Skocz do zawartości

F-4E/F Phantom II//Revell//1:72


myszoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był zainteresowany tematem to sklejam przy takiej playliscie, muzyka wtedy była świetna i od razu się lepiej skleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
szkoda wyrzucać pieniądze na tę taśmę Microna.

 

Bardzo się mylisz drogi Watsonie.

Taka cienka taśma ma bardzo dużo zastosowań, od wykonywania cienkich pasków, pasów złączek, przez maskowanie drobnych elementów, po maskowanie owiewek ;)

 

Myszoszkoczec na zdjęciu enface foteli widać że ten z prawej jest niedomalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się mylisz drogi Watsonie.

Taka cienka taśma ma bardzo dużo zastosowań, od wykonywania cienkich pasków, pasów złączek, przez maskowanie drobnych elementów, po maskowanie owiewek ;)

 

Drogi Szerloku, chyba nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź: chodziło mi o to, że nie warto kupować takiej cienkiej taśmy, gdyż ze zwykłej szerokiej tamijowskiej można sobie taką taśmę dowolnie wyciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drogi Szerloku, chyba nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź: chodziło mi o to, że nie warto kupować takiej cienkiej taśmy, gdyż ze zwykłej szerokiej tamijowskiej można sobie taką taśmę dowolnie wyciąć.

 

i mówi to ten co do modelu w skali 1/72 dokupuje dodatki za 500 zł. Tasmy Aizu są rewelacyjne i warte tych paru złoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz spytam na poważnie: czym się różni taśma Aizu o szerokości powiedzmy 0,7mm, od taśmy Tamiya przyciętej do szerokości 0,7mm?

 

ostatnio stosowałem aizu 0,4 mm do maskowania pasków na górnych powierzchniach modelu i powodzenia życzę komuś, kto podejmie się poprzycinać takiej długości paski o równej szerokości.

DSCN2805a_zpsbd5a1903.jpg

 

Cieńsze paski 0,4 mm, grubszy biały zwdłuż kadłuba 1 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posklejałem i prysnąłem podkładem, trzeba fantomowi przeznać że drapieżna maszyna z niego detale na poziomie dobrej 48'

 

667df363-daa7-4080-aa7a-464e3a844b1a_zps5dd9b470.jpg?t=1415271793

e0d29a94-6ddd-4e9e-b5de-fe3dbf926147_zps3ec8e641.jpg?t=1415271901

df7435f4-1a4c-4625-b9fd-9d5852d11afa_zps4775ea2b.jpg?t=1415271953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-4E, 67-362, was another Phantom that had been transferred to the 307th TFS from the 555th TFS. It still had the ED tail code, and it was one of the few aircraft returning that did not have a shark face on the nose. However, note the two MiG kill markings on the intake ramp. On July 8, 1972, Captains Steve Ritchie and Chuck DeBellvue, the U. S. Air Force’s two top MiG killers of the Vietnam War, flew this Phantom and shot down two MiG-21s while assigned to the 555th TFS. (Detail & Scale copyright photo by Warren Munkasy)

 

10b.jpg

 

11b.jpg

 

takiego chcesz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.