Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

... w związku z czym reling zrobiony klasycznie metodą kartonikową, z tym tylko odstępstwem od normy że "dolna linia" jest pocięta i powklejana między słupki, a nie na nie.

To żeś tera synek pojechoł. Bez lutlampy nie dałbym rady. Z drugiej strony to i lepiej bo operowanie źródłem ciepła w pobliżu Ciapka mogłoby zaowocować przymusowym jego pobytem w lazarecie. A Pułkownik z tego faktu zadowolony pewno by nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niedobry ja niedobry, muszę skarcić się sznurem od prodiża krzycząc rzeżucha !!!

Wydawało mi sie że kiedyś już się produkowałem na ten temat, ale jak mawiał jeden z moich koleżków: "dobrze mówisz wydawało ci się"

 

TECHNOLOGIA KARTONIKOWA

 

Mam nadzieję że naczelność nie odszczeli mnie za zapodanie linka do innego foruma, ale nie chce mi się przepisywać tego i szukać gdzie mam te fotki Wyżej wspomniana technika ma miliard znanych zastosowań i jeszcze więcej nieodkrytych możliwości...

Absolutnie nie przypisuję sobie "wynalezienia" tej metody, ja ją tylko usprawniam od 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdrowie

 

Pułkownik Mitrofanow ostatnio oglądał imperialistyczną telewizję i w pijanym widzie stwierdził że on też chce mieć takiego czarnego statka, jak ten pajac z wąsami w kapeluszu, co to się tarabani przez świat z jedną kulą w pistolecie...

 

56_zps1282ac34.jpg~original

 

Piąta kolumna oczywiście nie śpi i pomimo usilnego zapełniania okolicznej gleby WROGAMI LUDU i tak zbrakło dziś tlenu we Fafiku na dokończenie tej burty

 

55_zps08a6ec6a.jpg~original

 

tak więc

 

Badz-czujny_zps5bb1cf0c.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓG nie śpi Dziś wczesnym porankiem wyciekły do prasy branżowej (BRAVO) unikatowe zdjęcia z prac przymiarkowych.

 

57_zpsa7a45bca.jpg~original

 

Na drugiecj fotce-zbliżeniu widać wyraźnie jak Kapitänleutnant von Ciapkenberg osobiście dogląda montażu kiosku....

 

58_zps2263bd72.jpg~original

 

Najgosze już za nami. Pułkownik osobiśice musiał Ciapkowi smarować odlane pseudo poręcze i klamrówki dżemem jagodowym, żeby je zeżarł, ale dobry z niego zawodnik i dał radę

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miał nie dojść?? Ba na fotkch widać że nasz dzielny Kaleu przyholował na stocznię "deserek" . Ok szanse na znalezienie w portowej tawrnie dziewicy, są ekstremalnie nikłe, ale cóż, jak mawiają miejscowi: " it will do "

Przed szeroko rozumianą "konsumpcją" Ciapkenberg z zadowolenia przypalił nieco dwóch stoczniowców pracujących nad jego biurem, po czym udał sie do barłogu

 

61_zps19e9febb.jpg~original

 

60_zpsbf747a65.jpg~original

 

59_zpsb068e46b.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pułkownik Mitrofanow postanowił dziś przeprowadzić rozpoznanie bojem w kierunku druciarni kioskowej. Wieczorne działania o niewielkim natężeniu wynikają z tego że oddziały są zryte jak koń po Łesternie

 

62_zps76cc0413.jpg~original

 

63_zpsb90af79d.jpg~original

 

Dzielny Kaleu jak zwykle na posterunku, nawet jak widać wypadło mu z kieszeni trochę kapusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... albo mu ta kapusta spuchła albo kieszeń zmalała bo nijak sobie tego nie wyobrażam, że tak wypadła.... no chyba, że to ukrywający się kangur

fajowe te druciane schodki.

A będziesz mu też robił handrelingi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będziesz mu też robił handrelingi?

No innej opcji nie ma szczególnie po wcześniejszej prezentacji umiejętności metalurgicznych. Inaczej karcer pewnikiem zaaplikowany będzie na potrzeby przemyślenia sobie niegodnego postepowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacman, na Twoje specjalne życzenie, Ciapek zgodził się na dodatkowy występ

Handreling na lewej burcie, dolna kondygnacja, góra jescze nie ruszona. Przykładałem sobie te plaskate od Griffona, jak dla mnie w tej skali no go

 

64_zps5dd6f7c4.jpg~original

 

65_zps24c4cf35.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:144 to przecież nie jest krzakowa skala, samoloty robią w niej od dawna, a i okrętów powoli robi sie coraz więcej ( sczególnie podwodnych )

Ostatnio miałem kryzys za cały tydzień przykleiłem dwie poręcze z trawionki ( te akurat na kilku zdjęciach wyglądają plaskato ) i dwie rękodzielne. Plus oczywićie główna poręcz na drugiej burcie, co to zrobiłem w zeszły weekend, ale nie chciało mi sie robić fotki. Tera pora zabierać się z wintergarten.....

 

68_zps1427eb95.jpg~original

 

67_zps2b63b1d3.jpg~original

 

66_zpsefe0f069.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.