Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Januszu jestem zdecydowanie rozczarowany Twoja postawa..... wczesniej bylo pytanie skierowane bezposrednio do Ciebie imiennie, a Ty nawet nie przeczytales... bedziesz musial zlozyc obszerna samokrytyke na kolejnym plenum ...

Mam ten sam zestaw z Griffona co Ty.

Zadaje wiec kolejne pytanie do CIEBIE imiennie: zeznawaj mnie tu jak na SWIETEJ SPOWIEDZI skad wytrzasnales tych nazistow na VIID???

 

Co do jezdzenia kula po poszyciu to widzialem takie numery, ale zdaje mnie sie ze to bardziej pasuje do 1:72 w 144 to chyba przesada... zapodaj jakas fotke rezultatu, moze sie skusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altor sie nie odzywa, bo nie ma nic do pokazania skleilem polowki kadluba I bede dzis wklejal sruby od podstawki, potem poklady I szlifowanie szpachloawnia szlifowanie... ad infinium

Nie byliscie ostatnio sklonni do rozmow, wiec nie wypisywalem nic wiecej o przygodach CIAPKA I Pulkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nnie z czasem krucho bo Naczalstwo najpierw zarządziło malowanie kuchni włącznie z szafkami, a na ten mijający tydzień przewidziało usuwanie z ogrodu niewygodnego zalesienia. Po kilkunastominutowym naparzaniu siekeirą w niezwykle twardy pniak już pisac się nie chcial onie mówiąc już o braniu w łapki narzedzi modelarskich. Przegląd forum tylko z doskoku.

Niemniej jednak nie mogłem sobie odmówić wizyty w tym jakże interesującym watku. Mam nadzieję że ciapek już doszedł do siebie a Pułkownik zlecił zajęcie się intygantami którzy w tak podstepny sposób zabrali ciapkowi kilka dni z życiorysu i pozbawili go okazji do zaprezentowania swojego IMAGE w "oparciu o model".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra macie wybaczone, Pułkownik zaakceptował wasze usprawiedliwienia

Znaleźli sie co prawda i tacy, którzy nie mieli wystarczającej wymówki i skończyli w betonie mocującym nakrętki mężnego rozmiaru PIŃĆ w kilu podłodki Beton ony wytworzon był przez CIAPKA osobiście w kichach, po konsumpcji szpionów, zgodnie z tradycją ( nową świecką ), zapitych wapnem

 

17_zpsdc92792e.jpg~original

 

16_zps36d2e614.jpg~original

 

Do poniedziałku pokład powinien juz leżeć a ekypa powinna juz wziąść się za wygładzanie szlifowanie szpachlowanie itp. itd.

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w sumie regipsy mogłyby wspomóc wyciszenie... to jest całkiem niegłupia koncepcja

 

Przylepiłem dziś pokłady, oczywiście zapomniałem wcześniej wyciąć otwór na luk do ładowania torped Nic to, bo Pułkownik miał dzięki temu okazję do wyładowania sie chirurgicznie i użycia mikro piłek od RB co zanabyłem ostatnio w Sztolycy. Operacja udała się w 100%, pacjent zmarł

 

 

18_zps94568486.jpg~original

 

19_zps171dbcd0.jpg~original

 

Postanowiłem też prztestowć sztuczkę Frakiego ( gdzie Ty się podziewasz chłopie??? ) z rajstopami, które nadroższa moja Żona Zofjia przekazała w ramach wspomagania kriegsmarine

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego ostatnio tajne służby konspiracyjne dokonały w twoim wątku, ale odkąd przeglądam go na moim nowym telefonie galaxy S5 to wszystko miga jak porąbane. Nie wiem czy to wina hosta na którym trzymasz zdjęcia czy też niewidzialna ręką inwigilacji mająca na celu uniemożliwienia czytanie politycznie niepoprawny treści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żwirek i Muchomorek mówisz... Pułkownik przekaże to zadanie kompetentnym czynnikom, a one juz dowiedzą się kto, kogo, po, co i za ile

 

no zaraz zaraz jakie pofolgować, niezastąpiony Mareczek udostępnił coś idealnego na tę okazję:

 

Morozow_zps26d4903a.jpg~original

 

 

Zgodnie z powyżaszą złotą myślą, zabrałem się dziś za erste blaszke i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, jest po prostu PERFECT.

 

20_zpsa0f29548.jpg~original

 

Trochę też poćwiczyłem dziś obróbkę skrawaniem Tu słynny luk in situ, jak widać CIAPEK nie będzie musiał zeżreć dużo szpionów, kitu nie trza będzie zbyt wiele.

 

22_zps2908a162.jpg~original

 

21_zpse28ffb9d.jpg~original

 

Warka B. sugerowanie że za cały ten SPISEK odpowiada człowiek ( no dobra nie do końca ) od mokrej roboty Pułkownika Mitrofanowa jest co najmniej nierozsądne....

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie toto wygląda... ale wypadało by oprócz otwartego tego czegoś do torped zrobić otwarty luk dla faszystofskich pachołków. Tabakowy luk jest pięknie pokazany kole ogona Ciapka kontrolującego prace Szanownego Autora. Rozumuje ( czasem mi się to zdarza) ze Autor watka powyższego będzie chciał użyć figurek w/w pachołków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawierciłem się już i naciąłem dziur w kadłubie, styka. Co to nazistowskich pachołków, to póki co ich nie mam, więc kwestia jest otwarta. Tak sobie myślałem otworzyć luk w kiosku, tak dla równowagi dziurawości podłodki... się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciapek z Pułkownikiem leczą nie depresję tylo anginę, jak do tej pory WROGOWIE nie posługiwali sie bronią biologiczną, ale w końcu zawsze musi być ten pierwszy raz

Nie oznacza to oczywiście totalnego zastoju, tyle że pokazywać nie ma raczej co. Krawędzie pokładu są już gotowe na pierwszy kontrolny podkład, a spód będzie lada moment...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w kocu coś się ruszyło. Podcinanie pokładu żeby włożyć te blaszki wymagało sporo pałowania, mam tylko nadzieję że po pomalowaniu efekt okaże sie wart wysiłku.... Ostatnie fotki na czysto, dziś psikam podkład na łączenia i szwy..... zobaczymy ile jeszcze mam roboty przed właściwym podkładowaniem

 

23_zps7722d172.jpg~original

 

26_zpsa32990b5.jpg~original

 

25_zpsafd23485.jpg~original

 

24_zpsc3ab4c91.jpg~original

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.