Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie Joł libsieny, witajcie w kolejnym odcinku z serii wunderwaffe która o małego słonia nie wygrała wojny

Rzeczony batyskaf to wszystkim znana VII-mka z Revella 1:144, więc nie ma się nad czym rozwodzić, wszyscy znają.

 

pudlo_zpsdff8ec7e.jpg~original

 

Faza pierwsza ofensywy Marszałka Lin Piao: wiercimy dziury i dziureczki

 

1_zpsea942e09.jpg~original

 

2_zpsc085d2a7.jpg~original

 

Si ju sun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Znając Twój warsztat, pewnie będzie kolejne cudeńko i wiele będzie się można naumieć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okonku, nawet gdybym chcial poddac sie naglemu atakowi przemocy Twej, to nie moge, iz poniewaz bo ze opcja edycji postu niedostepna jest........

 

EDIT:

 

A odnoszac sie do pozostalych wypowiedzi

 

Jak zwykle planuje zeby byl lepszy od poprzedniego

Co do naumiania sie, to nie wiem, glownie przeprowadzam jakies dziwne eksperymenty z technologiami ktore podpatrzylem u Was, ale jezeli przedstawia to jakas wartosc dydaktyczna to tylko sie cieszyc ( ale yntelygentne zdanie sformulowalem no nie ? )

Co do Pulkownika.... hmmm trudno powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIAPEK nadal jest MIA, ale nie tracę nadziei

Nie Blacman waterline jest nie dla mnie, nie można pochlewić sobie na części podwodnej

Co do PODSTAWY to się waham... na pewno będą dwie dziury i albo na 2 kołki ( tym razem chyba nierdzewka ) albo kilbloki, a podstawa gabloty zrobiona na zaświnione dno suchego doku... Pożyjemy zobaczymy.

 

Dziury... wiercą się, te od spodu na dziobie mam już nawiercone, teraz trzeba podocinać poszlifować i pocienkocić kulą:

 

3_zpsf85b2292.jpg~original

 

Tu wychabałem dziurę, a w niej będą żaluzje, tak było na plastiku. Te obok to otwory napływowe do balastów ( tak jak i te w stępce ) te zostawiam zamknięte. To żaluzjowe to może być napływ wody do zbiornika paliwa ( do zastępowania zużytego paliwa wodą morską )

 

4_zps3fa6ba1e.jpg~original

 

No i rufa..... te duże oczywiście jeszcze będą pilnikowane i kulowane. Z małymi mam zagadkę, te w stępce kein problem, ale te w kadłubie lekkim łosie zrobili tak żeby miały taki sam profil jak te poniżej w rzucie z boku ergo same dziury są o wiele większe. Na pewno tak nie było mam gdzieś fotki, wszystkie były takie same. Chyba wytnę te w stępce, a te na kadłubie lekkim zaczernię tylko łoszem. Janusz jak Ty robiłeś w swoich?

 

5_zps971122c5.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakończyłem wiercenia, Bruce Willis może już lecieć wysadzać komety, tu wykonał swoją robotę

Trza to jeszcze pod wodą wyszczotować, ale ogólnie to całkiem sprawnie i szybko to poszło

 

6_zpse269fdf1.jpg

 

7_zps74270035.jpg

 

8_zpsfb443c15.jpg

 

10_zps28ffe61b.jpg

 

11_zpse253b473.jpg

 

12_zps320eaec0.jpg

 

13_zpsb19b06f4.jpg

 

Jednak dziura to dziura a nie jakieśtam syntetyki

 

14_zps2f19e029.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bedzie do odcedzania makaronu uzywal.

 

Hmmmmmm to jest jakiś pomysł Zasadniczo raczej używano ich do poławiania bomb głębinowych, ale może do makaronu też się nada

 

Dzięki za przychylne komentarze, teraz bojcy będą musieli wykulać z lochu beczkę z klejem ( oby się nie okazało że wypili większość )

Pułkownik Mitrofanow po powrocie do stoczni z urlopu zobaczywszy co jest na pochylni zadał jedynie dyskretnie pytanie " A eto szto za suka???? ". Szybki cios gumową lolą w potylicę od Towarzysza Komisarza, nadzorującego projekt z biura na Łubiance, szybko przywrócił mu jednak świadomość klasową. Czasy sie zmieniają, ale nawet po rewolucji ludzi takich jak Mitrofanow ciężko zastąpić, dlatego też Nowa Władza przez palce patrzy na jego burżuazyjne pochodzenie i wcześniejsze dokonania jako Carskiego SIepacza

 

Wielkie JoŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPYYYYYY i dziewczęta też

 

PATRZTA KTO SIĘ ODNALAZŁ!!!!!!!

 

15_zps7f29bdd3.jpg

 

A było to tak. Czas jakiś temi CIAPEK wyskoczył sobie na suszi, i jakieś podłe kurduple podrzuciły mu środków nasennych. Kiedy sie obudził był zamknięty w ciemnej wilgotnej jaskini.... CIAPEK pomyślał sobie "Rajskie Wakacje" żadnych carskich siepaczy krzyczących i rozkazujących sie odrzywać jakimś schlanym motłochem... fuj. Tak więc posiedział tam sobie troche odpoczywał, zakąsił czasem jakimś skośnookim strażnikiem, ale po jakims czasie zaczęła mu świtać kolejna myśl: "CIAPEK go home" . Jak pomyślał tak zrobił. Przyczym rozp...dol jaki zrobił Czak Noris w Zaginionym w akcji to pikuś. Część amatorskich nagrań z tego iwentu zapewne znacie bo wyciekły i są znane pod tytułem "Godzilla". Tak więz rozniósł połowę Tokio, po czym wrócił na bazę z bezstroskim WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dole wyciąłem otwory, niestety "poprzeczki" odpadają więc po robocie trzeba dosztukować, ale da się zrobić wszystkie dziury. Ja trochę pofolgowałem sobie i kulkowym frezem zrobiłem lekkie wklęśnięcia blach poszycia między nitami, wyszło jak wyszło, ale póki co model z obrobionymi połówkami kadłuba czeka. Póki co oglądam Twoje zmagania no i trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.