Skocz do zawartości

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Bazyl, normalnie będę musiał ci Ritterkreuz wyciąć z kartofla Spędziłem sporo czasu szukając tych cholernych figurek i nikt ich nie miał, nawet Preiser. Przeczytałem Twojego posta i juz miałem odpisać że nie będzie nazioli bo nie mogę ich nigdzie dopaść, ale mówie sobie, może lepiej sprawdzę i proszę niespodzianka mają tankistów, lotników nato i personel linii lotniczych ( hamerykanckich lotników niet :( ), Tak więc założyłem sobie dziś konto a jutro zamówię pajaców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ważne żeby pułkownik był zadowolony i Naczalstwo nie będzie się zastanawiać o wysłaniu komisarza w celu ustalenia powodu nieobecności załogi w miejscu pracy. Mogłoby to doprowadzić do ujawnienia niewyjaśnionych dotąd czasowych zniknięć Ciapka z placu budowy i zagrożeniem osadzenia w jakichś mrocznych lochach jego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczytaj sobie swojego linka Po mojemu mówi że backorder i możesz czekać zylion lat zanim ich naprodukują

Jakąś godzinę temu zamówiłem pozostałe więc teraz będę mógł szaleć w tej skali jakiś czas Może sobie szczele tego rakietowego paszczura od trumpka ( Typ 033G bodajże )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 to nie na moje umiejętności, jak sie napatrzę na Blacmanowe albo Rhyaderowe, to mnie czasem korci, ale szybko mi przechodzi Moje środowisko naturalne to 350 i 144. Co do faszystów to ja ich wcale nie lubie tak jakos wyszło że był u-boot teraz u-boot a w planie Z-39. N swoją obronę dodam że był flower i I-58 Wybory wynikają raczej z dostępności fajnych zestawów/dodatków/dokumentacji. Najbardziej to mi w zasadzie odpowiada przełom wieków do Wielkiej Wojny. Taki Wariag ( mam papierzanego w 1:200 i zamyślam sobie zrobić zvezdowego ) czy inne Borodino czy Cesarewicz..... Emdeny, Dresdeny, to tylko niektóre okręty w moim PLANIE. Pytanie tylko KIEDY ja to wszystko zrobię

A w temacie to zapodkładowałem dziś kiosk i śmiecie. Nie wiem kiedy ruszę z chlapaniem na czarno, bo mi czarna wyszła Zamówiłem w piątek, jak przyjdzie pojadEM dalej.

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 to nie na moje umiejętności

 

Na moje obecne w sumie chyba też nie. Coraz bardziej się uświadamiam że to nie dla mnie. Zwłaszcza blachy. Jestem strasznie ciekaw jak blacman lub rhyader przyklejają relingi w 1:700. Przecież to ma z 1,5 mm i się gnie. A jak próbuję je wyrównać to się odrywają. :(

Mało miejsca na półce więc chyba się przerzucę na tankistów w 1:48 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 to nie na moje umiejętności

 

Na moje obecne w sumie chyba też nie. Coraz bardziej się uświadamiam że to nie dla mnie. Zwłaszcza blachy. Jestem strasznie ciekaw jak blacman lub rhyader przyklejają relingi w 1:700. Przecież to ma z 1,5 mm i się gnie. A jak próbuję je wyrównać to się odrywają. :(

Mało miejsca na półce więc chyba się przerzucę na tankistów w 1:48 :(

Coś tematyka zeszła z głównego nurtu i powoli wątek dryfuje na mieliznę...

Nie żebym się czepiał, ale jak widzę nowe posty to zaglądam w nadziei, że może Szydercza Gała jakieś nowe fotki podrzucił a tu panie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolega nam sie zbulwersował Specjlnie dla Ciebie MAV von Ciapkenberg wraz ze swoim przedłużeniem

 

88_zps212a0c2e.jpg~original

 

Jest też coś dla walutowych kolegów, o papierku z Lutkiem nikt jeszcze nie wspominał

 

89_zps2b51c46e.jpg~original

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było fote robić z dzisiejszym banknotem 100 złotowym a nie takim nic nie wartym

 

Dzisiejsza stówa to na modele jest zamieniana co rychlej, a "czerwona" jako swoisty punkt odniesienia... jak najbardziej. Wg ostatniego kursu do współczesnej setki była w skali 1:100 000 000.

 

Swoją drogą piękna torpeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjlnie dla Ciebie MAV von Ciapkenberg wraz ze swoim przedłużeniem

Eh wzruszyłem się.... podziękował

 

A gdzież owo to przedłużenie, jakże efektowne i błyszczące, będzie eksponowane na modelu?

Myślę że w zamyśle autora pojawił się sprytny i efektowny plan pokazania momentu załadunku torpedy do wnętrza okrętu poprzez luk przed kioskiem... zastanawiam się tylko czy są jacyś odpowiedni "mantrosowie" w tej skali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzież owo to przedłużenie, jakże efektowne i błyszczące, będzie eksponowane na modelu?

Myślę że w zamyśle autora pojawił się sprytny i efektowny plan pokazania momentu załadunku torpedy do wnętrza okrętu poprzez luk przed kioskiem... zastanawiam się tylko czy są jacyś odpowiedni "mantrosowie" w tej skali

 

Jak autor wątka nie znajdzie odpowiednich "mantrosów' to pewnie ciapek będzie ładował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt tu nie czyta moich wypocin???? A ja sie produkuje i produkujé Odpowiedzi na wszystkie powyzsze pytania sa na tej i poprzedniej stronie
Chyba nikt

 

Fakt umknęło mi to, ale jak pojawią się to od autora wątku domagam się foty jak ciapek pilnuje tych niemiaszków przy załadunku torpedy, żeby jej przez przypadek nie zajumali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt tu nie czyta moich wypocin???? A ja sie produkuje i produkujé Odpowiedzi na wszystkie powyzsze pytania sa na tej i poprzedniej stronie

Czyta, czyta - stąd moje wyjaśnienie w tematyce torpedy. Natomiast kwestia marynarzy jest dla mnie nadal otwarta - jak dorwiesz jakiś ciekawy zestaw (nie aukcyjny, po kosmicznych cenach) w tej skali to daj znać - sam chętnie kupie

Ja znam tylko ten z CMK w 1:72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.