Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

1:144 to przecież nie jest krzakowa skala, samoloty robią w niej od dawna, a i okrętów powoli robi sie coraz więcej ( sczególnie podwodnych )

Dla latadeł 1:144 to klasyka

Właśnie bardziej o okręty mi chodziło, tak jak np. rzeczona firma wypuszcza żaglowce w 1:96.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i pora na kolejny odcinek telenoweli pt: kiosk Obecna na fotce druga wersja wintergarten, pierwsza uległa poprawce, a poprawka kolejnej poprawce i w końcu zakończyło sie to atomowym grzybem gniewu Pułkownika

Von Ciapkenberg może już bez strachu ładować na pomoście, nie spadnie po pijaku. Jutro pewnie ogarnę drugą stronę, w końcu wprawa czyni miszcza nie ?

 

70_zps577e929f.jpg~original

 

71_zps1707754a.jpg~original

 

69_zpsd9fb08eb.jpg~original

 

PS jakoś takie mało rewelacyjne wyszły te zdjęcia, chyba Pułkownik będzie musiał profilaktycznie przyłożyć aparatowi z filca na zachętę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Von Ciapkenberg może już bez strachu ładować na pomoście, nie spadnie po pijaku

On to raczej czeka na to działko - patrząc na jego błagalną minę pewnie liczy że może jeszcze w ramach świąt...

Szczegółów pewnie dowiemy się w wigilię - jak przemówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował serdecznie kolegom współmodelarzom, za przychylne słowa

Na działko to sobie jeszcze musi trochę poczekać, choć nie ukrywam że teraz pora na dorobienie wszystkiego pozostałego śmiecia.

Od razu ostrzegam, dużo fotek tego samego, ale jak już se człek coś takiego ulepi to sie fotki same trzaskają Dziś Ciapek ma wychodne, poszedł zapolowac na jakieś niunie, więc strach mnie ogarnia na samą myśl, co ten dziwkarz przywlecze tym razem

 

WINTERGARTEN:

 

73_zps80166c1a.jpg~original

 

72_zpsa6ef23e4.jpg~original

 

79_zps404f3563.jpg~original

 

78_zps6ec63434.jpg~original

 

77_zps49447b53.jpg~original

 

76_zpsac3316d3.jpg~original

 

75_zpscd9ab8a4.jpg~original

 

74_zps47986500.jpg~original

 

Tak wiem idealnie nie jest, ale jak mawiają: jest nieźle, a będzie nieźlej

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Święta....

Ciapek, jak to ta łachudra ma w zwyczaju, z tej okazji poszedł w cug. Schlał się z jakimś grubasem w czerwonym, potem w jego czapce do jakichś fotek pozował.... no tragedia Wam mówię, Pułkownik musiał go docucać kablami podłączonymi do baterii U-boota

 

świątecznie sobie podłubałem, wszystkie pozostałe elementy które nie sOM KUL, bo bez blaszek Trza było podorabiać z druta anteny bo te z plastiku... ŁOooo JEŻU Pocienkociłem też pióra śrub i je poskręcałem żeby wyglądały jak trza. Oprócz tego śmietnika są 2 działa 2 peryskopy plus podstawa UZO....

 

80_zps7c12aa13.jpg~original

 

SWIĄTECZNE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Ach Święta....

Ciapek, jak to ta łachudra ma w zwyczaju, z tej okazji poszedł w cug. Schlał się z jakimś grubasem w czerwonym, potem w jego czapce do jakichś fotek pozował.... no tragedia Wam mówię, Pułkownik musiał go docucać kablami podłączonymi do baterii U-boota

 

Uważaj bo jeszcze coś nawywija w sylwestra - to by dopiero była draka :-) :-) :-)

 

pozdro

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi mUNdrymi pomysłami to trza było chyba do Pułkownika na początku relacji a nie teraz co ??

To były w zasadzie ostatnie części, więc nie będzie już raczej fotek z monetami. Może następną razą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstra:bip:ąc od rozważań walutowych SKOŃCZYŁEM oczywiście tylko na ten rok. Wsio gotowa na podkład i chlapanie olejnicą. Na deser zostawiłem sobie tylko torpedę i stojak po którym będzie zjeżdżać pod pokład. Umyśliłem sobie że faszysty bendOM ładować ćwieczebną torpedę, żeby było kolorowo, mam ładną fotkę takiej akcji. Zakładam że kilory na ćwiczebnej głowicy to biały i czerwony ( będzie patriotyczny akcent )

 

Tak się to ma na dziś na koniec roku. Oczywiście nie zakładałem do tej przymiarki całej drobnicy, tylko co większe ochłapy

 

84_zps1ca9fc61.jpg~original

 

85_zps56e2be15.jpg~original

 

86_zps2abcd057.jpg~original

 

87_zps113a672d.jpg~original

 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU... tym razem bez kota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.