zapomniałeś o randze jego i otczestwie.... Radca Tytularny Erast Pietrowicz Fandorin nie byłby chyba zachwycony W sumie koncepcja nie głupia, gdyby połączyć moce Pułkownika Mitrofanowa z W/W no to po prostu ' sky is the limit '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pułkownik miał ostatnio sporo dodatkowych zajęć na głowie, ale mimo to dał radę knutem zagnać nazistowską chołotę do roboty

Wynalazek do spuszczania torpedy w trzewia szarego wilka:

 

160_zps5kqmnklz.jpg~original

 

Torpeda ona sama w sobie, docelowo więcej będzie jej wystawać, tak żeby było dobrze widać jej śmiercionośną ćwiczebną głowicę

 

161_zpseivwa511.jpg~original

 

Na docelowej podstawce....

 

162_zpskzqpbbml.jpg~original

 

... z sarkofagiem na wieśniackim tle, ale bez narzuty na kanapę ciotki Hermenegildy

 

163_zpsa93gscby.jpg~original

 

Zasadniczo końcowy koniec, który przywiedzie ten wesoły wONtek do końca, powinien nastąpić przed 17 lipca, kiedyż to wyruszę w urlopwOM podróż do macierzy.

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, co do galerii to spoko loko, znacie mnie, będzie zylion zdjęć z każdego możliwego kąta. Muszę jeszcze nazistowskich pachołków pomalować po skończeniu samej podłodki.

 

Ubiegłes mnie Blacman opis powstania scumline'a jest pod koniec 17-tej strony za czytanie bez zrozumienia kolego Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wielkie Joł!!

 

Konserw sam w sobie gotowy brakuje wciągarki od torpedy ( będzie mały skraczyk ) no i oczywiście nazistowskich pachołków do jej obsługi. Tak więc do galerii jeszcze trochę, ale żeby moi fani zupełnie nie uschli z tęsknoty, kilka fotek stanu obecnego . Wszelkie pomysły racjonalizatorskie mile widziane, poza oczywistym likwidowaniem "miedzi i mosiądzu", to dopiero pierwsze malowanie olinowania

 

164_zps843cyued.jpg~original

 

165_zpsbhl6ws7u.jpg~original

 

166_zpsxtoxamzd.jpg~original

 

167_zps7mui8mru.jpg~original

 

 

Z leśnym pozdrowieniem DARZ BÓR.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował, obiecuję nie męczyć Was juz za długo i położyć ten wątek do snu wiecznego

 

Małe ale..... UPIERDLIWE Podstawa wciągarki, bawiłem się z tym gównem ze 2,5 godziny Teraz już powinno być z górki, sama wciągarka zbyt skomplikowana nie jest. Ciapek jak widać cały i zdrowy szykuje sie do nowej robótki.

 

168_zpsodjjeifz.jpg~original

 

169_zpssxfaniom.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa latającą rybę Mój nie bedzie w tym malowaniu, ale ogólnie załogi zwały je wielorybami Dziś mam nadzieję zrobić samą wciągarkę. Potem jeżeli zaglądają tu jacyś "figurkowcy", wszelka pomoc mile widziana. Na malowaniu ludziuFF nie znam się wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.